...

Geisha

Мобільна гра Aristocrat Technologies Inc Geisha – це захоплюючий мобільний додаток, доступний для всіх користувачів iOS на мобільних пристроях iPhone. Гра демонструє 60-річний досвід Aristocrat Technologies та її репутацію провідного постачальника технологій для мобільних ігрових додатків. Розглянемо які можливості та нагороди приховані у онлайн слоті Geisha. Грати ігрові автомати онлайн можна у будь-який час, що дозволяє вигравати більше.

Як розпочати гру

Слот-гра Geisha – оригінальне творіння від Aristocrat Technologies і включає 20 ліній виплат у 5 барабанах. Гра зовсім інша в порівнянні зі звичайними ігровими автоматами і являє собою барвисту, але веселу пригоду з чудовою графікою. Тема гри заснована на містичній землі Гейші, де барвисті птахи співають цілий день, а дракони вільно кочують по країні. У гру також входить симпатична квітка лотоса, яка привертає увагу гравця, коли вона цвіте. Ігрові автомати від 1 гривні – дозволять зібрати якнайбільше бонусів.

Особливості та бонуси

Найцікавішою особливістю слот-ігри Geisha є, мабуть, анімація на кожен виграш. Гра включає анімацію для кожного спіна, в якому ви виграєте. На додаток до цього, гейші також проведуть кожного гравця через гру, автоматично замінюючи символи. Однак гейша не замінить символ шлюзу, натомість заміна подвоює винагороду всякий раз, коли символ шлюзу з’являється на лінії виплат.

Ви також можете виграти кілька бонусних раундів протягом всієї гри, навіть з меншою кількістю виграшних ліній. Кожного разу, коли ви збираєте три або більше символів шлюзу на одній лінії виплат, ви маєте шанс виграти до 15 безкоштовних обертань.

  • 3 символи – 5 фріспінів;

  • 4 символи – 10 фріспінів;

  • 5 символів – 15 фріспінів.

Бонус безкоштовного обертання в грі також включає множник, який потроює весь виграш під час раунду. Ще одна цікава особливість гри включає шанс виграти додаткові безкоштовні бонусні обертання протягом розіграшу фріспінів. Ці додаткові безкоштовні обертання також включають потрійний множник, як звичайні безкоштовні обертання. Однак виплати в грі досить низькі, якщо грати безкоштовно, оскільки безкоштовна версія призначена лише для розваги.

Доступність гри

Компанія Aristocrat Technologies востаннє оновила свою гру на початку 2011 року, і вона займає близько 13 МБ місця у пам’яті пристрою. Версія гри на реальні гроші доступна за доступною ціною в App Store. Однак гравці постійно стикаються з проблемами в грі, незважаючи на її чудову графіку та інноваційні бонуси за безкоштовне обертання. Встановлено, що багато користувачів першого покоління iOS стикаються з декількома проблемами щодо сумісності гри, чого не очікував би жоден любитель слотів від Aristocrat Technologies.

Aristocrat Technologies пообіцяв усім користувачам, що вони якомога швидше вирішать проблеми сумісності, а також ініціював нову версію гри, яка повинна замінити поточну, позбувшись при цьому всіх проблем сумісності. Наразі нова версія розглядається розробниками Apple на затвердження і може незабаром з’явитися в App Store. Aristocrat Technologies пишається своїм високоякісним досвідом роботи та попросив усіх користувачів із пристроями iOS першого покоління відстежувати їх веб-сайт, щоб отримувати новини, що стосуються нової версії гри.