Огляд букмекерської контори 1Хставка

Рейтинг
Вітальний бонус на депозит

100% на перший депозит

Бездепозитний бонус

Фрібети за промокодами

4,2 / 5
Плюси
 • Різноманітність дисциплін
 • Глибока лінія розпису
 • Мобільні додатки на iOS, Windows, Android
 • Кваліфікована служба підтримки 24/7
 • Зручні платіжні методи без комісії
Мінуси
 • Відсутність державної ліцензії КРАІЛ

Загальна інформація про БК 1хСтавка

   Засновано2016
   ЛегальністьЛіцензія ЦУПІС
   Де пограти?Мобільні додатки для iOS та Android, десктопна та мобільна версії сайту
   Вітальний бонус100% на перший депозит
   Види паріСерія, live-ставки, ординар, експрес
   Мінімальна ставка5 гривень
   Максимальна ставкаОбмежена обраною подією
   ВалютаГривні, рублі
   Платіжні методиVISA, МИР, SberPay, MasterCard, QIWI, Юmoney, Мегафон, Білайн, термінали
   Платежі в криптовалюті
   Онлайн - чат
   Поштаinfo@1xstavka.ru
   Телефон8 (800) 500-29-11

Відкрита в 2010 році букмекерська контора 1хСтавка Україна швидко стала одним із лідерів індустрії бетінга. Зараз це одна з найкрупніших БК, що працює офлайн (через пункти прийому ставок − ППС) та в онлайн режимі. Бренд широко відомий серед любителів ставок на спорт: збільшення клієнтської аудиторії навіть перевершило прогнози самої компанії. Це стало можливим завдяки активній стратегії розвитку, інвестиціям у спорт та кращим пропозиціям на ринку. Букмекер є спонсором крупних міжнародних змагань, виставляє вигідні коефіцієнти та винагороджує гравців бонусами.

Легальна діяльність букмекерської контори 1хСтавка

Оператор працює виключно по закону, отже легально приймає ставки та максимально їх захищає. Підстава − ліцензія, видана БК 1 Хставка 1 жовтня 2010 року, а також реєстрація компанії у Центрі обліку переказів інтерактивних ставок (ЦУПІС), що контролює отримання бетерами виграшів своєчасно та в повному обсязі. Максимальна безпека особистих відомостей клієнтів для БК є пріоритетною: захист даних забезпечується інноваційними методами шифрування.

Особливості офіційного сайту БК 1х Ставка

Функціонал офіційного сайту БК 1х Ставка розроблений якісно. Знаходити події, стежити за ними, робити ставки тощо легко та зручно, але є певні складнощі з освоєнням деяких функцій і позначок. Хоча згодом усе стає зрозуміло.

Платформа виконана в білому та блакитному тонах, що стильно контрастують, не напружують зір і не відволікаючи від контенту. На стартовій сторінці є все, що потрібно для спортивних ставок. Ліворуч стовпчиком розміщено лінії, розподілені за видами спорту. У центрі знаходяться найкращі пропозиції букмекера на даний момент. Праворуч – купон ставки. Щоб додати туди подію, достатньо клікнути по коефіцієнту, що цікавить.

Офіційний сайт БК 1хставка

На верхній панелі розміщено основні розділи: «Лінія», «Лайв», «Акції», «ППС», «Партнери», «Результати». Вище справа знаходяться кнопки авторизації та реєстрації, зліва − посилання на мобільні програми. Погортавши сторінку вниз, можна побачити нижню панель, де міститься корисна інформація, зокрема про ліцензію, методи оплати, партнерську програму, оподаткування, умови користування сайтом тощо.

На порталі можна дивитися прямі відео трансляцій змагань: тут їх дуже багато, хоча топові події транслюються нечасто. Щоб відкрити відео, слід знайти турнір у розділі, поміченому картинкою з телевізором, та клікнути по іконці.

Ще один зручний розділ на сайті 1x Stavka – «Результати». Тут можна ознайомитися з підсумками останніх матчів: є практично вся потрібна інформація. Розділ містить три частини: результати, лайв та статистику. Продуманий дизайн та функціонал сайту 1x Stavka є одинією з причин, чому ми включили це бк в ТОП букмекерських контор України.

БК 1x Stavka: реєстрація та вхід до акаунту

Щоб ставити гроші на спорт у БК 1xStavka, необхідно пройти реєстрацію. Зареєструвати акаунт можна з комп’ютера, через мобільну версію сайту або в додатку. Обліковий запис створюється один раз, тому потрібно вводити правдиву інформацію: це перевіряється верифікацією.

Створення облікового запису в БК 1х Ставка

Для реєстрації гравцеві потрібно натиснути кнопку «Зареєструватися» (відкриється форма), після чого:

 1. Вказати номер телефону та підтвердити його через код в СМС-повідомленні.
 2. Вказати поштову адресу. Але цього недостатньо для повної реєстрації на сайті.
 3. Повідомити дату народження.
 4. Придумати пароль, що має бути складним. Це захистить профіль від шахрайського доступу.
 5. Ввести промокод 1хСтавка, якщо такий є. Він принесе користувачеві фрібет, підвищений коефіцієнт чи інший бонус.
 6. Погодитися з обробкою особистих даних та правилами закладу.

Після цього можна обрати заохочення: кешбек, страхування або грошовий подарунок.

Реєстрація в БК 1хставка

Якщо з якихось причин увійти на сайт неможливо (техроботи, збої на сервері тощо), достатньо скористатися БК 1хСтавка дзеркалом: це точна копія основного порталу, що розташована на іншому домені.

Верифікація в 1x Stavka

Завершальним етапом буде підтвердження особи. В особистому кабінеті на сайті букмекера 1хСтавка користувачеві необхідно натиснути кнопку «Ідентифікація». Щоб її пройти, потрібно завантажити електронну копію паспорту. Також можна верифікуватися онлайн на відеоконференції по Skype. Вносити депозит та виводити виграші можна тільки після успішного проходження верифікації.

Вхід до персонального кабінету

Без входу до особистого кабінет неможливо укладати парі та здійснювати фінансові операції. Щоб виконати до акаунту 1хСтавка вхід, потрібно натиснути відповідну кнопку, вказати телефон або e-mail та пароль. Аби не робити це кожного разу, можна поставити відмітку біля функції «Запам’ятати». Але, якщо гравець схоче виконати вхід з іншого пристрою, система знову запитає дані. Пароль можна відновити за телефоном/поштою. У кабінеті містяться історія ставок, налаштування профілю, бонусний та основний рахунки.

Лінія букмекера 1х Ставка та коефіцієнти

Безумовно, в 1хСтавка лінія є однією з найрізноманітніших. На сайті представлено понад чотири десятки видів спорту, можна ставити на кінні стрибки, культурні події, наприклад музичні конкурси та кінопремії, а також політику і кіберспорт. Більш того: в окремому розділі можна ставити на погоду в різних куточках миру. Вагомий плюс − велика кількість довгострокових парі на матчі не лише популярних, а й менш розповсюджених видів спорту. Наприклад, можна обрати переможця тієї чи іншої події із серфінгу та пінболу.

Лінія в букмекерській конторі 1хСтавка

При всьому різноманітті слід відзначити, що 1 x Stavka – європейський букмекер, тому акцентується на футболі. Це характерно для більшості БК відповідної частини світу. Пропозицій на цей спорт набагато більше, ніж на інші дисципліни. Контора виставляє котирування на величезну кількість футбольних турнірів. І йдеться не тільки про статусні матчі, а й, наприклад, резервні змагання Південної Австралії або Таїланду. Далі, за рейтингом популярності, йдуть баскетбол, теніс, хокей, але тут кількість пропозицій помітно поступається футболу.

Щодо котирувань, то в цьому плані букмекерську контору 1х Ставка можна сміливо назвати однією з лідерів бетінг-ринку. Рівноймовірні результати, за рідкісним винятком, оцінюються вище 1,9. На найпопулярніші події це значення знаходиться в районі 1,95. Маржа на футбол, баскетбол, хокей та теніс варіюється в районі 2-5%. На менш статусному спорті показник падає, але незначно.

Розпис в букмекерській конторі 1 x Stavka: типи ставок

Розпис окремих подій в БК також є одним із кращих. На відомі турніри компанія виставляє більше ніж 1000 варіантів парі. Окрім основних ринків можна ставити на безліч статистичних показників:

Топові дисципліни
Основні варіанти ставок
ФутболКутові, картки, фоли, офсайди, удари у площину тощо
БаскетболПередачі, підбирання, триочкові
ХокейШтрафний час, кидки у площину тощо
ТенісБрейки, подвійні помилки тощо

Зрозуміло, що бетер може укладати парі на нічию, переможця, програш команди/спортсмена, точний рахунок і так далі. Щодо кіберспорту, то на популярні дисципліни (Дота, Старкрафт, ЛоЛ, ВоВ, Овервотч та інші) розпис максимально детальний. Приймаються ставки не лише на стандартні фори/тотали та результати, а й ситуації, що складаються по ходу гри – гонки, вбивства, героя, який захопить вежу, тощо.

Експрес-ставки в БК

 

Такі парі в 1хСтавка дуже популярні, що пояснюється можливістю поєднати кілька змагань. Як наслідок, для бетера існує висока ймовірність пройти в одному матчі та отримати вигідніший коефіцієнт. Експрес також можна скласти самостійно. Для цього слід по черзі натискати на коефіцієнти, що цікавлять, додаючи їх до купону. Після додання всіх подій залишається лише зазначити суму та клікнути по кнопці «Зробити ставку».

Живі ставки букмекера

Лайв-ставки в БК 1хСтавка

Формат live в БК виконаний високоякісно. По-перше, це кількість подій: навіть уночі та зранку користувачеві буде на що поставити. У реальному часі букмекер пропонує укладати парі як на традиційні, так і кіберспортивні матчі. Розпис в 1хСтавка лайв містить близько 200-300 гідних варіантів – і не тільки на популярні, а й менш відомі ігри. У лайві маржа, звичайно, вище, ніж у прематчі, але різниця невелика: 6-7% є середнім показником.

Ліміти ставок у букмекера

У букмекерській конторі 1хСтавка правила не встановлюють фіксовані обмеження ставок. Нижній та верхній поріг компанія визначає окремо для певної події. Загалом мінімальний розмір ставки складає 5 грн, хоча далеко не завжди. VIP-клієнти можуть ставити щонайменше 500 євро або вп’ятеро (чи більше) більше за найвищий депозит.

Укладання парі в конторі 1xStavka

Для укладання парі потрібно заповнити купон, що розміщений з правого боку домашньої сторінки. Послідовність дій така:

 1. Вхід до розділу «Лайв» або «Лінія» (верхня панель).
 2. Вибір виду спорту/кіберспорту та події.
 3. Клік по змаганню (розкриється перелік доступних ставок).
 4. Вибір типу парі та його внесення до купону разом із сумою.
 5. Натискання кнопки «Здійснити ставку».

Залишається лише дочекатися відповідного результату. При заповненні купона можна запросити збільшення верхнього порогу ставки. Також можна скористатися корисними опціями.

Продаж купона

Бетер має право продати БК 1 х Ставка свій прогноз до завершення змагання та на умовах букмекера отримати гроші у певній сумі. Це буде доцільним при розумінні, що ситуація складається не на користь гравця. Отже, останній може зберегти хоча б частину поставлених коштів.

Щодо автопродажу, то цю можливість можна назвати унікальною, адже її майже не зустріти в інших конторах. Функція підійде бетерам, які ставлять часто та на різні події. Якщо контролювати всі ставки складно, можна доручити це системі, задавши власні умови за парі. Коли вони збігатимуться з запропонованою букмекером сумою, угоду буде укладено автоматом.

Конструктор парі

Конструктор – цікава пропозиція букмекера 1 Хставка, адже надає можливість збирати свої команди з тих, що запропоновані в групі, та ставити на ці групи. Наприклад, можна поставити три ординари на перемогу трійки клубів або сформувати ці три ставки в одну команду. У разі перемоги команди за загальним рахунком (навіть якщо в одній з ігор буде поразка), ставка конструктора буде виграшною.

Бонусна система букмекерської контори 1x Stavka

На даний момент на платформі діють наступні бонуси 1хСтавка:

ПромокодМоже бути використаний при реєстрації. Приносить фрібет, підвищений коефіцієнт або інший бонус.
Привітальний подарунок (три варіанти на вибір)
КешбекКомпенсація 10% суми програних ставок із коефіцієнтом від 1,5. Діє протягом 28 діб після створення акаунту.
СтраховкаПовернення 10% суми програшу протягом 28 діб після створення акаунту.
Грошовий бонусПрибавка 100% до першого поповнення рахунку. Пропозиція діє протягом місяця з моменту реєстрації.

Щоб дізнатися детальні умови акцій 1хСтавка, потрібно увійти до розділу «Акції» та клікнути по відповідній пропозиції.

Депозити та виплати грошей у БК 1Хставка

Інструкція щодо того, як вивести гроші 1хСтавка та внести гроші на депозит, є у відповідному розділі сайту компанії. Перекази оформлюються в персональному кабінеті (вкладка «Управління ставками»).

Платіжні методи
Мінімальний депозит
Комісія
Час зарахування
Час виводу
Гаманець ЦУПІС, QIWI, Юmoney
25 UAH
0%
Миттєво
До 5 діб
Mastercard, VISA, МИР, SberPay
25 UAH
0%
Миттєво
До 5 діб
Мегафон, МТС, Білайн, Tele2
25 UAH
0%
Миттєво
Не використовується
Термінали Елекснет, QIWI
25 UAH
0%
Миттєво
До 5 діб

Для грошових операцій можна використовувати:

 • пластикові карти Віза/Майстеркард/Маестро;
 • сервіси електронних платежів КІВІ, ЮМані, Вебмані;
 • банківські та мобільні рахунки;
 • онлайн банкінги.
Повний перелік платіжних операторів та правила для гравців, які ще не знають, як вивести гроші з 1хСтавка, розміщено у «підвалі» сайту контори. Мінімальна сума поповнення рахунку складає 50 грн (для будь-якого методу платежу). Зарахування грошей відбувається одразу та без комісії. Найменший розмір виведення – 100 грн, проте для кожного способу встановлено свій поріг. Зарахування коштів (без урахування часу на обробку та схвалення заявки) триває від кількох годин до кількох діб, найшвидший варіант – електронні гаманці (до 30 хвилин).

Мобільний бетінг у БК 1x Stavka

Власники смартфонів та планшетів можуть зручно робити ставки з пристроїв через мобільну версію 1xStavka та/або додаток. Обидва варіанти за функціональністю не відрізняються від повноформатного бетінгу та не обмежують можливостей користувача. Можна реєструватися, поповнювати рахунок, виводити виграші, отримувати та використовувати бонуси, обирати будь-які дисципліни, події та види ставок, звертатися до сапорту тощо.

Мобільний сайт букмекера

Щоб увійти до мобільного сайту букмекера 1x Stavka, потрібно лише ввести назву бренду до пошукової строки браузера. Формат дещо спрощений, певна кількість вкладок сховані та відкриваються за потреби. Але користуватися сайтом зручно, адже він максимально пристосований до невеликих сенсорних екранів.

1Хставка: мобільний додаток

Власникам пристроїв Android та iOS букмекер пропонує скачати додаток 1хСтавка. Алгоритм скачування та установки простий. Користувачеві необхідно:

 1. В телефоні дозволити інсталяцію ПО зі сторонніх джерел (у «Налаштуваннях»).
 2. Через браузер пристрою зайти до розділу сайту з установчими файлами.
 3. Натиснути у на зелену кнопку з відповідним написом − 1xStavka apk. (Андроїд) або ipa. (Apple).

Вага програми – 133,1 МБ. Доступні російсько- та англомовна версії. Додаток сумісний з iPhone, iPad та iPod touch. Якщо програма не запускається, потрібно перевірити:

 • правильність вибору ОС при завантаженні ігрового клієнта;
 • факт використання останньої версії програми;
 • об’єм пам’яті на смартфоні;
 • можливість системного збою.
Для вирішення проблеми потрібно вийти із додатку 1 Хставка, почистити кеш, встановити останнє оновлення, перезавантажити пристрій та увійти до програми повторно.

Служба підтримки букмекерської контори Х

Звернутися до служби підтримки букмекерської контори 1 хСтавка можна багатьма способами:

 • у телефонному режимі − 8 (800) 500-29-11;
 • по електронній пошті − info@1xstavka.ru (загальна інформація), support@1xstavka.ru (техпідтримка), security@1xstavka.ru (питання безпеки), b2b@1xstavka.ru (партнерство),  marketing@1xstavka.ru (маркетинг);
 • через соцмережі Telegram і VKontakte;
 • через онлайн чат.
Останній варіант забезпечує максимально швидкий зв’язок з оператором, але в усіх інших випадках співробітники відповідають швидко, повністю вирішують проблеми, надають кваліфіковані відповіді.

Справжні відгуки бетерів про БК 1xStavka

Про сайт 1хСтавка відгуки користувачів загалом позитивні, що не дивно. Бетерам подобається різноманітність спортивних/кіберспортивних дисциплін, а також можливість ставити не лише на популярні, а й маловідомі події. У коментарях відмічаються вигідні коефіцієнти, наявність корисних функцій, професійність підтримки. Деякі гравці хочуть бачити більше бонусів, тому пропонують зробити систему заохочень більш широкою та різноплановою. Інші чекають на додавання крип валютних платформ до списку платіжних операторів. Проте в цілому бренд користується постійно зростаючою популярністю.

Сильні та слабкі сторони букмекера 1хСтавка

Підсумовуючи огляд букмекерської контори 1х Ставка, слід назвати такі переваги бренду, як:
 • легальна діяльність на підставі ліцензії, що гарантує захищеність ставок та чесні виплати виграшів;
 • щедрий  бонус за реєстрацію в 1хСтавка, отримання заохочень по промокодам;
 • велика кількість дисциплін та подій, широку різноманітність видів ставок;
 • корисний функціонал для зручного укладання парі та керування угодами;
 • можливість 1xStavka скачати на Андроїд та iOS, зручний мобільний сайт;
 • уважність та кваліфікованість операторів служби підтримки;
 • багато платіжних методів, швидкі зарахування грошей тощо.
Для професійних гравців БК 1x Stavka пропонує максимально комфортні умови для бетінгу. Тут можна дивитися трансляції у високій якості, дізнаватися детальну інформацію про події (навіть погодні умови), ставити не лише на спорт, а й політичні події, погоду тощо. Структура офіційного порталу зрозуміла навіть новачкові, укладання парі займає секунди, а ставити в лайв режимі можна у будь-який час доби. До цього слід додати вигідні коефіцієнти, зручні ліміти на платежі, можливість одразу бачити максимально дозволену суму ставки.

До мінусів слід віднести відсутність крипто валютних гаманців та опції самовиключення. Але сайт 1xStavka продовжує розвиватися та вдосконалюватися, тому в усуненні недоліків можна не сумніватися. Платформу можна впевнено радити досвідченим гравцям та новачкам. Останні зможуть отримати корисні навички та досягти успіху в бетінгу.

[ratemypost]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *