Ігровий автомат Golden Planet

Golden Planet

Космічні подорожі і дослідження невідомих людству форм життя – головна тема онлайн-слота Golden Planet. Розробкою займалася компанія Novomatic, поєднавши приємні візуальні ефекти спеціальних знаків і азартну атмосферу відкриття інопланетян і скарбів, якими вони володіють. В автоматі присутній і елемент ризику – гра на підвищення, яка може збільшити виграш за кін в п’ять разів. Азартні ігри онлайн на космічну тематику досить популярні серед гравців, то ж приділіть увагу цьому слоту.

Коротка інформація про ігровий автомат Golden Planet

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплатиНе вказаний   Вайлд символЄ
   ЖанрКосмос   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказано
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграш9000 кредитів
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Інтерфейс і правила гри

Ігрова сесія в автоматі Golden Planet проходить на 5 барабанах з трьома символами на кожному і 9 призовими лініями. Вся необхідна гравцеві інформація про рахунок, загальну ставку, виграші за останній спін – знаходиться під котушками. Нижче розташована панель управління:

  • Coin – управляє ціною монети;
  • Info – описує символи і коефіцієнти виплат;
  • Automatic Start – активує автоматичну прокрутку барабанів;
  • Play Lines – вибір активних призових ліній;
  • Bet One / Gamble – підвищує ставку на одне значення, запускає ризик-гру;
  • Bet Max / Gamble – встановлює максимальну ставку і відповідає за вибір чорного кольору карти в грі на підвищення;
  • Start / Skip / Take Win – запускає спін, пропускає анімацію нарахування кредитів, забирає виграш в Gamble.

Розмір ставки додатково відображається по боках котушок, щоб гравець міг легко орієнтуватися в грі. Якщо коштів на балансі недостатньо, щоб почати обертання – автомат автоматично знижує її до найближчої доступної. У вікні, де відображається виграш за кін також з’являються підказки про те, як можна отримати велику нагороду. Ігрові автомати Україна завжди надають можливість налаштувати ігровий процес.

Символи та виплати

Підрахунок виграшних комбінацій йде зліва-направо, ланцюжок вважається завершеним, коли між однаковими зображеннями не перебувають інші. Виняток становить дикий символ, який виступає будь-яким простим символом. Всього в Golden Planet присутні 13 піктограм, кожна з яких володіє різним коефіцієнтом виплат.

Низькооплачувані символи – це зображення гральних карт від 9 до Туза. Якщо розглядати варіант, в якому беруть участь всі 9 призових ліній, то мінімальна вартість спіна становить – 9 кредитів. Окупається ця сума тільки при комбінації 4 простих символів, приносячи гравцеві 25-50 кредитів. Ланцюжки з 5 символів принесуть максимум 125 кредитів, якщо це Король або Туз, і 100 для всіх інших «карткових» символів.

До високооплачуваних символів відносяться: жовта планета, портрети інопланетян і космонавтів. Навіть комбінація з трьох символів збільшить баланс гравця не тільки окупивши загальну ставку, але і принісши додаткові кредити. Ланцюжок з 5 символів принесе виплату в 250-750 кредитів.

Спеціальними символами виступають зображення космічного корабля (wild) і блакитної планети (скаттер). Дикий символ з’являючись на лінії виплат продовжує призовий ланцюжок. Крім того, комбінація космічних кораблів поповнить баланс гравця на 10-9000 кредитів. Скаттер не прив’язаний до ліній і приносить виплату просто за появу 2-5 символів. Крім того, саме він дозволяє отримати безкоштовні обертання і множення виплат.

Бонуси

Ігровий автомат Golden Planet надає два види бонусів. В першу чергу, це ризик-гра, яка стає доступна після будь-якої переможної комбінації на барабанах. При натисканні клавіші Bet One, користувач відкриває новий екран з лежачої сорочкою вгору картою. Необхідно вгадати якого кольору карта і натиснути Bet One (червона) або Bet Max (чорна). При правильній відповіді виграш за спін подвоюється. Гравець може продовжити вгадувати колір, отримуючи подвоєння за кожну правильну відповідь аж до 5 разів, або ж натиснути клавішу Take Win і повернутися в основну гру.

Другий бонус можна отримати зібравши 3 і більше Скаттерів на барабанах. За це нараховують 15 фріспінів і множення виплат x3. Якщо ще раз випадає комбінація разбросов, то нараховується ще 15 спінів. Однак множення виплат не підсумовується.