...

King of Cards

Якщо ви часто опиняєтесь розірваними між іграми в слоти та онлайн-іграми в карти, то насолоджуйтесь найкращим з обох світів завдяки King Of Cards від Novomatic. Азартні ігри онлайн безкоштовно поєднують в собі найкраще з обох. Ви можете виграти призи за пошук різноманітних символів покеру, а також за пошук різних мастей, в той час як є великий 5-значний приз за роял-флеш. Хоча найбільший приз із усіх 900 000 монет можна виграти за підбиття Wild Jokers, тоді як Wild Jokers також мають силу замінити інші символи. Є також скаттер стеки чіпів, які можуть присудити великі миттєві виграші та спровокувати безкоштовну гру з потроєнням нагород. І азартні ігри на цьому не повинні зупинятися, оскільки ви також можете спробувати збільшити свої призи за функцією гри на подвоєння.

Дизайн слоту

Будинок для цього веселого слота з карткою – це яскраво-блакитний фон, який є приємною обстановкою для сітки барабанів 5 х 3 і 9 ліній виплат, тоді як символи блимають і крутяться, щоб відсвяткувати перемоги. Ігрові автомати з мінімальним депозитом дозволяють налаштувати гру перед початком обертів.

Ви можете почати нарощувати свій рахунок з самого першого обертання барабанів, і ви можете розраховувати на виграш до 20 000 монет за покерні карти від 9 до Туза. Ви також можете отримати великий виграш, підбивши костюми з діамантами та палицями, до 25000 монет, піки до 40000 монет і серця до 75000 монет, так само, як і для королівського флешу. А якщо ви отримаєте 5 джокерів на лінії то нагорода зросте аж до 900 000 монет.

Wild Jokers також мають силу замінити інші базові символи, щоб скласти виграшні комбінації, і при цьому подвоїти цей приз. Слідкуйте за скаттерами, оскільки вони можуть не тільки виплатити миттєві виграші до 450 000 монет, але також можуть запустити фріспіни, коли з’являться відразу 3 або більше. Бонус – це 15 безкоштовних ігор, під час яких усі призи потроюються, тоді як бонус також можна повторно використати.

Хоча розваги на цьому не повинні зупинятися, і всі призи можна зіграти в грі на подвоєння. Просто передбачте, чи буде картка червоною чи чорною, щоб подвоїти ваш приз, і ви можете спробувати подвоїти його 5 разів.

Ставки на спін

Усі карткові та ігрові ігри потребують ставок, і ви можете зробити ставку на цю, вибравши грати 1, 3, 5, 7 або 9 ліній, а потім зробивши на них ставки від 1 монети до 100 монет. Це означає, що ви можете насолоджуватися мінімальною ставкою лише 1 монета за спін і максимальною ставкою 900 монет спін.