...

Island 2

Island 2 – ігровий автомат компанії Igrosoft, присвячений темі морських пригод і створений за мотивами роману «Робінзон». Модель має п’ять барабанів, 9 ліній, розміщує картинки по трьом рядам, вміщуючи одночасно 15 зображень. Особливістю автомата є можливість формування послідовностей від будь-якого з крайніх барабанів. Грати в ігрові автомати онлайн безкоштовно можна на комп’ютерах та смартфонах.

Спеціальні символи оформлені в двох варіантах, призова опція реалізована у вигляді бонусної гри, що дозволяє пройти до двох рівнів. Шанс на множення всіх виграшів надається користувачам, які беруть участь в ризик-грі. Послідовність з п’яти зображень логотипа автомата наділена вищим коефіцієнтом – х5000.

Як грати на апараті

У демонстраційній версії слота використовуються демо-кредити, які нараховуються на рахунок при завантаженні слота. При грі на власні кошти – гравець поповнює рахунок в слоті з акаунту казино. Однак, радимо спершу спробувати демо-версію, щоб ознайомитися с ігровим процесом. Ігрові автомати від 1 гривні дозволяють навіть новачкам грати весело та з вигодою.

Бонусний тур в автоматі Island 2

Для отримання доступу до бонусного раунду в Island 2 необхідно «зловити» на табло три і більше зображень з островом. Автомат переведе користувача до призової гри, де йому доведеться допомогти персонажу дістатися до острова, минувши плаваючих в морі акул. Використовуючи клавіші Line, користувач вказує маршрут, де на нього чекають зустріч з дельфінами, які приносять виграші, або акулами, що приводять до завершення бонусного туру. Гравець, який пройшов 5 кроків і зумів дістатися до острова, не зустрівши акулу, переходить на другий рівень призовий гри.

На наступному етапі на екрані відкривається зображення двох дерев, з яких звисають шматки м’яса. Виграє користувач, який вибрав картинку, за якою ховається винагорода.

Символи і коефіцієнти автомата Island 2

Автомат Island 2 нараховує виграші за послідовності з ідентичних картинок, що склалися в осередках сусідніх барабанів на активній лінії, починаючи від будь-якого з крайніх барабанів. У разі складання послідовності лінійна ставка множиться на коефіцієнт, присвоєний випала комбінації.

Рядові символи автомата представлені в семи варіантах – у вигляді логотипів, рятувальних кругів, черепах, штурвалів, консервних банок, чайок, пляшок. Вартість послідовностей коливається в межах 2-5000 лінійних ставок.

Службових символів два:

  • дельфін – виконує функцію «дикого» символу, допомагаючи в створенні послідовностей і складаючи самостійні оплачувані комбінації вартістю до 2 000 лінійних ставок;

  • острів – виступає Скаттер символом і запускає бонусні тури при появі трьох і більше зображень на табло.

Детальний опис всіх картинок можна подивитися в таблиці виплат Paytable.

Ризик-гра

Ризик-раунди в автоматі Island 2 представлені у вигляді карткових партій з дилером, де користувачеві необхідно вибрати одну з чотирьох закритих картинок, здатну перебити роздачу круп’є. Вірні відповіді приносять подвоєння виплат, неправильні припущення – обнуляють виграш.

Доступ до туру відкривається після кожного вдалого спіна, для переходу використовується кнопки One Bet або Max Bet.

Інтерфейс автомата Island 2

Налаштування автомата виконується клавішами, розташованими на консолі відразу під барабанами:

  • 1 Line-9 Line – вибір активних ліній;

  • Bet One – визначення розміру лінійної ставки;

  • Bet Max – моментальний вибір максимальної ставки на спін;

  • Choose Coin – визначення номіналу монет в кредитах;

  • Start / Skip / Take Win і Automatic Play – запуск одиничних обертань / переклад виграшу на баланс і активація безперервних спінів, відповідно.

У верхній частині інтерфейсу розташовуються вікна, що відображають поточні параметри гри: Bet Per Line – ставка на лінію, Total Bet – сумарна ставка, Lines – число активних ліній, Credit – стан балансу.