Ігровий автомат Secrets of Christmas

Secrets of Christmas

Новий слот NetEnt Secrets of Christmas це гра на барабанах 5×3 з 25 фіксованими лініями виплат. Компанія створила гру про традиційне Різдво, оскільки фон барабана – дерев’яна кабіна на снігу, а котушки обрамлені вінками. Навіть символи гральних карт, що використовуються для низькооплачуваних символів, отримали святкову обробку і являють собою гірлянди з гілок ялинки, сплетені разом із вогнями. Це невеликий дотик та увага до деталей, що, як це часто було раніше, дійсно ставить ігри NetEnt на рівень вище інших. Різдво буває лише раз на рік, але ігрові автомати грати онлайн можна коли завгодно.

Коротка інформація про ігровий автомат Secrets of Christmas

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96%   Вайлд символЄ
   ЖанрРіздво   Бонусна граНемає
   Кількість ліній25   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграш-
   Мінімальна ставка25 кредитів   Мобільна версіяЄ

Особливості

У грі є лише одна бонусна гра, але вона відмінна за будь-якого проміжку фантазії та спритно використовує тему. В основі – гра з безкоштовними обертаннями, в якій три, чотири чи п’ять скаттерів надають різну кількість фріспінів. Однак перед тим, як грати у безкоштовні обертання, існує вторинна бонусна гра. Ігрові автомати від 1 гривні чудова нагода отримати більше навіть у простих слотах.

Гра миттєвого виграшу, яка запускає функцію безкоштовних обертань, надає вам можливість вибрати додаткові функції під час обертання. Вони варіюються від досить простих призів, таких як додаткові фріспіни до мультиплікаторів, нових диких символів і навіть повного дикого барабана!

Висновок

Загалом, це, мабуть, найкраща різдвяна слот-гра, яку NetEnt подарував нам на сьогоднішній день. Ідеально підходить для нахабної гри на дивані, поки родина обмінюється історіями після обіду.