Ігровий автомат Jolly Fruits

Jolly Fruit

Стиглі фрукти та соковиті джекпоти забезпечать для вас веселі обертання завдяки цьому слоту Novomatic. Насправді Jolly Fruits пропонує кілька найкращих бонусів у своїй категорії з ультрасучасним дизайном та дуетом прогресивних джекпотів. У цій грі з 5 барабанами і 10 лініями виплат навіть немає безкоштовних обертань або додаткових бонусних ігор, але вона все одно забезпечує надзвичайно цікавий ігровий процес. Грати в ігрові автомати безкоштовно онлайн можна на смартфонах та комп’ютерах.

Коротка інформація про ігровий автомат Jolly Fruits

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати93.94%   Вайлд символНемає
   ЖанрРетро фрукти   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередньо-Низька
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграш50 000 кредитів
   Мінімальна ставка50 кредитів   Мобільна версіяЄ

Дизайн слоту

Є звичайні машини для фруктів, а потім – Jolly Fruits – ретро-тематична гра з парою сучасних трюків. Перш за все, гра розроблена за дуже високим рівнем. У меню є сливи, апельсини, лимони, вишні, кавуни та виноград, і вони виглядають досить реалістично! Гравці також зустрінуть ще кілька знакових символів з аркадних архівів, таких як подвійні та потрійні BAR, дзвони та щасливі 7-ки. Ігрові автомати з мінімальним депозитом чудова нагода відчути ретро-смак нагород.

Дует прогресивних джекпотів

Учасники гри також помітять ще два символи, коли барабани Jolly Fruits крутяться – веселий джокер і сяюча золота зірка. Перший із цих значків є диким символом гри, який замінює інші символи, створюючи виграшні послідовності на активних лініях виплат. Однак це не замінить піктограму скаттер зірки.

Обидві ці ікони мають надзвичайну особливу силу, що перевищує їх дикі та скаттер можливості. Це тому, що ці символи містять прогресивний джекпот, який продовжує зростати з кожним обертом. Ці загальні джекпоти будуть зірвані, коли хтось збере п’ять джокерів або п’ять зірок на активній лінії виплат.

Символи та виплати

Окрім цих колосальних виграшів, Jolly Fruits також має стандартну таблицю виплат, яку можна переглянути, натиснувши опцію Paytable. Ви побачите, що всі значення виплат відповідно змінюються, коли ви змінюєте значення загальної ставки, як і суми прогресивного джекпота.

Символом, який виграє найбільше після джокера та зірки, є щасливе число 7, п’ять з яких помножить значення ставок на виграшну лінію на 2000. Кавуни, виноград та дзвіночки – наступні найменш прибуткові значки, оскільки вони вартісні в 400 разів, коли п’ять знайдено у виграшній послідовності. Останніми, і, безумовно, найменшими за вартістю є апельсини, лимони, сливи та вишні; п’ять з них присудять лише 200-кратну виплату.

10 ліній виплат Jolly Fruits закріплені на місці, це означає, що всі лінії ставок помножуються на 10 для обчислення загальної суми ставки. Гравці можуть зробити ставку менше 5 кредитів на лінію або до 1000 кредитів на лінію. Це робить мінімальну загальну ставку 50, що є досить невеликою сумою для гравців, які не хочуть ризикувати.

У азартній функції Jolly Fruits відбувається безліч ризикованих дій. Ця побічна гра дає гравцям змогу збільшити свої виграші до вартості, що перевищує їхню загальну ставку. Отже, якщо ви виграєте 1000 кредитів від спіна з 50-кредитною ставкою, ви потенційно можете збільшити цей виграш до 50 000 кредитів.

Гра проста. Вам буде представлена ​​низка миготливих кроків до остаточного призу в азартній грі, а мета – засвітити кожен крок, натиснувши кнопку “Азартні ігри”. Кожен успішний крок подвоює виграш, здійснений в азартній грі.

Висновок

Jolly Fruits пропонує кілька дуже цікавих обертань для класичного ігрового автомата. Маючи 10 ліній виплат та 5 барабанів, ви не обов’язково будете зустрічати виграш з кожним спіном. Але коли ви це зробите, він дійсно може бути дуже соковитим. Більше того, ця гра ідеально заповнює розрив між застарілими фруктовими машинами та сучасними онлайн-слотами, завдяки своїй спритній увазі до візуальних деталей.