...

Halloween Fortune

Шанувальникам паранормального сподобається цей моторошний новий ігровий автомат, розроблений Playtech. Завдяки 5 барабанам і 20 лініям виплат, Halloween Fortune – відео-слот середнього класу, який принесе гравцям хороший баланс волатильності між частими виграшами та красивими призами. Наявний навіть джекпот у 10 000 кредитів, що не є найбільшим у бізнесі, але аж ніяк не найменш прибутковим головним призом. Ігри онлайн азартні автомати наявні не тільки в браузері на комп’ютері, але й на мобільних телефонах.

Однак заслуга цієї гри полягає в якості графіки, яка представляє деякі тонкі 3D-анімації, щоб оживити тему Хеллоуїна. Крім того, є безліч додаткових функцій, включаючи дикі символи, скаттери, ризик-гру та безкоштовні обертання з множниками.

Символи та виплати

Halloween Fortune зосереджений навколо трьох привабливих відьом, що їдуть на своїх мітлах – одна у диявольсько-червоній сукні, інша у смарагдово-зеленій сукні, а інша у сапфірово-блакитній сукні. Інші символи, що складають цей надприродний ігровий автомат, включають деяких тварин, пов’язаних з окультизмом, таких як чорний кіт і грізний ворон, а також деякі реквізити чаклунства, включаючи магічне намисто-оберіг і флакон зілля. Але, мабуть, найбільш моторошні іконки з усіх – це черепний свічник, котел та гарбуз-ліхтар. Ігрові автомати в Україні завжди пропонують цікаві рішення для дизайну ігрового процесу.

На перший погляд, зображення цього ігрового автомата видаються дуже детальними та вражаючими 2D-ілюстраціями. Однак, як незабаром виявлять гравці, деякі піктограми насправді здатні ожити завдяки 3D-анімації. Більше того, гра включає відповідну фонову мелодію, наповнену всілякими моторошними видовищами та звуками.

Розмістіть свої ставки

Навіть якщо ви не шанувальник речей, які блукають вночі, цей ігровий автомат все одно вартий одного-двох обертів, оскільки він має багато потенціалу для виграшу. І вам не обов’язково потрібно бути хоробрим гравцем, оскільки гравці можуть грати де завгодно між 1 і 20 лініями виплат з обмеженим набором ставок від 0,01 до 1 кредиту на активну лінію.

Відьминий бонус

Правильно, гравці можуть розблокувати бонусну дію, якщо знайдуть два з цих бонусних символів де завгодно на першому та другому барабанах Halloween Fortune. Це призведе гравців до появи нового ігрового екрану, де їм буде надано привілею вибрати свого улюбленого героя-чаклуна, який потім розворушить свій бурхливий котел, щоб присудити випадкову кількість фріспінів до можливих 20. Однак відьма потребує останній інгредієнт для визначення розміру множника для цих безкоштовних ігор. Тому гравці повинні вибрати одну з шести представлених пляшок з зіллям, яке буде додано до казана, розкриваючи множник до 10x.

Ризик-гра

Цей ігровий автомат також включає в себе просту подвійну гру або азартну гру, яку можна активувати після виграшу в основній грі та після бонусних обертів. Гравці просто повинні вгадати правильний колір ігрової карти, щоб подвоїти свої виграші до ліміту в 1000 кредитів. Фокусу-покусу немає – просто шанс 50/50!

Висновок

Halloween Fortune – це дуже вражаючий ігровий автомат від Playtech. Слід визнати, що гра дещо обмежена у варіантах ставок, максимальна лінійна ставка становить лише 1 кредит. Але в слоті все одно цікаво грати просто за тому, що він добре продуманий, представляючи тему Хеллоуїна, яка забезпечує найкращий баланс між моторошними символами та бонусами персонажів.