...

Fruit Sensation

Fruit Sensation – автомат з десятьма ігровими лініями і п’ятьма барабанами від компанії Greentube. Гравцеві належить збирати комбінації з символів з фруктами, дзвоном і сімкою, щоб отримати виграш. Максимальна виплата на слоті при грі зі ставкою на лінію в 10 кредитів – 50 000 кредитів за п’ять символів сімки. Грати ігрові автомати онлайн безкоштовно можна на комп’ютері та мобільних девайсах.

Доступна ризик-гра, в якій є можливість подвоїти виграш за спін.

Правила гри

Fruit Sensation – представник «фруктових» слотів, незважаючи на п’ять барабанів, замість звичних трьох. На полі 10 призових ліній, на яких гравцеві і належить збирати свої нагороди. Перед першим спіном слід налаштувати автомат відповідно до побажань. Ігрові автомати з мінімальним депозитом дозволяють налаштувати ігровий процес так, щоб власних коштів вистачило якнайдовше.

Щоб змінити ставку на лінію необхідно натиснути «-» або «+» в графі Bet / Line. Мінімальна ставка на лінію – 0.04 кредиту, максимальна – 10 кредитів.

Для зміни числа ліній слід натиснути «-» або «+» в графі Lines. Чим більше активних ліній, тим вище ймовірність отримати нагороду за комбінацію. Згідно з правилами, нагороду приносять тільки ті комбінації, які знаходяться на активній лінії. Наприклад, гра ведеться на шести лініях з десяти – це значить, що три вишні на сьомій, восьмій, дев’ятій або десятій лініях не принесуть виплату в кредитах.

Залежно від значень, встановлених в графах Bet / Line і Lines, змінюється число в Bet. Це загальна ставка на спін, саме таку кількість кредитів спишуть з рахунку при натисканні клавіші Start. Розраховується цифра в Bet за формулою: число ліній, помножене на ставку на лінію.

На автоматі Fruit Sensation виграшною вважається комбінація, яка складається мінімум з трьох однакових символів, що знаходяться на одній активній лінії. Обов’язкова умова для отримання виплати – символи повинні послідовно розташовуватися починаючи з першого барабана. Якщо на лінії з’являються кілька виграшних комбінацій – нагорода нараховується за найдорожчу.

Нагорода розраховується виходячи з коефіцієнта виплати комбінації і ставки на лінію. Чим вище значення в Bet / Line, тим вище нагорода навіть за самі низькооплачувані символи.

Інформація про виплати за різні комбінації, а також правила ігрового автомата Fruit Sensation знаходиться у вкладці Paytable. Гортати сторінки таблиці виплат можна за допомогою клавіші More Info.

За запуск барабанів відповідає клавіша Start. При її натисканні відображається анімація обертання барабанів, після чого, якщо є виграшні комбінації, підсумовується нагорода з усіх ліній і зараховується на рахунок. Сума виграшу відображається в Last Win.

У гравця є можливість запустити барабани в автоматичному режимі. Для цього потрібно натиснути клавішу Autoplay. Меню додаткових налаштувань немає, тому перед натисканням варто змінити параметри в графах Bet / Line і Lines. У режимі Autoplay барабани обертаються поки гравець не натисне Stop, або поки не закінчаться кредити.

Під барабанами знаходиться інфоблок з підказками, які допоможуть освоїтися з роботою автомата.

Символи та виплати на автоматі Fruit Sensation

Спеціальних символів, які крім виплати приносять бонуси, на автоматі Fruit Sensation немає. Гравцеві належить збирати комбінації з трьох, чотирьох або п’яти символів, щоб отримати нагороду в кредитах. У Paytable відображається виплата в кредитах, яка змінюється при різних значеннях ставки на лінію.

При грі за лінійною ставкою – 10 кредитів, найменшу нагороду приносять три, чотири або п’ять символів: вишні, лимон, апельсин, слива – 200, 500 2 000 кредитів. Слід зазначити, що навіть комбінації з трьох символів досить, щоб окупити загальну ставку. При лінійній ставці 10 кредитів і грі на всіх 10 лініях – вона становить 100 кредитів.

Велику нагороду приносять три, чотири і п’ять символів кавуна і дзвони – 500 2 000 і 5 000 кредитів. Найдорожчий символ на автоматі Fruit Sensation – сімка. При грі за максимальною лінійної ставкою він принесе:

  • 3 сімки – 1 000 кредитів;

  • 4 сімки – 10 000 кредитів;

  • 5 сімок – 50 000 кредитів.

Ризик-гра

На автоматі Fruit Sensation є можливість ризикнути виграшем за спін в грі на підвищення. Якщо по закінченню спіна на полі з’явилася будь-яка призова комбінація – стає активною кнопка Gamble. Слід зазначити, що при включеній функції Autoplay доступ до ризик-гри заблокований. Залежно від ставки на лінію змінюється максимальна сума кредитів, яку можна поставити на кін в ризик-грі. При лінійній ставці 0.04 – 200 кредитів, при 10 – 50 000 кредитів.

При натисканні на клавішу Gamble відкривається нове вікно, де зображена гральна карта, кілька клавіш і ряд Інфоблоки.

  • Gamble amount – виграш за спін, поставлений на кін;

  • Gamble to win – виграш при правильному виборі кольору карти;

  • Previous cards – історія випали раніше карт.

Завдання гравця – вгадати колір карти. Для вибору призначені дві клавіші: Red (колір карти червоний) і Black (колір карти чорний). Вгаданий колір допомагає подвоїти суму на кону. Якщо ж вибір виявився неправильним, сума списується, а гравець повертається на основний екран.

У будь-який момент до натискання клавіші Red або Black гравець вільний забрати всю суму і повернутися в основну гру, для цього достатньо натиснути клавішу Collect.