Top
Микола Григорович, с. Бузова, Києво-Святошинський район

Хотів оформити спадщину на будинок після смерті батька. Пішов до нотаріуса, а мені зась. Чому, що робити, як бути? Я до людей, а мені кажуть звернись до Дмитра Георгійовича, він допоможе! Зателефонував, дякую Дмитру Георгійовичу за те, що погодився і безкоштовно приїхав до мене в село, подививсь на мої документи. Сіли, поговорили, він розтолкував що до чого. Через сільраду підготували документи яких не вистачало та протягом двох тижнів я отримав витяг із Державного реєстру. Все дуже швидко, не дорого та з нормальним людським відношенням. Дякую Дмитре!

Оксана Вікторівна, с. Петрушки, Києво-Святошинський район

Ще в 1994 році мої батьки вселились у квартиру по ордеру, але так і не приватизували. Зараз батьків вже нема і ми залишились жити в квартирі без будь яких документів. Порадившись з Дмитром ми вирішили через суд оформити на мене, мого брата та сестру право власності. Разом ми зібрали дуже багато документів для суду. Подали позов, суд тривав більше року, переносився не раз, але буквально нещодавно ми отримали рішення про визнання права власності на нашу квартиру за набувальною давністю. Зараз оформляємо право власності на підставі рішення суду. Дуже дякую Дмитру та його колезі Олесі Валеріївні за розуміння, за можливість зателефонувати навіть ввечері та порадитись, навіть не з приводу квартири, дякую за їх відповідальність та відкритість. Успіхів вам та процвітання!

Віктор Олександрович, с. Калинівка, Макарівський район

Мене незаконно звільнили. В місцевій групі якось побачив рекламу і звернувся. Сьогодні мене вже поновили на роботі, стягнули через суд з мого роботодавця кошти за вимушений прогул. Рішення було винесене через два судових засідання. Дякую за оперативність!

Микола Васильович, с. Жорнівка, Києво Святошинський район

Оформлював спадщину на земельну ділянку після смерті батька. Звернувся до нотаріуса із заявою про прийняття спадщини але отримав відмову у видачі свідоцтва. Мені порекомендували саме цих юристів і я вирішив скористатися їх послугами. В результаті чого не пошкодував, що звернувся саме до них. За рішенням суду визнано за мною право власності на земельну ділянку в порядку спадкування за законом. Дякую! Так тримати!

Елена Петровна, с. Гатное, Киево Святошинский район

Из-за постоянных скандалов в семье с моим тираном мужем, я решила с ним развестись и обязать его платить алименты на наших совместных двоих детей. Узнав о моей проблеме одна знакомая рекомендовала мне юриста Андрея, который уже помогал ей в аналогической ситуации. Я по ее рекомендации обратилась к нему и не пожалела. Через суд я развелась со своим мужем, дети остались со мной и сейчас я уже получаю алименты. Андрей ты лучший! Спасибо)

Микола Миколайович, с. Малий Карашин, Макарівського району

Я учасник бойових дій, отримав 3 групу інвалідності через вибух міни. Мені сказали, що маю право на компенсацію, але мій командир (Біла Церква) не надав всіх необхідних документів, ці юристи підказали, що саме треба. Допомогли зібрати документи, оформили заяву та навіть разом зі мною занесли її до служби у справах ветеранів. Через півтора місяця на мою картку надійшли кошти. Не вірив, що в нашій країні це можливо, але бачу що виключення все ж є. Спасибі вам за підтримку. Слава Україні

Безкоштовна консультація : +380 96 139 3690 (багатоканальний)