Ігровий автомат Island 2

Island 2

Island 2 – ігровий автомат компанії Igrosoft, присвячений темі морських пригод і створений за мотивами роману «Робінзон». Модель має п’ять барабанів, 9 ліній, розміщує картинки по трьом рядам, вміщуючи одночасно 15 зображень. Особливістю автомата є можливість формування послідовностей від будь-якого з крайніх барабанів. Грати в ігрові автомати онлайн можна на комп’ютерах та смартфонах.

Спеціальні символи оформлені в двох варіантах, призова опція реалізована у вигляді бонусної гри, що дозволяє пройти до двох рівнів. Шанс на множення всіх виграшів надається користувачам, які беруть участь в ризик-грі. Послідовність з п’яти зображень логотипа автомата наділена вищим коефіцієнтом – х5000.

Коротка інформація про ігровий автомат Island 2

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символЄ
   Відсоток виплатиНе вказано   Вайлд символЄ
   ЖанрПригоди   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказана
   Максимальний коефіцієнтх5000   Максимальний виграш500000 монет
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Як грати на апараті

У демонстраційній версії слота використовуються демо-кредити, які нараховуються на рахунок при завантаженні слота. При грі на власні кошти – гравець поповнює рахунок в слоті з акаунту казино. Однак, радимо спершу спробувати демо-версію, щоб ознайомитися с ігровим процесом. Ігрові автомати від 1 гривні дозволяють навіть новачкам грати весело та з вигодою.

Бонусний тур в автоматі Island 2

Для отримання доступу до бонусного раунду в Island 2 необхідно «зловити» на табло три і більше зображень з островом. Автомат переведе користувача до призової гри, де йому доведеться допомогти персонажу дістатися до острова, минувши плаваючих в морі акул. Використовуючи клавіші Line, користувач вказує маршрут, де на нього чекають зустріч з дельфінами, які приносять виграші, або акулами, що приводять до завершення бонусного туру. Гравець, який пройшов 5 кроків і зумів дістатися до острова, не зустрівши акулу, переходить на другий рівень призовий гри.

На наступному етапі на екрані відкривається зображення двох дерев, з яких звисають шматки м’яса. Виграє користувач, який вибрав картинку, за якою ховається винагорода.

Символи і коефіцієнти автомата Island 2

Автомат Island 2 нараховує виграші за послідовності з ідентичних картинок, що склалися в осередках сусідніх барабанів на активній лінії, починаючи від будь-якого з крайніх барабанів. У разі складання послідовності лінійна ставка множиться на коефіцієнт, присвоєний випала комбінації.

Рядові символи автомата представлені в семи варіантах – у вигляді логотипів, рятувальних кругів, черепах, штурвалів, консервних банок, чайок, пляшок. Вартість послідовностей коливається в межах 2-5000 лінійних ставок.

Службових символів два:

  • дельфін – виконує функцію «дикого» символу, допомагаючи в створенні послідовностей і складаючи самостійні оплачувані комбінації вартістю до 2 000 лінійних ставок;
  • острів – виступає Скаттер символом і запускає бонусні тури при появі трьох і більше зображень на табло.

Детальний опис всіх картинок можна подивитися в таблиці виплат Paytable.

Ризик-гра

Ризик-раунди в автоматі Island 2 представлені у вигляді карткових партій з дилером, де користувачеві необхідно вибрати одну з чотирьох закритих картинок, здатну перебити роздачу круп’є. Вірні відповіді приносять подвоєння виплат, неправильні припущення – обнуляють виграш.

Доступ до туру відкривається після кожного вдалого спіна, для переходу використовується кнопки One Bet або Max Bet.

Інтерфейс автомата Island 2

Налаштування автомата виконується клавішами, розташованими на консолі відразу під барабанами:

  • 1 Line-9 Line – вибір активних ліній;
  • Bet One – визначення розміру лінійної ставки;
  • Bet Max – моментальний вибір максимальної ставки на спін;
  • Choose Coin – визначення номіналу монет в кредитах;
  • Start / Skip / Take Win і Automatic Play – запуск одиничних обертань / переклад виграшу на баланс і активація безперервних спінів, відповідно.

У верхній частині інтерфейсу розташовуються вікна, що відображають поточні параметри гри: Bet Per Line – ставка на лінію, Total Bet – сумарна ставка, Lines – число активних ліній, Credit – стан балансу.

Усі гральні автомати