Ігровий автомат Dead or Alive

Dead or Alive

Ігровий автомат Dead or Alive – це одна з найпомітніших розробок від компанії NetEnt. Пригодницький жанр в ігрових автоматах є особливо запрошений в середовищі шанувальників азартних ігор, і на просторах даного софта буде розгортатися протистояння сил добра і зла. Ігрові автомати грати безкоштовно – це чудова нагода відкривати щось нове кожен день.

Саме тому в перекладі назва цього безкоштовного ігрового автомата звучить як «мертвий або живий», а атмосфера дикого Заходу дозволяє гравцям отримати самі драйвові емоції в ході гри!

Коротка інформація про ігровий автомат Dead or Alive

   ВиробникNet Ent
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95.03%   Вайлд символЄ
   ЖанрДикий Захід   Бонусна граНемає
   Кількість ліній12   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьВисока
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграшНе відомо
   Мінімальна ставка0,01 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Dead or Alive

Безкоштовний ігровий автомат Dead or Alive оснащений барабанами, на якому в чотири ряди розташовуються ігрові символи. Для збору комбінацій тут присутні 12 смуг, а формування ланцюжків проводиться в напрямку від крайнього барабана зліва направо.

Стандартні технічні характеристики вдало доповнюються оригінальним дизайном, який повністю відповідає обраному класичному напрямку. Саме тому тут можна побачити елементи, що відображають атмосферу дикого Заходу в одному з салунів, де вечір плавно перетікає в ніч, а постояльці не поспішають залишати стіни улюбленого закладу! Ще один плюс слоту – він належить до категорії ігрові автомати від 1 гривні.

Ігровий автомат оснащений зручною панеллю управління, на якій вони зможуть коригувати розміри ставок на кожну і ліній, а також вибирати рівень гри. Є кнопка для вибору максимальної ставки для своїх вкладень, а також для автоматичного режиму гри. При необхідності гравці можуть запускати інформаційне вікно, в якому показана вся необхідна інформація.

Символи онлайн слота мертвий або живий

Серед картинок на барабанах гравці зможуть побачити значок шерифа, револьвер в кобурі, чоботи ковбоя, пивні напої, капелюх ковбойський, а також номінали карткових символів. Кожна картинка оплачується за умови збору не менше 3 ідентичних символів на одній з ліній. При одночасному випаданні двох або більше виграшних символів оплачується тільки найвищий виграш за ставкою. Є на барабанах і спеціальні символи:

– Wild символ. Це зображення напису Wanted. Він замінює всі базові картинки слота, крім scatter символу.

– Sticky wild символ. При появі такої картинки на барабанах користувачі зможуть швидше зібрати виграшну комбінацію, так вона залишається на своєму місці до того моменту, поки не будуть відіграні фріспіни. Зрозуміло, дана картинка з’являється після запуску гри з безкоштовними обертаннями.

– Scatter символ. Схрещені Револьвери пропонують гравцям фріспіни вже за умови збору трьох таких картинок. В ході виконання безкоштовних обертань активується додатковий множник, що збільшує виграш.

Бонусна гра апарату Dead or Alive

Бонусний раунд в ігрових апаратах Вулкан являє собою розкручування барабанів з використанням фріспінів, які з’являються на рахунку у гравця після появи на барабанах трьох схрещених між собою револьверів. Якщо в ході гри на барабанах з’явиться wild символ, він прилипне до свого місця, і буде там залишатися до збору виграшної комбінації. Всі виграші, що випали за підсумками призової гри, будуть помножені втричі.

Безкоштовний онлайн емулятор Dead or Alive стане найкращою пригодою для вас, адже Дикий Захід таїть чимало цікавих фактів, про які ви обов’язково повинні дізнатися!