Ігровий автомат Marco Polo

Marco Polo

Онлайн-слот Marco Polo – гра з 5 барабанами і 9 призовими лініями від компанії Novomatic. У міру обертання ігрових барабанів гравцеві представиться можливість отримати фріспіни, взяти участь в грі на подвоєння. Отримати бонуси допоможуть «дикий» і Скаттер символи.

Основна тема ігрового автомата Marco Polo – пригоди Марко Поло. Гральні автомати онлайн на морську тематику надзвичайно популярні серед гравців на смартфонах.

Коротка інформація про ігровий автомат Marco Polo

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95%   Вайлд символЄ
   ЖанрПригоди   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНизька
   Максимальний коефіцієнтх10   Максимальний виграш50 000 кредитів
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Марко Поло

На початку ігрової сесії, гравець отримує на рахунку 1000 демо-кредитів. Перед початком обертань користувач може змінити деномінацію, тобто курс обміну монет на кредити, однак в демо-версії це не зробить істотного впливу на ігровий процес. Кредити знадобляться гравцеві, щоб запускати обертання барабанів. Кожен спін вимагає оплати загальної ставки, яка формується при множенні лінійної ставки на активні призові лінії. При грі на реальні гроші гравець оплачує кожен спін з власного рахунку в казино.

Чим більше ліній активно, тим вище ймовірність отримати призову комбінацію. Згідно з правилами слота Marco Polo призовою вважається комбінація символів, яка розташована на активній лінії починаючи з першого барабана і далі по суміжних. З кожної лінії кредити приносить тільки одна комбінація – найдорожча. В кінці спіна нагороди з усіх активних ліній підсумовуються. Ігрові автомати з мінімальним депозитом дозволяють отримувати більше виграшів при менших витратах.

Крім того, що комбінація повинна розташовуватися на активній лінії, важлива і кількість символів. Ознайомитися з вимогами до кількості символів можна у вкладці Виплати.

Розмір нагороди за призове поєднання символів розраховується при множенні лінійної ставки на коефіцієнт виплат символу. Чим більше однакових символів бере участь в призовому поєднанні, тим вище коефіцієнт виплат.

Обертання барабанів на ігровому автоматі Marco Polo можливо в двох режимах. Натискаючи кнопку Запуск, гравець активує одне обертання. Після його закінчення гравець може забрати виграш або використовувати його в ризик-грі, внести зміни в налаштування слота або запустити нове обертання. Натиснувши на кнопку Автозапуск, гравець активує серію обертань. В цьому режимі ризик-гра недоступна, всі отримані виграші автоматично зараховуються на рахунок, а барабани обертаються до тих пір, поки на рахунку є кошти або поки гравець їх не зупинить.

Символи

Ігровий автомат Marco Polo задіє вісім звичайних і два спеціальних символи. До звичайних належать:

 • китаєць;
 • шкатулка;
 • мапа;
 • карткові номінали A, K, Q, J, 10.

У ролі «дикого» виступає портрет Марко Поло. З’явившись на активній лінії цей символ може замінити відсутній для формування комбінації. Якщо ж «дикі» випадають на одній лінії починаючи з першого барабана, то формують призове поєднання. Єдиний символ, який не може замінити «дикий» – Скаттер.

Як Скаттер виступає картинка з верблюдом. Цей символ не приносить виплати, але зібравши від трьох символів де завгодно на ігровому полі, гравець отримає 10 безкоштовних обертань.

Ризик-гра

Отримавши виплату в кінці обертання, гравець може поставити її на кін в раунді гри на подвоєння. Для запуску ризик-гри необхідно натиснути на кнопку Мін. Ставка або Макс. Ставка. У новому вікні відобразиться гральна карта. Її номінал або масть приховані від гравця і завдання раунду – вгадати якого вона кольору. Вибір здійснюється натисканням на кнопку Мін Ставка, якщо гравець вважає що карта червоного кольору, або Макс Ставка, якщо гравець вважає що карта чорного кольору. Також вибір можна здійснити натисканням лівої кнопки миші по відповідній кнопці поруч з картою.

Правильний вибір призведе до подвоєння суми, поставленої на кін. Неправильний – до її втрати і повернення в основну гру.

Бонусний раунд

За збір трьох і більше Скаттерів в будь-якій позиції на ігровому полі гравець отримує 10 обертань за рахунок закладу. Фріспіни використовуються в автоматичному режимі, що означає – доступу до ризик-гри не буде. Всі виплати автоматично зараховуються на рахунок. Безкоштовні обертання розігруються по лінійній ставці і активних лініях, встановлених для останнього спіна в основній грі.

Налаштування слота

Управління слотом можливе з використанням кнопок на панелі, що займає нижню частину екрану.

 • Виплати – відкриває таблицю виплат автомата Marco Polo;
 • Номінал – встановлює деномінацію ігрової валюти;
 • 1 Лінія, 3 Лінії, 5 Ліній, 7 Ліній, 9 Ліній – вибір активних призових ліній;
 • Мін Ставка – піднімає рівень лінійної ставки;
 • Макс Ставка – автоматично встановлює найбільше значення лінійної ставки;
 • Запуск – активує спін;
 • Автозапуск – активує серію спінів.

Стан рахунку відображається в графі Кредити. У вікні Номінал відображається загальна ставка. У графі Ставка / Лінія – лінійна ставка. У вікні Лінії – активні призові лінії.