Грати на гроші

Football: Champions Cup

Football: Champions Cup - це слот від NetEnt, який можна грати на всіх пристроях - з 5 барабанами і 20 лініями виплат, ця гра, натхненна Євро-2016, має 2 бонусні функції. У бонусній функції Penalty Shootout Bonus вам потрібно спробувати забити свій пенальті, а також зловити пенальті противника - це дозволить вам отримати грошові призи, а також множники виграшу (до 16x). Родзинкою є функція безкоштовних обертань, де ви прагнете виграти турнір - ви боретеся з іншими командами в 4 раундах по 6 безкоштовних обертань - дикі символи можуть нагородити голами вас або вашого суперника. Пройдіть всі 4 раунди, щоб стати переможцем турніру і отримати грошові призи, в 500 разів перевищують вашу ставку, крім вашого виграшу! Безплатні ігрові автомати створені для того, щоб приносити великі виграші!

Футбол: Champions Cup розроблений компанією Net Entertainment і являє собою 5-барабанний слот з 20 лініями виплат, в який можна грати на настільних, мобільних і планшетних пристроях. Гра доступна за ставкою від 60 гривень до 3000 гривень за спін. Гра була випущена незадовго до змагань Євро - 2016 - тема очевидна, бо ви можете вибрати свою команду (тобто країну).

Ігрові автомати в Україні на спортивну тематику не приносять бажаного результату, але в цій грі є кілька чудових бонусних функцій і можливість великого виграшу. Якщо говорити про графіку, то вона виглядає чудово: символи на барабанах включають кубки, футбольні м'ячі, бутси, рукавички та футболки - це не найкрасивіша гра від NetEnt, але нехай це вас не відлякує. У базовій грі зверніть увагу на накладні дикі символи, їх може бути від 2 до 5-вони з'являються випадковим чином і можуть реально збільшити ваш виграшний потенціал.

Що стосується бонусних функцій, то у вас є функція Penalty Shootout Bonus, яка запускається при появі 3 або більше символів Bonus в будь-якому місці на барабанах. Це гра "вибери і натисни" з 5 раундами - кожен раунд складається з двох частин.

Спочатку ви вибираєте одну з 4 позицій у воротах, щоб спробувати забити гол - потім ви виступаєте в ролі воротаря і вибираєте одну з 4 позицій, щоб спробувати врятувати ворота суперника. Якщо ви заб'єте гол, рахунок вашої команди збільшиться на 1 (з грошовим призом).

Якщо ви відбиваєте удар суперника, вам нараховується множник виграшу - якщо ви не відбиваєте удар суперника, його рахунок збільшується на 1. Є 5 раундів з додатковим раундом, якщо команди зрівняються - так триває до тих пір, поки одна команда не переможе.

Тепер важлива кількість бонусних символів, використовуваних для запуску функції - 3 символи дадуть вам множник від 1x до 12x, а 4 бонусних символу дадуть вам множник від 3x до 14x. якщо вам вдалося запустити функцію з 5 бонусними символами, множник складе від 5x до 16x!

Є також функція безкоштовних обертань, яка запускається при появі 3 або більше символів розкиду Кубка на 3 середніх барабанах - ви потрапляєте в турнір безкоштовних обертань, який схожий на стадію нокауту в футбольному турнірі.

Кожен раунд безкоштовних обертань являє собою окремий футбольний матч - ви пройдете в наступний раунд, якщо виграєте матч, що призведе до повторного запуску безкоштовних обертань. Ваша мета - виграти турнір з грошовими призами за 3-е, 2-е і 1-е місця. Є 4 раунди безкоштовних обертань з 16 командами, що грають в останньому 16 раунді, чвертьфіналі, півфіналі і фіналі.

Кожен раунд складається з 6 безкоштовних обертань - на барабанах з'являються вайлди і Scoring Wilds (сині і червоні), які будуть давати вам або вашому супернику голи. Сині вайлди, що випали на 1 і 2 барабанах, принесуть вашій команді гол, а червоні вайлди, що випали на 4 і 5 барабанах, принесуть гол вашому супернику.

Крім виграшів, отриманих в ході безкоштовних обертань, призи вручаються за 3-е, 2-е і 1 - е місця в турнірі-3-е місце отримує грошовий приз у розмірі 20x ставки, а 2 - е місце - грошовий приз у розмірі 100x ставки. Якщо ви переможете в турнірі, то виграєте в 500 разів більше своєї ставки!

Інші наші автомати