...

Dracula Riches

Ігровий автомат Dracula Riches – один зі слотів нового покоління, представлених відомим розробником Belatra. Гра адаптована для стаціонарних і мобільних пристроїв. Тут доступний багатомовний інтерфейс з наявністю російської та розширені налаштування. Також в апараті пропонується вибір різних ігрових режимів в залежності від уподобань гравця казино. Ігрові автомати онлайн бесплатно – чудова можливість відкрити нові ігри на будь-який смак.

Як грати в Dracula Riches

Особливість автомата полягає в змінному розмірі ігрового поля. Якщо на основній грі використовується 5 барабанів і чотири ряди осередків, то під час бонусного раунду зверху додається п’ятий ряд. Крім того, замість 20-ти активних ліній під час базового геймплея, на призовій грі їх кількість збільшується вдвічі. Розширені налаштування слота відкривають перед гемблерами наступні можливості:

  • вибір ставки в діапазоні від 1 до 100 кредитів на кожну лінію зі зміною номіналу монет;

  • установка режиму ризик-ігри – червоне-чорне, гра з дилером, відключений;

  • формат автоматичного режиму – задана кількість обертань, до бонусу, без зупинки;

  • збільшення розмірів ігрового поля – компактний, на весь екран;

  • регулювання параметрів звуку-включення / відключення спецефектів і музики.

Окремо пропонується вибір максимальної ставки по заданому номіналу монет в один клік. Ігрові автомати від 1 гривні підходять тим гравцям, які тільки починають знайомитися з азартними іграми.

Символи в слоті багатства Дракули

У грі використовуються базовий набір символів і спеціальні зображення. До першої групи належать три гральні карти від дами до туза. Другу складають сім тематичних символів, де найдорожчим є зображення графа Дракули. Виграшними вважаються комбінації з трьох або більшої кількості символів, що збіглися по активній лінії в напрямку зліва направо від крайнього барабана.

Scatter і його функції

Скаттер в ігровому автоматі Dracula Riches не утворює виграшних комбінацій. Цей символ може з’явитися на будь-якій позиції в ігровому полі. Якщо гравець одночасно побачить три або більшу кількість таких зображень, активується бонусний раунд. Повторне випадання від трьох символів Scatter під час призової гри продовжує її.

Символ Wild в автоматі Dracula Riches

Дикий символ із зображенням кажана випадає на всіх барабанах і замінює всі інші зображення, крім Скаттера. Під час безкоштовних обертань ймовірність випадання Вайлда збільшується, що, відповідно, підвищує шанси гравців на великий виграш.

Виграшні лінії ігрового апарату

У слоті багатства Дракули використовуються різні комбінації, що дають виграшні суми. Мінімальна виплата-5 ставок на одну лінію, максимальна — 1000. Найвищий виграш можна отримати при випаданні п’яти зображень Дракули. Важливо враховувати, що по одній лінії може бути оплачена тільки одна комбінація (пріоритет віддається найвищій).

Призовий раунд в слоті багатства Дракули

При випаданні від трьох скатерів гравець отримує 10 фріспінів. Безкоштовні обертання проводяться за тією ж ставкою, яка була встановлена на момент виграшу бонусної гри. У процесі фріспінів розмір ігрового поля збільшується на один ряд осередків, а кількість ліній — вдвічі (їх число становить 40). Повторна поява трьох або більше символів Scatter додає ще 10 безкоштовних обертань, але не більше 320. Однак навіть без пролонгації бонус-гра може видати хорошу суму, так як Dracula Riches — автомат з високою дисперсією.