Ігровий автомат Dragon Kingdom

Dragon Kingdom

Дракони, як відомо, люблять золото і здавна у всіх казках тільки тим і займаються, що збирають коштовності в своїх підземеллях. Використовувати середньовічне оформлення з казковим лейтмотивом в онлайн-слоті – не незвичайне рішення. Дикі символи, Скаттер, незвичайні бонуси – що ще є в Dragon Kingdom? Ігрові автомати дозволяють грати на будь-яких пристроях.

Коротка інформація про ігровий автомат Dragon Kingdom

   ВиробникPragmatic Play   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96.47%   Вайлд символЄ
   ЖанрФентезі   Бонусна граНемає
   Кількість ліній25   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх5   Максимальний виграш-
   Мінімальна ставка0,25 кредиту   Мобільна версіяЄ

Опис ігрового автомата

Оформлення ігрового поля нарочито казкове, але загубитися в ньому досить складно. Ігрове поле заповнене 5 барабанами, 3 рядами, панелями управління лініями виплат. Безпосередньо ігрова панель розташована в нижній частині екрана.

  • Info – коротка підказка про символи, їх коефіцієнтах, виграшних комбінаціях, бонусних іграх.

  • Lines – можливість вибрати певну кількість ліній виплат, максимальна кількість ліній – 20. Також вибирати лінії можна на панелях по обох боках від барабана.

  • Line Bet – ставка на лінію.

  • Win / Total Bet – інформаційне вікно в якому вказано поточний виграш гравця, а також сума ставок на лінії.

  • Bet Max – дозволяє задати максимальну вартість всіх платіжних лініях.

  • Auto Play – дозволяє запустити автоматичний спін від 10 до 99 разів.

  • Spin – запустити одиночний спін.

Над барабаном регулярно висвітлюється текстова підказка про комбінації, які принесуть максимальну нагороду. Ігрові автомати від 1 гривні – чудова нагода спробувати щось нове!

Скрабниця дракона і ключі до неї

У грі представлено кілька груп символів з різними коефіцієнтами і спеціальними ефектами. Прості символи – 10, Валет, Дама, Король, Туз. Цінні символи представлені анімованими зображеннями: лицар, войовниця, еліксири, магічна книга, амулет. Також в Dragon Kingdom присутні спеціальні символи:

  • Дракон – дикий символ, може замінити собою будь-який символ, крім Скаттер і бонусу. З’являється на будь-якому з барабанів.

  • Яйце дракона – спеціальний символ, який з’являється на 5 барабані. Здатний роздвоїти останній символ, крім Скаттера, у виграшній лінії. Дозволяє зібрати лінію з 6 символів.

  • Замок в небесах – Скаттер, з’являється на кожному барабані. Зібравши 3 і більше Скаттери, гравець отримує 15 спінів за рахунок закладу і випадковий множники нагороди.

Особливі бонуси в Dragon Kingdom

Стандартних бонусних ігор в ігровому автоматі Dragon Kingdom немає. Хоча гравцям напевно було б цікаво повоювати з драконом. Основне джерело нагороди, крім комбінацій дорогих символів, поява на 5 барабані особливого символу «Split». При його появі останній символ в кожної виграшної лінії стає двома ідентичними символами. Таким чином, замість комбінації з 5 символів, можна зібрати комбінацію з 6 символів і значно підвищити нагороду. Цей ефект не поширюється на Скаттер, за винятком режиму Free Games.

Зібравши 3 і більше Скаттери, гравець отримує 15 фріспінів і випадковим множником від х2 до х5. Перед новим спіном множник збільшується на одне значення аж до 5. Якщо спін не приніс жодної виграшної лінії – множник зменшується на одне значення, але не менше ніж 2. Розмір стартового множника безпосередньо залежить від кількості ліній виплат, обраних гравцем. У режимі Free Games Скаттер стає диким Скаттером для всіх символів, крім дикого і бонусного. Під час безкоштовних обертань можна отримати додаткові фріспіни, якщо знову зібрати 3 і більше Скаттери.