Ігровий автомат King of Cards

King of Cards

Якщо ви часто опиняєтесь розірваними між іграми в слоти та онлайн-іграми в карти, то насолоджуйтесь найкращим з обох світів завдяки King Of Cards від Novomatic. Азартні ігри онлайн поєднують в собі найкраще з обох. Ви можете виграти призи за пошук різноманітних символів покеру, а також за пошук різних мастей, в той час як є великий 5-значний приз за роял-флеш. Хоча найбільший приз із усіх 900 000 монет можна виграти за підбиття Wild Jokers, тоді як Wild Jokers також мають силу замінити інші символи. Є також скаттер стеки чіпів, які можуть присудити великі миттєві виграші та спровокувати безкоштовну гру з потроєнням нагород. І азартні ігри на цьому не повинні зупинятися, оскільки ви також можете спробувати збільшити свої призи за функцією гри на подвоєння.

Коротка інформація про ігровий автомат King Of Cards

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95%   Вайлд символЄ
   ЖанрГральні карти   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказана
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграш900 000 монет
   Мінімальна ставка1 монета   Мобільна версіяЄ

Дизайн слоту

Будинок для цього веселого слота з карткою – це яскраво-блакитний фон, який є приємною обстановкою для сітки барабанів 5 х 3 і 9 ліній виплат, тоді як символи блимають і крутяться, щоб відсвяткувати перемоги. Ігрові автомати з мінімальним депозитом дозволяють налаштувати гру перед початком обертів.

Ви можете почати нарощувати свій рахунок з самого першого обертання барабанів, і ви можете розраховувати на виграш до 20 000 монет за покерні карти від 9 до Туза. Ви також можете отримати великий виграш, підбивши костюми з діамантами та палицями, до 25000 монет, піки до 40000 монет і серця до 75000 монет, так само, як і для королівського флешу. А якщо ви отримаєте 5 джокерів на лінії то нагорода зросте аж до 900 000 монет.

Wild Jokers також мають силу замінити інші базові символи, щоб скласти виграшні комбінації, і при цьому подвоїти цей приз. Слідкуйте за скаттерами, оскільки вони можуть не тільки виплатити миттєві виграші до 450 000 монет, але також можуть запустити фріспіни, коли з’являться відразу 3 або більше. Бонус – це 15 безкоштовних ігор, під час яких усі призи потроюються, тоді як бонус також можна повторно використати.

Хоча розваги на цьому не повинні зупинятися, і всі призи можна зіграти в грі на подвоєння. Просто передбачте, чи буде картка червоною чи чорною, щоб подвоїти ваш приз, і ви можете спробувати подвоїти його 5 разів.

Ставки на спін

Усі карткові та ігрові ігри потребують ставок, і ви можете зробити ставку на цю, вибравши грати 1, 3, 5, 7 або 9 ліній, а потім зробивши на них ставки від 1 монети до 100 монет. Це означає, що ви можете насолоджуватися мінімальною ставкою лише 1 монета за спін і максимальною ставкою 900 монет спін.

Усі гральні автомати