Ігровий автомат Space Wars

Space Wars

Онлайн-слот Space Wars один з яскравих представників «космічної» лінійки компанії NetEnt. На 40 призових лініях і 5 барабанах гравцеві належить збирати комбінації з прибульців і «диких» символів, в гонитві за бонусними респінами. Найбільша нагорода – 10 000 монет – нараховується за 5 символів з червоним каменем. Безплатні азартні ігри на інопланетну тематику дійсно надають космічні нагороди.

Коротка інформація про ігровий автомат Space Wars

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати96,75%   Вайлд символЄ
   ЖанрФантастика   Бонусна граНемає
   Кількість ліній40   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх25   Максимальний виграш-
   Мінімальна ставка40 кредитів   Мобільна версіяЄ

Правила гри і настройка автомата

При завантаженні демо апарата Space Wars гравець отримує на рахунок 5 000 кредитів, які відображаються у вікні Cash. Вони використовуються для придбання монет, другої ігрової валюти. При грі на власні кошти гравець обмінює гроші на ігрові монети. Курс обміну коштів на монети встановлюється у вікні Coin Value за допомогою стрілок – від 0.01 до 0.50. Баланс гравця в монетах відображається у вікні Coins. Ігрові автомати від 1 гривні надають можливість вільно змінювати стратегії ставок.

Наступний крок після вибору вартості монети – ставка на лінію. У вікні Level гравець вільний поставити на одну призову лінію від 1 до 10 монет, використовуючи регулятори-стрілки. Лінійна ставка впливає на розмір виплат за комбінації, і на загальну вартість спіна.

У кожному спіні на автоматі Space Wars беруть участь всі 40 призових ліній. Отже, на розмір загальної ставки активний вплив надає тільки лінійна ставка. Обидва параметра, Level і Lines, множаться між собою, утворюючи загальну ставку в монетах. Вона відображається у вікні Bet на консолі управління. Ознайомитися з вартістю запуску барабанів в кредитах можна в однойменному вікні, розташованому під панеллю управління.

Підрахунок виграшних комбінацій ведеться зліва направо. Зараховуються однакові символи, які знаходяться на одній призовий лінії, починаючи з першого барабана. Мінімальна кількість зображень в одній виграшної комбінації – три. Загальна нагорода за спін відображається у вікні Win.

Запустити барабани можна трьома способами:

 1. Натиснувши на клавішу Spin. Обертання почнеться з урахуванням встановлених гравцем Level і Coin Value.
 2. Натиснувши на клавішу Max Bet. Спін почнеться з максимальною лінійної ставкою, але встановленої гравцем Coin Value.
 3. Натиснувши кнопку Autoplay. Відкриється меню з налаштуванням автоматичних обертань, після чого вони почнуться з встановленими гравцем Level і Coin Value.

Розширені можливості налаштування Space Wars

Натиснувши на значок з гайковим ключем, гравець відкриє меню налаштувань. Вони розділені на чотири блоки – загальні настройки, анімація, аудіо, візуальне відображення.

За бажанням, він може активувати прискорену прокрутку барабанів (Quick spin) або запускати барабани при натисканні на клавішу «пробіл» (Spacebar to spin). При повільному з’єднанні під час встановлення зв’язку можна знизити якість візуального супроводу автомата вибравши опцію Medium або Low в розділі Graphics quality. Можна відключити всі звукові ефекти, тільки фонові звуки або аудіо-ефекти.

Символи та нагороди в Space Wars

Ознайомитися з символами, їх коефіцієнтами і описом правил автомата Space Wars можна в таблиці виплат, яка відкривається при натисканні на клавішу Paytable.

Спеціальний символ в грі всього один – «дикий». Зображення з написом «Wild» з’являється тільки на другому і четвертому барабанах. Однак відразу блоком з чотирьох символів, так що при належному везінні один барабан може виявитися повністю заповнений «дикими» символами. Якщо на лінії є потенційно виграшна комбінація – «дикий» замінить відсутній символ, щоб її сформувати. Одночасно він може замінювати різні символи на декількох призових лініях.

Звичайні символи на автоматі Space Wars приносять тільки виплати в монетах. Коефіцієнти їх виплат:

 • Фіолетовий і синій прибульці – 2, 15, 40;
 • Зелений прибулець – 3, 15, 40;
 • Жовтий прибулець – 4, 20, 50;
 • Помаранчевий прибулець – 4, 20, 60;
 • Великий фіолетовий прибулець – 10, 40, 125;
 • Великий синій прибулець – 10, 50, 150;
 • Великий зелений прибулець – 10, 60, 175;
 • Великий жовтий прибулець – 15, 75, 200;
 • Великий помаранчевий прибулець – 20, 125, 400;
 • Червоний камінь – 30, 250, 1 000.

При появі на лінії кількох виграшних комбінацій – зараховується тільки найдорожча з них.

Бонуси в грі

В онлайн-слоті Space Wars в якості додаткової нагороди до збору виграшних комбінацій покладається один Респін. Після того, як зроблений підрахунок загальної виплати за символи з усіх ліній, починається розіграш бонусного Респіна.

Символи, які брали участь у виграшній комбінації, поміщаються в слот, розташований в правій частині екрану, і клонуються. При наступному, безкоштовному, обертанні барабана вони з’являться на ігровому полі згруповані по чотири. Таким чином, кілька барабанів можуть бути заповнені однаковими символами, що підвищує шанс на повторний збір виграшної комбінації.

Бонусний Респін розігрується з лінійної ставкою і Coin Value, встановленими для останнього спіна в основній грі.