...

Magellan

Ігровий автомат Magellan – пропонує всім користувачам відправитися в кругосвітню подорож. Симулятор присвячений відомому мореплавцю, тому виграшні комбінації на барабанах тут будуть формуватися від різної атрибутики мандрівника. Гемблерам доступно 50 активних ліній виплат і неймовірний діапазон ставок — до 3000 монет, що дозволяє вибрати для себе найбільш оптимальний режим гри. Фріспіни і бонусний раунд з чотирма прогресивними джек-потами можна отримати в грі на гроші або, запустивши ігровий автомат Magellan в безкоштовному демо-режимі. Ігрові автомати бесплатно надають можливість швидко ознайомитися з правилами та особливостями гри.

Гральний автомат Magellan: параметри емулятора

Гральний автомат Magellan видає нагороди користувачам за умови випадання комбінації з трьох і більше однакових символів:

  • компас;

  • карта;

  • сам мореплавець;

  • кохана відкривача;

  • карткові номінали.

Дикий символ у вигляді корабля Магеллана принесе гравцям ще більше виграшних ланцюжків, замінюючи відсутні знаки (крім Скаттера). Поєднання з кораблів принесе до 20 000 монет. Роль Скаттера в Гамінатор виконує зображення глобуса. Ігрові автомати з мінімальним депозитом якнайкраще підійдуть новим гравцям.

Розіграш джекпотів у слоті Магеллан

Щоб отримати 7 фріспінів в слоті Магеллан, досить зібрати ланцюжок з трьох і більше Скаттерів. Повторне випадання трьох глобусів принесе Додаткові freespins.

Бонусний раунд з розіграшем одного з чотирьох джекпотів запуститься довільно. Суть його полягає у відкритті 12 перевернутих карт. Джек-пот буде нарахований за умови наявності колекції з трьох карток однієї масті. Розмір Jackpot визначається видом масті.

Спробуйте збільшити отримані виплати в ризиковому раунді, запустивши його після вдалого спина в слот-машині! Подвоюйте стартовий виграш за успішне вгадування кольору карти.