Ігровий автомат Always Hot

Always Hot

Відомий онлайн автомат Always Hot є своєрідною класикою у світі гемблінгу, адже він відомий не перший рік, а випущений слот знаменитою компанією Novomatic. Досвідчені гравці відмінно знають, що даному виробнику можна сміливо довіряти і грати в ігрові автомати безкоштовно в своє задоволення.

Простота і доступність і безкоштовний режим гри ігрового автомата Олвейз Хот ідеально підходить для його освоєння як новачками, так і досвідченими гравцями. Виграшні комбінації в даному ігровому автоматі випадають дуже часто, що сприяє підвищенню попиту на цей слот, попри його відносну простоту і одноманітність.

Коротка інформація про ігровий автомат Always Hot

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати95,36%   Вайлд символНемає
   ЖанрФруктовий, Вогняні Сімки   Бонусна граНемає
   Кількість ліній5   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів3   ВолатильністьНизько-Середня
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграшНе відомо
   Мінімальна ставка5 монет   Мобільна версіяЄ

Безкоштовні ярма на автоматі Always Hot

Цей “гарячий”  ігровий автомат має всього 3 барабани, з п’ятьма ігровими лініями, які строго зафіксований у своїй кількості. Змінити дане число неможливо, зате гравці можуть підкоригувати розміри ставок. Для зручності використання на панелі управління є клавіші як для мінімальних ставок, так і для максимальних.

Гравці можуть відразу зафіксувати необхідний розмір ставок, щоб кожен раз не звертатися до даної функції, а легко грати з першого разу абсолютно безкоштовно і без реєстрації. Будьте уважні, бо слідом за зміною розміру ставок можуть змінюватися і коефіцієнти виплат. Якщо сума на кону висока, відповідно і множники стають вище.

Для запуску барабанів присутні дві кнопки. Перша стандартна і називається вона “Старт”. Її необхідно натискати кожен раз перед обертанням барабанів. Є і друга кнопка, яка називається “Автостарт”, і вона активує автоматичний режим гри. Він корисний для гравців тоді, коли вони впевнені в наявних Налаштуваннях, які програмують як будуть відображатися автомати ігрові.

Символи ігрового автомата завжди гарячий

Серед картинок на барабанах можна побачити різні фрукти, а також зірки і сімки. Найбільш низькооплачуваними є фрукти, бо вони приносять гравцям максимум 40 кредитів. Найбільш оплачувані фрукти –  виноград, і він приносить 80 кредитів. Найкраще оплачується зображення з двома зірочками і сімками. Якщо гравець почне збільшувати свої ставки, він помітить, як вигідно стали підвищуватися коефіцієнти множників, завдяки чому гра стає ще більш вигідною і активною.

Особливості ігрового процесу апарату Олвейз Хот

На превеликий жаль гравців Вулкан ігровий автомат Олвейз Хот відсутні спеціальні символи або додаткові призові ігри. Даний ігровий автомат простий, в ньому потрібно всього лише збирати виграшні ланцюжки уздовж виділених ліній. Але це не так вже й погано, бо гравці повністю зосереджуються на ігровому процесі, і не відволікаються на призові ігри.

Єдина додаткова гра – це ризикований раунд, що дозволяє подвоїти ставку в разі виграшу. Тут користувач повинен як завжди відгадати колір карти, і якщо йому це вдасться, він отримає призову суму в подвійному розмірі. Якщо гравець відмовляється від ризикованого раунду, йому потрібно натиснути на клавішу старту, і продовжити свою гру, розкручуючи барабани.

В цілому ігровий автомат є вигідним для гравців, за що його і полюбила основна частина гемблерів!