Ігровий автомат Lunaris

Lunaris

Розробник онлайн-слотів WMS Gaming офіційно запустив ігровий автомат Lunaris, який має надзвичайно популярну функцію Wheel Bonus. Цей слот натхненний мотилями Lunaris. Lunaris на латині означає півмісяць, і це стосується унікальної форми молі. Це точно не загальноприйнята тема, але, звичайно, вона виглядає красиво з барабанами, що з’являються на тлі лісу при місячному світлі. Звуки однаково натхненні природою, і вони, безумовно, додають загального відчуття гри. В грати в ігрові автомати онлайн можна на ПК, планшетах та смартфонах.

Символи, з іншого боку, складаються з різних рожевих квітів, білих квітів, сузір’їв та звичайних карткових мастей. Місячний годинниковий циферблат – дикий, і він замінює всі інші символи на барабанах, крім символів Таємниця та Бонус.

Коротка інформація про ігровий автомат Lunaris

   ВиробникWMS Gaming   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96.04%   Вайлд символЄ
   ЖанрФентези   Бонусна граНемає
   Кількість ліній100   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5х2   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх25   Максимальний виграш1250 монет
   Мінімальна ставка0,5 монети   Мобільна версіяЄ

 

Колосальні котушки

Слоти WMS Colossal Reels користуються величезним успіхом, і тому легко зрозуміти, чому розробник випустив ще один слот Colossal Reel. Зрештою, у минулому для цих типів ігор використовувалось багато стратегій виграшних слотів, що пояснює, чому ці ігри настільки популярні серед гравців казино. Lunaris – це 100-лінійний слот з 2 наборами барабанів. Тому ви зустрінете менші котушки 5×4 та більші котушки 5×12. Ви можете грати в цю гру лише за 0,50 або за 25 монет за обертання. Ігрові автомати від 1 гривні дозволяють вільно будувати стратегію гри.

Таємничий бонус

Таємничий бонус – це інтригуюча функція, яка запускається Lunaris Moth, що з’являється на барабанах 1, 3 і 5. Щоразу, коли ви отримаєте Moth, він буде супроводжуватися цифрою від 5 до 20. Число, яке ви отримаєте, матеріалізується до Метеликів, які перелетять до набору барабанів 5х12 і перетворять випадкові символи в один символ на таблиці виплат. Після цього ви сформуєте кілька виграшних комбінацій.

Множник безкоштовних обертань

Гусениця – скаттер гри, і вона з’являється лише на барабанах 1, 3 та 5 обох наборів барабанів. Кількість скаттер гусениць на барабанах визначатиме кількість безкоштовних обертань та множників.

  • 3 скаттери ініціюють 8 фріспінів + 2X загальної ставки;
  • 4 – 12 безкоштовних обертань + 10X загальної ставки;
  • 5 – 20 безкоштовних обертань + 20X загальної ставки;
  • 6 – 25 безкоштовних обертань + 25X загальної ставки.

Більше того, 3+ скатери дозволять вам отримати додаткові безкоштовні обертання.

Ставки

Цей слот вміщує широкий діапазон ставок, починаючи від 0,50 до 250 монет. Стандартний джекпот становить 1250 монет. Взагалі кажучи, якщо ви зможете зіграти пристойну кількість обертань у цій грі, ви виявите, що ця волатильність бонусного раунду насправді досить висока.

Якщо ви втомилися від тих самих старих слотів, тоді Lunaris – ваш вибір. Безкоштовні обертання мають хороший підхід до них, і Таємничий бонус, без сумніву, є великим включенням. Lunaris може бути не таким захоплюючим, як деякі інші ігри, але він, звичайно, зовсім не шкодить репутації WMS.

Усі гральні автомати