...

Great Blue

Great Blue – це 5-барабанний, 3-рядний підводний тематичний слот. Заснований на ігровому наборі Playtech, слот може похвалитися 25 виграшними лініями, на яких гравці можуть шукати відповідні комбінації. Гральні автомати демо надають можливість протестувати гру перш ніж вносити депозит.

Ви можете розраховувати на всі звичні функції слотів казино у Great Blue. У грі наявні дикий і скаттер символи, електризуюча бонусна гра, під час якої ви можете виграти 33 безкоштовних обертання на додаток до множника х15.

Опис ігрового процесу

Great Blue відбувається на стандартній барабанній сітці 5×3. На тлі темно-синього океану, з бульбашками, що пливуть вгору до поверхні. Самі барабани мають різний відтінок синього, а цифри від одного до 20 відображаються як на лівій, так і на правій стороні. Звичайно, від вас залежить, скільки рядків ви граєте. Гральні автомати Україна надають можливість вибрати грати на одному або використати всі 20.

У нижній частині екрана ви знайдете звичайні елементи керування. Тут ви можете відстежувати загальну ставку, лінійну ставку та кількість автоматичних обертань (якщо це можливо). Є також кнопка Gamble. У Great Blue можна грати від 25 до 125 кредитів за обертання.

Символи

Як і слід було передбачити, символи у Great Blue пов’язані з океаном. Таким чином, у нас є морська черепаха, акула, якась плоска риба, морська зірка та морський коник. Тут також є кит, устричний панцир та іконки гральних карт, від 10 до А.

Акула та черепаха – це «своєрідні» символи, тобто вони представляють однакові величини виплати. Таким чином, гравці можуть утворювати відповідні комбінації двох. Для двох акул та/або черепах виплата становить лише два кредити, а для трьох – 25. Для чотирьох – 125, а для п’яти – 750. На щастя, виплата збільшується, якщо ви використовуєте дикий символ для досягнення виграшу . Якщо ви використовуєте wild, показники виплати за вищезгадані комбінації такі: 4, 50, 250 і 1500.

Дикий – це косатка. Він може замінити всі символи, крім скаттерів, щоб допомогти вам сформувати виграш, а також може виглядати складеним. Це шлюз до ігрового джекпота в 10 000, але вам потрібно буде розмістити десять піктограм на сусідніх активних лініях, щоб забрати його. Для чотирьох косаток це 2500, для трьох – 250, а для двох – 10.

Шкаралупа устриць – скаттер гри, і вона може з’являтися де завгодно на барабанах. Якщо вам трапиться три або більше, ви активуєте бонусну гру Great Blue. Ви автоматично почнете з восьми фріспінів із множником 2x, після чого вам потрібно буде вибрати дві з п’яти раковин устриць, щоб виграти подальші безкоштовні обертання та/або множники. У кращому випадку ви можете виграти 33 безкоштовних обертання та/або множник на загальну суму до x15.

Більше того, безкоштовні обертання можуть запускатися під час безкоштовних обертань; ви виграєте 15 незалежно від того, скільки скаттерів ви спіймали, але ви отримаєте право на той самий множник, який ви маєте для спрацьовуючого обертання. Кількість повторних спінів, які ви потенційно можете виграти, не обмежена.

Ризик-гра

Хоча це досить стандартні речі, функція азартних ігор Great Blue дозволяє подвоїти ваш виграш, якщо ви зможете успішно вгадати колір перевернутої карти. Якщо ви помилитеся, ви втратите багато.

Висновок

Оскільки це гра з великою дисперсією, Great Blue заманює в геймерів обіцянкою величезних виграшів. Як і у всіх іграх з високою волатильністю, перемога може зайняти трохи часу. Якщо у вас немає необхідного терпіння, ми рекомендуємо знайти інший слот.