Top

Юридичний супровід адміністративних та цивільних справ в судових органах

Юридичний супровід судової справи включає в себе цілий комплекс юридичних рішень та процесуальних дій, які необхідно здійснити з метою отримання бажаного результату, досягнення кінцевої мети.

До моменту вступу в судову справу наші фахівці проводять детальне вивчення документів та фактичних обставин для ефективного вирішення існуючої проблеми.

Після вивчення документів, фактичних обставин та доказів на їх підтвердження ми проводим ретельний аналіз законодавства та судової практики, після чого остаточно визначаємось із стратегією судового захисту та повідомляємо клієнту перспективи отримання позитивного судового рішення.

Після підготовки та затвердження стратегії ведення судової справи, наші юристи готують позовну заяву (заяву на видачу судового наказу), формують доказову базу та здійснюють безпосередній супровід (представництво) в органах судової влади до моменту винесення судом позитивного рішення по справі.

У разі необхідності ми готові здійснити захист інтересів нашого довірителя на етапі апеляційного та касаційного перегляду справи.

В залежності від конкретних обставин справи, судовий супровід може включати, зокрема, але не виключно:
Підготовку позовних заяв, відзивів на них та заперечень проти таких відзивів, підготовку заяв, клопотань та пояснень по суті справи, підготовку заяв про забезпечення позову та оскарження ухвал про вжиття заходів забезпечення позову.