Політика конфіденційності

Мета цієї політики – пояснити, коли, чому і як ми обробляємо інформацію, що відноситься до вас («персональні дані»). У ній також міститься важлива інформація про ваші законні права. Ця політика не скасовує умови будь-якого договору, який ви можете укласти з нами, або будь-які права, які ви можете мати відповідно до законів Про захист даних.

Хто відповідає за зберігання ваших персональних даних

Rcgroup.com.ua, зареєстрований офіс знаходиться в Києві, несе основну відповідальність за ваші персональні дані (контролер даних). Контролер даних – компанія, що визначає засоби і цілі обробки персональних даних.

Ви повинні знати, що, хоча ми несемо загальну відповідальність за збереження особистих даних, інформація може зберігатися в базах даних, до яких мають доступ інші компанії. При доступі до ваших особистих даних всі компанії будуть дотримуватися стандартів, викладених в цій політиці.

Які персональні дані ми обробляємо

Нас цікавлять:

 • Електронна пошта.
 • IP-адреса.
 • Дані про місцезнаходження.
 • Дані про використання веб-сайту.
 • Контент, який ви надаєте, наприклад, повідомлення, коментарі, особисті уподобання, думки, скарги.

Для чого ми використовуємо ваші персональні дані і коли ми їх обробляємо

Rcgroup.com.ua збирає інформацію безпосередньо від вас, коли ви користуєтеся нашими послугами або відвідуєте наші веб-сайти.

Особиста інформація використовується для того, щоб:

 1. Надсилати рекламні електронні листи про продукти та послуги, якщо ми отримали вашу згоду на надсилання таких листів.
 2. Покращувати наші маркетингові комунікації, де ми можемо використовувати технологію, подібну до cookies, для підтвердження того, чи відкрили ви маркетинговий лист або перейшли за посиланням у листі.
 3. Перевірити, чи маєте ви право скористатися нашими бонусами і пропозиціями.
 4. Аналізувати інформацію в наших системах і базах даних для поліпшення методів ведення бізнесу і роботи веб-сайтів на основі переваг користувачів з метою надання більш якісних послуг.

Ми будемо обробляти ваші особисті дані тільки в тому випадку, якщо переконаємося, що:

 •  ви дали нам свою згоду на використання даних;
 • використання ваших персональних даних необхідно для підтримки «Законних інтересів», які ми маємо як компанія (наприклад, для одержання від нас певних повідомлень, для аналізу і обміну базовими персональними даними, зібраними за допомогою cookies, в аналітичних і рекламних цілях, для покращення наших продуктів або маркетингових комунікацій, для проведення аналітики наших наборів даних або для відповіді на ваші запити про нашу підтримку клієнтів, якщо ми її надаємо).

З ким ми ділимося вашою особистою інформацією

Ми працюємо з низкою третіх осіб, які допомагають нам керувати нашим бізнесом і надавати послуги. Цим третім особам час від часу може знадобитися доступ до ваших особистих даних.

Незважаючи на це, третя сторона не має права поширювати особисту інформацію для загального огляду.

Міжнародні передачі даних

Міжнародна передача даних означає, що персональні дані передаються в країну за межами Європейського Союзу.

Ми можемо надавати третім особам, які перебувають за межами Європейського Союзу, доступ до ваших особистих даних. Крім того, ми можемо надати ваші особисті дані, якщо отримаємо юридичний або нормативний запит від іноземного правоохоронного органу за межами Європейського Союзу.

Ми завжди будемо вживати заходів для того, щоб міжнародна передача даних здійснювалася таким чином, щоб захистити ваші права та інтереси. Запити про надання інформації, які ми отримуємо від правоохоронних або регулюючих органів, будуть ретельно розглянуті перед розкриттям персональних даних.

Ви маєте право запросити у нас додаткову інформацію про згадані вище заходи безпеки.

Прямий маркетинг

Ми можемо використовувати ваші особисті дані для відправки прямих маркетингових повідомлень про продукти і послуги, які ми і наші партнери пропонуємо щодо, онлайн-казино. Це може бути у формі електронної пошти або цільової онлайн-реклами.

Використання та обробка ваших персональних даних з метою надсилання електронних рекламних повідомлень. Якщо ми отримали вашу згоду, ми будемо використовувати третю сторону, щоб допомогти нам обробляти ваші особисті дані в рекламних цілях.

У деяких випадках обробка ваших персональних даних буде заснована на наших законних інтересах. У випадках, передбачених законом, це робиться на підставі вашої згоди.

Після того як ви дали свою згоду на отримання від нас електронних рекламних повідомлень, ви маєте право відмовитися від отримання подальших електронних рекламних повідомлень в будь-який час. Ви можете зробити це, скориставшись посиланням для відмови від розсилки, яке міститься у всіх електронних повідомленнях прямої пошти, або зв’язавшись з нами. Ми вживемо заходів щодо обмеження прямого маркетингу до розумного і пропорційного рівня і направимо вам повідомлення, які, на нашу думку, можуть представляти для вас інтерес або бути актуальними на підставі інформації, якою ми володіємо про вас.

Як довго ми зберігаємо ваші особисті дані

Ми будемо зберігати ваші особисті дані стільки, скільки це розумно необхідно для цілей. Ми можемо зберігати ваші особисті дані протягом певного періоду часу, наприклад, для дотримання юридичних, податкових або бухгалтерських вимог. Ми дотримуємося політики зберігання довірених нам даних. Коли ваші особисті дані більше не потрібні, ми забезпечимо їхнє безпечне видалення або знеособлення.

Які у вас є права

У вас є різні права щодо ваших персональних даних. Всі вони захищені Законодавством України.