Ігровий автомат Fairy Queen

Fairy Queen

Якщо ви думаєте, що ваші безкоштовні ігрові сесії виграють від посипання чарівним пило фей – тоді саме час зіграти у Fairy Queen, онлайн-слот від Novomatic. Fairy Queen із задоволенням запрошує всіх до Феї Холлоу, де ви можете виграти призи за пошук улюблених феями речей, таких як квіти та лісові гриби, або за зустріч з мініатюрними Драконами-метеликами, Піксі та Деревцями. Ігрові автомати онлайн безплатно мають багато бонусів для гравців з будь-яким бюджетом.

Королева фей також любить роздавати бонуси, до них належать скаттери казкові вогні, які присуджують великі миттєві призи та безкоштовні обертання. А також дикий символ королева фей, яка просто любить використовувати свою магічну силу, щоб замінити інші символи.

Коротка інформація про ігровий автомат Fairy Queen

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95,09%   Вайлд символЄ
   ЖанрМагія   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграш9 000 000 монет
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Таблиця виплат

Знайдіть кілька улюблених феями червоних квітів або лісових грибів, і ви зможете виграти до 250 000 монет. В той час як виявлення заворожуючого польоту драконів-метеликів може принести вам до 400 000 монет, а пошук Піксі ще більш корисний призи до 750 000 монет. Однак навіть ці величезні призи не такі чарівні. Апарати ігрові надають можливість виграти до 7 500 000 монет за пошук Чарівних казкових вогнів та до 9 000 000 монет за пошук Королеви.

Дикий символ може замінити звичайні символи слоту, щоб допомогти створити ще більше виграшних ліній. Тим часом 3 або більше скаттерів, казкових вогнів, спровокують 10 безкоштовних ігор, в яких кожен спін гарантовано приносить приз. Усі ці призи та будь-які інші призи також можуть бути розіграні в ризик-грі. Просто передбачте, чи буде картка червоною чи чорною, щоб подвоїти ваші гроші.

Налаштування

Ви можете магічним чином поєднати ряд варіантів ліній і лінійних ставок, щоб зробити свій ідеальний спін. Почніть з вибору, скільки з 10 ліній ви хочете грати на спіні, а потім робіть ставки на кожну лінію між 4 монетами та 1000 монетами. Це означає, що мінімальна ставка на будь-який спін становить лише 4 монети, тоді як хайролери можуть грати на будь-що до 10 000 монет на спін.

Усі гральні автомати