Ігровий автомат Lucky Haunter

Lucky Haunter

Lucky Hunter – ігровий автомат від Igrosoft, присвячений темі алкогольних напоїв і барів. Дизайн слота імітує обстановку пабу, ігрове поле має 5 барабанів і 9 ліній. У складанні звичайних комбінацій бере участь 6 тематичних малюнків, які формують послідовності в обидві сторони, крім того, є 2 види спеціальних символів.

Призовий раунд представлений у вигляді багаторівневої бонусної гри, крім того, виграші можна спробувати подвоїти в ризик-грі. Автомати онлайн пропонують максимальний коефіцієнт за послідовність з п’яти символів одного рангу – до 5 000 лінійних ставок.

Коротка інформація про ігровий автомат Lucky Haunter

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символЄ
   Відсоток виплатиНе вказано   Вайлд символЄ
   ЖанрРетро   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказано
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграш270 000 кредитів
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі

При завантаженні демо-версії слота Lucky Hunter гравець отримує на 1 000 кредитів. Їх можна використовувати для оплати обертання барабанів, проте вивести виграш не вийде. У цьому сенсі демонстраційна версія зручна тим, хто раніше не мав справу з ігровими автоматами Igrosoft або просто хоче перевірити наскільки «чуйний» слот у плані виграшів. Також, це один з найпростіших способів отримати доступ до бонусного раунду і дізнатися як він проходить. Гральні автомати в Україні онлайн наявні на телефонах, планшетах та комп’ютерах.

Для отримання реальних виграшів знадобиться поповнення рахунку.

Бонус-тур

Бонусний раунд в слоті Lucky Hunter запускається, якщо на ігровому полі з’являється три або більше символів з кришкою. На першому рівні відкривається зображення п’яти пивних кришок. На зворотному боці їх можуть перебувати цифри або слово Exit (Вихід). Вибираючи картинки в довільному порядку, гравець накопичує виграші до тих пір, поки не відкриє напис Exit, що служить командою до завершення туру.

Щасливі гравці, які не зустріли слово «Вихід», переходять на другий рівень бонусної гри. На екрані з’явиться зображення двох страв, накритих кришкою. Гравцеві потрібно вгадати, на якому з них знаходиться смажена курка. Вірна здогадка приносить виплату, блюдо з риб’ячими кістками призводить до завершення гри, але зі збереженням усіх попередніх виграшів.

Символи і коефіцієнти в слоті

Автомат Lucky Hunter створює комбінації з 3-5 однакових символів, що випали на активній лінії від будь-якого з крайніх барабанів. Виграші розраховуються множенням лінійної ставки на коефіцієнт, проте таблиця виплат Paytable відображає конкретні суми виплат в демо-монетах, враховуючи обрану ставку.

У складанні комбінацій бере участь 8 тематичних картинок: раки, пивні келихи, банки, гуртки, бутлі з вином. Розміри виплат за різні послідовності коливаються в межах 2-5 000 лінійних ставок.

Функцію «дикого» символу, який допомагає в створенні комбінації, виконує зображення підкови, здатної помножити вартість лінії до 2 000 разів.

Scatter символами служать картинки з пробками, що становлять комбінації без прив’язки до ліній і запускають бонусний тур.

Ризик-гра

Завдяки наявності ризик-турів, користувачі мають шанс на збільшення кожного виграшу. Як тільки на барабанах випала виграшна комбінація можна натиснути клавіші Bet One або Bet Max, щоб запустити ризик-гру. На екрані відкриється зображення п’яти пивних банок, на одній з яких відзначено число. Для подвоєння виграшу користувачеві необхідно вгадати більш «цінну» картинку, невірний вибір анулює кредити і поверне гравця до основної грі.

Налаштування та оформлення автомата Lucky Hunter

Клавіші на консолі управління Lucky Hunter дозволяє встановлювати бажані параметри гри:

  • 1 Line – 9 Line – кількість задіяних ліній;
  • Bet One і Bet Max – поетапний вибір лінійної ставки і миттєва установка максимальної ставки, відповідно;
  • Choose Coin – деномінація;
  • Start і Automatic Start – запуск одиничних і безперервних спінів, відповідно.

Поточні показники відображаються у верхніх вікнах:

  • Lines – лінії;
  • Bet per Line – ставка на лінії;
  • Total Bet – сумарна ставка;
  • Credit – стан рахунку.

Клавіші Bet One і Bet Max можуть використовуватися для переходу в ризик-гру, Start / Skip / Take Win – для перекладу монет на баланс. Для виклику таблиці виплат на екрані слід клікнути Paytable.

Усі гральні автомати