Ігровий автомат Pharaohs Gold 2 deluxe

Pharaoh's Gold III

Містичні таємниці стародавнього Єгипту були і залишаються однією з найпривабливіших загадок людства. Як жили фараони, діти верховного бога Сонця, скільки секретів таять їх останні колиски-величні піраміди? Завісу таємниці відкриває захоплива гра Pharaoh’s Gold III від Novomatic BTD. Запустивши слот, любителі азарту отримують прекрасну можливість відправитися в захопливу подорож, не залишаючи звичну домашню обставину. Гральні автомати онлайн, що продовжують популярну серію, завжди готують для гравців сюрпризи.

Коротка інформація про ігровий автомат Pharaoh’s Gold III

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96%   Вайлд символЄ
   ЖанрСтародавній Єгипет   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх500   Максимальний виграш9000 монет
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Слот Pharaoh’s Gold 3 з ризик-грою від Novomatic BTD

Виграшні комбінації в Pharaoh’s Gold III належить збирати на 5 барабанах і 9 смугах. На кожну з колонок приймаються ставки в розмірі від 1 до 100 жетонів. Ігрові автомати онлайн нараховують виплати за будь-які комбінації з двох і більше однакових іконок, починаючи з першого лівого барабана.

У відеослоті Pharaoh’s Gold III є класичні комбінації, символи з розширеним функціоналом, виплати за збільшеними множниками, безкоштовні старти і режим на подвоєння. Гра радує непоганим внутрішнім джекпотом в розмірі 9 тисяч монет.

Ризик-гра в Pharaoh’s Gold 3

В даному слоті завжди можна збільшити виграш в грі за шансами. Раунд на подвоєння виконаний в стандартному форматі, характерному для більшості продуктів Novomatic BTD. Для отримання виграшу за збільшеним коефіцієнтом досить правильно вказати масть прихованої карти.

Інтерфейс автомата Pharaoh’s Gold III від Novomatic BTD

Візуальне оформлення слота продумано до найдрібніших деталей. Основний настрій задає ігровий фон: за обертовими барабанами можна розрізнити золоті колони і аркові склепіння, що вабить вхід в секретне приміщення піраміди, де всі поверхні сяють золотими відблисками і притягують погляд візерунками з таємничих ієрогліфів.

Самі барабани виконані у вигляді сувоїв папірусу з нанесеними на них рунами і малюнками. Під барабанами зображається інформація про баланс користувацького рахунку, кількість активних ліній і суму поточного депозиту.

Символіка Pharaoh’s Gold III від Novomatic BTD

Ігрові елементи ідеально підкреслюють загальну тематику і надають слоту особливий шарм. Любителям азарту належить збирати виграшні ланцюжки з наступних символів: піраміда і величний сфінкс, граціозна Чорна кішка, шипляча кобра, Священний скарабей і традиційні карткові номінали, виконані у вигляді старовинних ієрогліфів.

Елементи з розширеним набором опцій в Pharaoh’s Gold III від Novomatic BTD:

Wild

Диким символом виступає зображення головного персонажа – Фараона. Єгипетський правитель допомагає збирати грошові ланцюжки і є найдорожчим символом гри. При випаданні п’яти однакових картинок гравець зриває джекпот слота в розмірі 9 тисяч монет. Але навіть при меншій кількості символів будь-які поєднання з вайлдом виплачуються за подвоєним коефіцієнтом.

Scatter

Символ розкиду – значок “Око Гори”. Іконка оплачується незалежно від місця випадання, плюс вона примножує отриманий виграш. Залежно від кількості скатерів поточна ставка може бути помножена в 2, 5, 20 або 500 разів.

Три і більше символів розкиду активують серію безкоштовних ігор. Користувач може насолоджуватися 15 фріспінами з фіксованою ставкою і потроєним коефіцієнтом. Кількість призових запусків можна збільшити, зібравши нову комбінацію з трьох однакових ієрогліфів.