...

Geisha Story

Проживіть свою власну східну казку за допомогою Geisha Story від Playtech, ігрового автомата з 5 барабанами, який слідкує за історією кохання між прекрасною японською гейшею та героїчним красивим самураєм. Ігрові автомати грати онлайн можна не тільки на комп’ютері, але й на мобільних телефонах.

Гра на 15 ліній виплат повна поворотів, і ми говоримо не лише про оберти барабанів! Натомість ми говоримо про цілий ряд елементів бонусного геймплею, таких як дикі символи, скаттери та бонусна допоміжна гра, яка присудить до 20 безкоштовних обертів з потенційними множниками, щоб збільшити ваші виграші в чотири рази.

Дизайн слоту і символів

Провідну роль у цьому автоматі Playtech відіграє прекрасна японська артистка, відома як гейша, яка проводить дні, блукаючи між гілочками вишневих квітів традиційного східного саду. Здалеку спостерігає за красивим молодим самурайським воїном, який відпочиває тілом і душею після довгих років боїв. Ігрові автомати від 1 гривні пропонують різноманіття дизайнів та механік в іграх.

Ох, а ще є якийсь маленький старий чоловік – він міг бути старим майстром древніх бойових мистецтв. Ми знаємо, що він виступає в ролі скаттер символом. З’являючись у будь-якій позиції барабана цей символ присуджує призи і бонуси.

Тим часом персонажі-самураї виконують роль дикої іконки, яка допомагає завершити перемогу в лінії.

Всі ці три персонажі покликані наслідувати естетику сучасних аніме-фільмів та манга-коміксів, роблячи сучасний виток стародавньої казки про кохання в цій давній японській обстановці. До того ж, ціла низка ігрових символів, на яких зображені вболівальники, парасольки, чайники, дерева бонсай, вишня та коропи, миттєво перенесе гравців в прекрасне японське садове середовище гри.

Розміщення ставок

Ці декоративні символи барабана насправді є найпоширенішими іконками, що з’являються в базовій грі Geisha Story, і з’являються на 5 барабанах, утворюючи рядки на 15 лініях виплат. Якщо це трапиться, сума призового фонду буде присуджена відповідно до того, скільки символів бере участь у виграшній комбінації та розмірі ставок на лінії. Коли справа доходить до вибору ставок, гравці можуть розмістити до 10 монет на 15 виграшних лініях із значеннями монет від 0,01 до 1, що становить загальну максимальну ставку 150 кредитів.

Перемоги в лінійній ставці починаються з 5-кратного збільшення, яке присуджується, коли три рожеві парасольки вирівнюються на виграшній лінії. Однак найбільша ставка на лінію коштує колосальних 10 000 разів, і її отримують гравці, яким вдається скласти цілий ряд із п’яти красивих самурайських персонажів.

Фріспіни

Окрім того, що є героїчним, гарним та найприбутковішим символом гри, що сплачує ставки в лінії, піктограма самураїв також є диким символом, який замінить усі інші значки, що платять ставки, для завершення виграшу.

Однак він не зовсім містер Ідеальний, тому що цей дикий символ не зможе замінити старий головний скатер або бонус, що викликає гейша. Це тому, що ці символи не дотримуються жодних ліній виплат для нагородження гравців, оскільки головний персонаж присуджує загальні призи за ставки 5x, 10x та 50x, коли в будь-якій позиції з’являються три, чотири або п’ять символів.

З іншого боку, персонаж гейші спровокує бонусну гру на вибір, коли вона з’явиться на барабанах 1 і 5, даючи гравцям можливість вибрати з ряду азіатських шанувальників рук, щоб показати до 20 безкоштовних обертань з множниками до 4x.

Прогресивний джекпот

Ці обертання без ставки можуть привести гравців до серйозних призових нагород. Однак гравці також можуть спробувати щастя за допомогою спеціальної гри в лотерею Dollar Ball в цьому ігровому автоматі, щоб виграти прогресивний джекпот. У цій побічній грі гравцям просто потрібно вибрати п’ять м’ячів із 49-ти, а якщо вони збігаються з усіма п’ятьма результатами лото, то вони заберуть додому прогресивний джекпот.

Висновок

Це не перший відеоігровий автомат, який розкриває витонченість і велич дівчини-гейші, і, безумовно, буде не останнім. Однак Playtech дещо відходить від умовності, вводячи в рівняння інших персонажів, надаючи темі тендітну розповідь про історію кохання. Навіть якщо у вас немає настрою на всі ці нісенітниці, ця гра все одно вартує обертання з джекпотом із лінією ставок 10000x, фріспінами з мультиплікаторами х4 та прогресивним джекпотом.