Ігровий автомат Star Joker

Star Joker

Ігровий автомат Star Joker – популярний слот, представлений компанією Play’n Go. Азартні ігри грати безплатно можна в любому місці та на будь-якому пристрої. Гра характеризує високий показник віддачі (RTP-96,25%). Він поєднується з середньою волатильністю і широким діапазоном доступних ставок. Ці особливості сприяють підвищеному інтересу до гри, як у хайроллеров, так і у гравців, що віддають перевагу невисокий бет. Крім того, апарат відрізняє привабливе художнє оформлення з елементами 3D-анімації і об’ємним звуковим супроводженням. Все це доповнює навчальний режим, який активується при першому запуску автомат.

Коротка інформація про ігровий автомат Star Joker

   ВиробникPlay'n'Go   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96,25%   Вайлд символЄ
   ЖанрФрукти   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНизька
   Максимальний коефіцієнтх500   Максимальний виграшх5000
   Мінімальна ставка0,2 кредити   Мобільна версіяЄ

Загальні характеристики слота

Для гри в автомат Стар Джокер використовується поле формату 5х3 з фіксованою кількістю лінії 10. Діапазон ставок становить від 0,1 до 10000 монет за спін. Доступна Автогра з вибором кількості обертань і іншими розширеними настройками. При необхідності можна відключити звуковий супровід, запустити турборежим і збільшити зображення по всій ширині екрану. Грати в ігрові автомати можна з комфортом, що добре впливає на враження від гри.

Символи і виплати

У слоті Star Joker використовується класичний набір символів категорії 777. П’ять фруктових зображень, дзвони, діаманти і сімки дають виграші в розмірі від 0,5 до 100 поточних ставок. Комбінації виплат утворюються при збігу однакових символів по активній лінії в напрямку зліва направо від крайнього барабана. Символ із зображенням зірки виконує функції Вайлда. Він замінює інші символи, крім Скаттера. Крім того, Wild є найдорожчим – комбінація з п’яти зірок збільшує поточну ставку в 500 разів. Скаттер із зображенням джокера випадає тільки на непарних барабанах. Цей символ виплат не дає. Його єдина функція-активація призового раунду.

Бонусний раунд в ігровому автоматі

Одночасна поява в полі трьох Скаттеров запускає призовий режим слота Стар Джокер. Гравець отримує 10 фріспінів за тією ставкою, яка була активна на момент випадання бонусної гри. Під час безкоштовних обертань випадають Скаттери виконують функції Вайлда, що збільшує ймовірність збігу виграшних комбінацій. Більш того, повторна поява трьох джокерів одночасно додає ще десять фріспінів. Такі повтори можуть відбуватися неодноразово, що служить причиною частих крутих заносів.

Усі гральні автомати