Ігровий автомат Columbus

Columbus

Компанія Novomatic відома оригінальними слотами, що запам’ятовуються. Ігрові автомати Колумб дуже популярні у гравців завдяки цікавій графіці і захопливим сюжетом. Якщо користувача приверне ігровий автомат під Columbus, то пригоди і морські подорожі не змусять себе чекати – вир історичних таємниць і вирішальних для всього світу подій буквально закрутить гравця, змушуючи забути про повсякденні справи, підкоряючись задоволенню обертати барабани слота. Ігрові автомати онлайн грати безплатно – це чудова нагода вирушити у морську пригоду!

Коротка інформація про ігровий автомат Columbus

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплатиНе вказано   Вайлд символЄ
   ЖанрПригоди, Історія   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказано
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграш5000 кредитів
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Огляд ігрового автомата Columbus

Ще зі шкільної лави кожен не раз чув про те, що дуже давно відважний мандрівник Христофор Колумб відкрив Америку. Гральні автомати в Україні онлайн дозволяють освіжити знання! Ігровий автомат Колумбус, пропонована увазі фанатів онлайн-розваг розробниками Novomatic, досить цікава своїм графічним рішенням. Користувач зустріне величезну кількість зображень, які реалістично візуалізують стародавню епоху, а піктограми, що являють собою гральні карти, чудово стилізовані відповідно до тематики ігрового автомата Кораблі. На задньому плані слотів Колумб можна побачити берега незнайомої країни, яка помилково була прийнята за Індію. Колірна схема підкладки включає тони, що нагадують морський захід. Символи ігрового автомата Columbus досить привабливі – до того ж їх зовсім небагато, що дозволяє сподіватися на хороші виграші.

Правила гри в ігровий автомат Колумб в онлайн казино Кінг

Ігровий автомат Columbus має класичний для ігор від виробника Novomatic функціонал, пропонуючи ігровий процес на 5 барабанах, які оснащені дев’ятьма лініями. Це максимальна кількість лінійок; в цілому ж, користувач зможе скорегувати їх кількість перед запуском, натиснувши кнопку Hold. Наступний крок, який необхідний, це здійснення ставки. Ставка призначається при використанні функціональної кнопки Bet. Можливий також варіант гри за максимальною ставкою, що згодом істотно збільшить суму грошового призу – в такому випадку вибираємо Bet Max. Після цього потрібно натиснути стартову кнопку Spin! Це зробить запуск барабанів, і гра почнеться.

Виграшна комбінація формується в традиційному стилі – від лівого барабана. Якщо на одній активній лінії збирається кілька призових піктограм, то оплачена буде та, яка, згідно з даними таблиці виплат, приносить великі коефіцієнти. Таблицю виплат можна знайти, натиснувши клавішу зі знаком питання. Якщо ж гравцеві просто хочеться насолодитися обертанням барабанів і зміною зображень, то для цього буде корисна опція автоматичної гри – Auto. Кнопка Collect дозволить забрати виграшну суму, нараховану на ігровий баланс в результаті успішного спіна.

Рекомендуємо до прочитання: 

Особливості ігрового автомата Колумбус

Під час далекої морської подорожі завжди є місце всіляким несподіванкам! Це логічно пояснює використання розробниками двох спеціальних символів – Wild і Skatter. Диким є портрет відомого мореплавця – Христофора Колумба, який, з’являючись на активних лініях, може допомагати в складанні виграшів, тим самим збільшуючи шанси зірвати куш. Скаттер-корабель – може принести виграш з будь-якої частини ігрового екрану, абсолютно ніяк не залежачи від активних ліній. Якщо ж геймер побачив на екрані ігрового автомата Novomatic три scatter, то він буде нагороджений бонусним міні-раундом, який приносить 10 фрі спінів. Під час безкоштовних обертань вибудовувати призові комбінації гравцеві буде допомагати корабель мореплавця, який виступить в якості дикого символу бонусу.

Якщо в ході основної гри геймеру вдалося скласти виграшну комбінацію, то він має всі шанси на подвоєння призової суми. Необхідно активувати ризиковий раунд, де потрібно інтуїтивно визначити колір гральної карти. Якщо гравець успішно впорається з цим завданням, то нагородою стане подвоєння призової суми, в іншому ж випадку вона буде анульована.

Висновок опису ігрового автомата Колумб

Виявляється, відкрити віртуальну Америку не так вже й важко-швидше, це весело і цікаво! Мореплавцеві належить пристойну платню у вигляді хорошого відсотка віддачі грошових коштів, яким славиться ігровий автомат Columbus. Тому є сенс відкривати нові землі, використовуючи для онлайн-подорожей захоплюючий слот від виробника Novomatic! В ігровий автомат Колумбус грати можна цілими годинами, оскільки він дуже цікавий і прибутковий.