Top

Реєстрація юридичних осіб та Фізичних осіб – підприємців (ФОП)

Мрієте мати власний бізнес, відкривати перед собою нові перспективи!

Цей шлях є нелегким, оскільки в Україні заборонено займатися підприємницькою діяльністю без державної реєстрації. Щоб відкрити власний бізнес потрібно вчинити певний алгоритм дій, який для пересічної людини займе багато часу.

Ми допоможемо Вам обрати організаційно-правову форму, види діяльності (КВЕД) та оптимальний режим оподаткування, які найбільше будуть підходити саме Вам. Ми готові взяти на себе усі етапи створення юридичної особи або ФОП та її державної реєстрації.

Реєстрація юридичної особи передбачає розробку статуту, оформлення установчих документів (складання протоколу засновника/ів), отримання унікального найменування товариства та його державна реєстрація.

Реєстрація бізнесу з нами – це професійне супроводження при постановці на облік в державній податковій службі та в інших державних органах. Ми допоможемо Вам виготовити та отримати печатки і штампи, відкрити рахунки в банку та отримати ЕЦП (електронний цифровий підпис, який суттєво полегшить процедуру звітності, зокрема з податковими органами та ведення бізнесу).

Вся ця процедура, з нами, займе до двох робочих днів.