...

Football Carnival

Playtech та багато інших розробників ігрових автоматів підняли лихоманку чемпіонату світу з футболу та розробили кілька ігор на футбольну тематику. Football Carnival народився як прямий результат цього запалу, використовуючи популярні футбольні посилання та гравців. У цій грі футбол знову зустрічається з бразильською культурою в ефективному та екстравагантному поєднанні. Гральні автомати онлайн Україна на спортивну тематику пропонують щедрі винагороди.

Прочитайте наш повний огляд футбольного карнавалу, щоб дізнатись усі поради та підказки, які потрібно знати, щоб забити багато голів та виграти на барабанах гри.

Дизайн слоту

Football Carnival має досить чітку назву, щоб гравці могли здогадатися, про що йдеться: футбол та епічні вечірки в бразильському стилі. Тло гри показує знаковий пейзаж Ріо-де-Жанейро на світанку, оповитий імлою. Вид абсолютно чудовий і забезпечує захоплюючий фон для барабанів, що крутяться на передньому плані.

Football Carnival пропонує надзвичайно гарне графічне середовище для ігрових автоматів, що обертаються навколо футболу. Замість того, щоб розміщувати гравців на випадковому стадіоні, він винагороджує їх видом з висоти пташиного польоту на одне з найкрасивіших міст на планеті. Сміливий крок розробників, і результат досить вражаючий. Ігрові автомати з мінімальним депозитом та приємним дизайном – подвіна удача для гравців!

Ігровий процес

Football Carnival слідкує за інтуїтивно зрозумілим ігровим процесом, який дозволяє гравцям вільно налаштовувати свої ставки, як їм зручно, протягом усього ігрового сеансу.

Гра містить п’ять барабанів, що відображають по три символи в кінці кожного ходу. Маючи 50 доступних ліній виплат, у вас є безліч виграшних можливостей на всьому екрані. Використовуйте панель команд внизу барабанів, щоб вибрати кількість ліній виплат, які ви хочете використовувати, і розмір вашої ставки на лінію. Клацніть на відповідні знаки (+) та (-), або скористайтесь комбінацією клавіш Bet Max, щоб увійти в олл-ін і зробити велику ставку, щоб максимізувати ваші потенційні винагороди. Ваша мета – виставити комбінації символів на активованих вами лініях виплат.

Спробуйте режим автоматичного відтворення, щоб додати пускові барабани та залишити їх крутитися самостійно. Усі ваші виграші будуть додані до загальної суми кредиту, коли ви їх наберете. Тепер перейдемо до наступного розділу, щоб дізнатись більше про символи котушок Football Carnival.

Таблиця виплат

Розробники Playtech подбали про те, щоб уся гра була присвячена найпопулярнішому виду спорту на планеті – і ця відданість проявляється, коли справа стосується таблиці виплат.

Всі дев’ять основних символів натхненні світом футболу. У нижньому кінці меню ви знайдете чотирьох різних футболістів. Ці перші іконки мають низьку виплату, але вони також найчастіші на барабанах.

Решта меню складається зі стадіону, знаменитого Христа Ріо, кількох уболівальників футболу та бразильського прапора, які приносять набагато більші винагороди за спін. Все, що вам потрібно зробити, – це спіймати кілька комбінацій на барабанах і спостерігати, як ваш особистий золотий заначок зростає в геометричній прогресії.

Спеціальні символи

Логотип Football Carnival є скаттер символом гри. Збір трьох і більше символів в будь-якому місці на екрані викликає як приємну грошову винагороду, так і 10 безкоштовних обертань для насолоди гравців. Фріспіни починаються з доданого множника x2, який збільшується на 1 на кожному оберті барабанів. Це означає, що для двох останніх спінів застосовується множник x6, що, звичайно, може призвести до величезних виграшів. Під час безкоштовних обертань також використовується спеціальний дикий символ.

Під час основної гри М’яч стає звичайним диким символом. Використовуйте його для заміни будь-якого з основних символів, перелічених у попередньому розділі. Один дикий може кардинально змінити результат гри, дозволивши вам за один раз набрати додаткові виграшні комбінації.

Висновок

Football Carnival – це справжнє свято футболу у формі веселої та святкової відеоігри, наповненої цікавими бонусами.

50 ліній виплат дають гравцям широкий спектр можливостей виграти в будь-який час гри або запустити кілька безкоштовних обертань. Гра, розроблена для любителів футболу, які хочуть пережити свою пристрасть по максимуму.