Ігровий автомат Always Hot Deluxe

Always Hot Deluxe

У перших ігрових автоматах найчастіше в якості символів використовувалися фрукти. Після створення першого фруктового слота пройшло вже багато часу, було випущено чимало захопливих, різноманітних за своїм сюжетом автоматів, проте гральні апарати з фруктовими символами залишаються популярними. Такі апарати вважаються традиційними і мають досить широку призначену для користувача аудиторію. Одним з кращих слотів, які неймовірно подобаються гравцям, є онлайн ігровий автомат Always Hot Deluxe.

Коротка інформація про ігровий автомат Always Hot Deluxe

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати95,36%   Вайлд символНемає
   ЖанрФрукти, Сімки   Бонусна граНемає
   Кількість ліній5   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів3   ВолатильністьСередньо-Низька
   Максимальний коефіцієнтх300   Максимальний виграшх50000
   Мінімальна ставка5 кредитів   Мобільна версіяЄ

Огляд ігрового автомата Always Hot Deluxe

Основними символами ігрового автомата завжди виступають фрукти та інші традиційні для такого виду слотів атрибути. Яскраві кольори, вогняні спалахи і наявність анімаційних ефектів роблять гру яка більш запам’ятовується. Всі дії гри розгортаються на трьох барабанах, які нагадують екран реального ігрового слота. Ігрові автомати від 1 гривні з простими механіками – чудова можливість познайомитися з азартними іграми.

Мета кожного гравця полягає в тому, щоб скласти максимально велике число прибуткових комбінацій. Через те, що ігровий автомат Олвейс Хот Делюкс є класичним, в ньому відсутні будь-які спеціальні символи. Так що кожен знак в грі обіцяє учаснику лише грошову виплату і нічого більшого. До речі, найменше число однакових зображень в активній лінії має становити три. Найбільший прибуток покладається Користувачеві за формування комбінації з трьох сімок. За неї гравець отримає 300 монет при мінімальній ставці. На другому місці за розміром виплати стоїть зірочка, яка гарантує учаснику 200 кредитів при випаданні трьох штук в одному ігровому ряду. Три картинки з кавуном, виноградом або дзвіночком збагатять гравця на 80 монет максимально. Також під час прокрутки можуть зустрітися апельсини, сливи, лимони і вишні, які принесуть учаснику не більше 40 кредитів при найменшому показнику ставки.

Подбавши про інтерес гравця до ігрових апаратів Вулкан, Always Hot Deluxe, його розробники впровадили захопливий раунд. Отже, активація даного туру відбувається після того, як на ігровому полі утворюється будь-яка виграшна комбінація і користувач натисне на кнопку GAMBLE. Після цього в окремому вікні буде розташована перевернута карта і дві кнопки. Гравцеві необхідно вгадати колір цієї карти з першого разу, щоб збільшити вдвічі виплату за останній переможний прокрут. Подвоювати винагороду за одну і ту ж комбінацію можна кілька разів поспіль. Коли гравець вирішить вийти з гри йому потрібно натиснути TAKE.

Гра в ігровий автомат завжди гарячий Делюкс

Починати гру в ігровий автомат Always Hot Deluxe в онлайн казино рекомендується не з запусків барабанів, а з ретельного ознайомлення з особливостями слота. Так, учаснику необхідно увійти в розділ інформації, який відкривається натисканням клавіші”?”. Там знаходяться точні відомості про правила ведення гри, про таблицю виплат, а також принципи ризикованого раунду. Ознайомившись, геймер може зайнятися визначенням відповідних ігрових показників. Наприклад, йому необхідно підібрати оптимальний розмір ставки, який буде впливати на розмір виграшу за ту чи іншу комбінацію. Фіксування ставки робиться при використанні клавіші ONE BET і MAX BET. За допомогою першої можна поступово регулювати її, а завдяки другій Користувач одним натисканням вибере максимально велику ставку.

Що стосується кількості активних ліній, як другого регульованого показника в грі, то в даному випадку воно залишається незмінним і завжди дорівнює 5-ти. Коли учасник розбереться з усіма перерахованими вище діями, він може приступати до обертань. Прокрутити можна здійснити в звичайному режимі, натиснувши на кнопку SPIN або ж автоматично, скориставшись клавішею AUTO. Завдяки останній функції учаснику дозволяється виконати кілька безперервних спінів, кількість яких зазвичай дорівнює 10.

Висновок опису ігрового автомата Always Hot Deluxe

Always Hot Deluxe це приголомшливий ігровий автомат, що включає стандартну фруктову тематику. Відмінна якість графіки, досить великі виплати (відповідно до розмірів ігрових показників), зручний інтерфейс все це робить відеослот неймовірно цікавим.

Усі гральні автомати