Ігровий автомат Magellan

Magellan

Ігровий автомат Magellan – пропонує всім користувачам відправитися в кругосвітню подорож. Симулятор присвячений відомому мореплавцю, тому виграшні комбінації на барабанах тут будуть формуватися від різної атрибутики мандрівника. Гемблерам доступно 50 активних ліній виплат і неймовірний діапазон ставок – до 3000 монет, що дозволяє вибрати для себе найбільш оптимальний режим гри. Фріспіни і бонусний раунд з чотирма прогресивними джек-потами можна отримати в грі на гроші або, запустивши ігровий автомат Magellan в безкоштовному демо-режимі. Ігрові автомати надають можливість швидко ознайомитися з правилами та особливостями гри.

Коротка інформація про ігровий автомат Magellan

   ВиробникEGT   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96,14%   Вайлд символЄ
   ЖанрПригоди   Бонусна граЄ
   Кількість ліній50   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх100   Максимальний виграшх1000
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Гральний автомат Magellan: параметри емулятора

Гральний автомат Magellan видає нагороди користувачам за умови випадання комбінації з трьох і більше однакових символів:

  • компас;
  • карта;
  • сам мореплавець;
  • кохана відкривача;
  • карткові номінали.

Дикий символ у вигляді корабля Магеллана принесе гравцям ще більше виграшних ланцюжків, замінюючи відсутні знаки (крім Скаттера). Поєднання з кораблів принесе до 20 000 монет. Роль Скаттера в Гамінатор виконує зображення глобуса. Ігрові автомати з мінімальним депозитом якнайкраще підійдуть новим гравцям.

Розіграш джекпотів у слоті Магеллан

Щоб отримати 7 фріспінів в слоті Магеллан, досить зібрати ланцюжок з трьох і більше Скаттерів. Повторне випадання трьох глобусів принесе Додаткові freespins.

Бонусний раунд з розіграшем одного з чотирьох джекпотів запуститься довільно. Суть його полягає у відкритті 12 перевернутих карт. Джек-пот буде нарахований за умови наявності колекції з трьох карток однієї масті. Розмір Jackpot визначається видом масті.

Спробуйте збільшити отримані виплати в ризиковому раунді, запустивши його після вдалого спина в слот-машині! Подвоюйте стартовий виграш за успішне вгадування кольору карти.