Ігровий автомат Sharky

Sharky

Ігровий автомат Sharky знайомий в нашій країні більше під такими назвами, як Рибалка або Пірат. Але швидше за все, що сюжет слота прив’язаний до знаменитої розповіді Артура Конан Дойла, в якому головного персонажа звали саме так. Хоча зовнішньої схожості в цьому випадку практично не помічається, можна з упевненістю думати, що тема слота присвячена піратським пригодам. Ігрові автомати – чудова можливість розширити світогляд і дізнаватися про щось нове з кожним обертом барабанів.

Коротка інформація про ігровий автомат Sharky

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95,53%   Вайлд символЄ
   ЖанрПіратський   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграшх9000
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Sharky

При запуску даного ігрового автомата користувачі зможуть побачити п’ять барабанів, на яких є 9 активних ліній. Зручна панель управління пропонує гравцям кілька варіантів кнопок, 5 з яких закріплені за різною кількістю ліній. Апарати ігрові досить легкі в налаштуванні та використанні.

Це означає, що при необхідності користувачі можуть скорочувати кількість смуг до тієї кількості, яка вказана на кнопках. На кожну лінію на один спін гравцям доведеться ставити від 1 до 100 монет. Саме тому при активації всіх ліній гравцям слід підготувати ігровий бюджет не менше 900 монет.

Максимально можлива виплата в такому випадку становить 9000 ставок. У слоті є автоматичний режим гри, яким гравці можуть скористатися при необхідності. Перед початком гри в авторежимі рекомендується скорегувати налаштування таким чином, щоб вони відповідали необхідним запитам гравця.

Збір ігрових комбінацій проводиться тільки на активних смугах, при цьому для оплачуваних комбінацій необхідно зібрати від 1 до 5 картинок. Всі вони зараховуються за умови випадання, починаючи від першого барабана. У разі збору оплачуваного ланцюжка ставка буде множитися на той коефіцієнт виплат, який відповідає випала комбінації. Саме тому гравцям рекомендується в першу чергу познайомитися з таблицею виплат, яка демонструє можливості слота.

Символи ігрового автомата Шарки

До базових картинок даного слота відносяться папуга, шаблі, скриня зі скарбами, і звичайно ж, номінали карт.

Кожен символ збирає свою комбінацію, але крім цих картинок на барабанах присутні і спеціальні символи.

Wild символ. Роль даного символу виконує зображенням пірата Шаркі. Саме ця картинка формує найвигідніші комбінації. Але це не основна функція символу, адже він замінює будь-які зображення в разі складання ігрових комбінацій, за винятком скаттер символу.

Scatter символ. Таких картинок в даному слоті дві. Одна з них це картинка з компасом, і вона є стандартним символом розкиду. Вона оплачується в будь-якому випадку, незалежно від того, де вона випала на барабанах. У слоті присутні ще два додаткових scatter символу із зображенням корабля і острова. При цьому корабель може з’явитися тільки на першій котушці, а острів з’являється тільки на останньому барабані. І якщо це станеться одномоментно, гравець зможе активувати додаткову бонусну гру.

Бонусний раунд апарату Шаркі

У додатковій грі користувачі отримують 10 обертань, в ході яких відважний Шаркі буде плисти в човні до того самого острова. Після виконання всіх обертань його подорож буде просуватися по барабанах до тих пір, поки на нього не нападе акула. Даний раунд розкриє перед гравцями особливі можливості, і чимало сюрпризів.

Даний ігровий автомат не містить прогресивного джек-поту. Зате після кожного виграшного раунду гравці можуть спробувати щастя в ризик-грі, і подвоїти отриманий виграш. Для цього вам потрібно всього лише відгадати колір карткової масті.

Ігровий апарат Шаркі характеризується відносною простотою і доступністю. При цьому користувачі будуть приємно здивовані фінансовому результату, який надасть даний слот!