Ігровий автомат Hot Gems

Hot Gems

Hot Gems – це слот на 5 барабанів від Playtech, який має 25 унікальних ліній виплат. Міцний відео слот на тему дорогоцінних каменів відомий своїм чудовим геймплеєм, на барабанах знаходяться як дикі, так і скаттер символи. Більше того, слот включає бонуси на безкоштовні обертання та функцію руйнуючих барабанів.

Playtech, звичайно, не має звички виготовляти тьмяні автомати безкоштовно. Hot Gems – ще один яскравий приклад жорсткої прихильності розробника до високоякісних ігор, що пропонують привабливі виплати.

Коротка інформація про ігровий автомат Hot Gems

   ВиробникPlaytech   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95.99%   Вайлд символЄ
   ЖанрДорогоцінні камені   Бонусна граНемає
   Кількість ліній25   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказано
   Максимальний коефіцієнтх5   Максимальний виграш5000 кредитів
   Мінімальна ставка0,2 кредити   Мобільна версіяЄ

Дизайн і особливості слоту

Гра відбувається в шахті, і ваше завдання шукати дорогоцінні камені та інші смаколики, щоб викликати виплати. На початку гри визначте кількість обертань автовідтворення (ви можете зіграти до 99), якщо це можливо, і встановіть ставку. Мінімальна ставка на лінію – 0,20, тоді як максимальна – 5 на загальну ставку 125 за спін. 25 ліній виплат є фіксованими. Ігрові автомати від 1 гривні з фіксованими лініями гарантують цікаві виграші в кожному спіні.

Символи включають бородатого шахтаря, який розглядає шматок золота, ліхтар, підбирач старателя, візок для вугілля та безліч різнокольорових самоцвітів. Хоча ви можете прийти до гри, очікуючи, що ці блискучі дорогоцінні камені стануть воротами для великих перемог, насправді це не так; це символи нижчого значення. Дорогоцінний камінь найменшої цінності – фіолетовий, а найкращий – золотий дорогоцінний камінь.

Символом, за яким ви дійсно хочете стежити, є шахтар. Він платить 100 за 3, 250 за 4 і колосальні 5000 за 5 символів в комбінації.

Далі найкраща лампа, хоча вона платить лише 75 за трьох, 200 за чотири і 400 за п’ять символів в комбо.

Бонусні опції

У Hot Gems кожен спін барабанів може мати багато перестановок. Коли вам пощастить отримати перемогу, усі символи у відповідній комбінації вибухають! Після того, як усі перемоги на цьому екрані підраховані, символи над ними падають і займають порожні квадрати, а-ля тетріс. Барабани продовжують руйнуватися таким чином, поки створюються нові виграшні комбінації. Виграють логотип Hot Gems та піктограми безкоштовних обертань. Ця чудова функція активна в базовій грі, але також і під час бонусу за безкоштовні обертання.

Фріспіни

Дикий значок з’являється лише на центральних трьох барабанах. Він може замінити інші символи, щоб допомогти вам сформувати виграшні комбінації, хоча він ніколи не може стояти за скаттер логотипом Hot Gems або символом безкоштовних обертань.

Символи безкоштовних ігор, природно, провокують безкоштовні обертання. Вам потрібно знаходити їх у будь-якому положенні на барабанах один, три та п’ять одночасно. Якщо вам вдасться це зробити, ви виграєте 15 безкоштовних обертань із функцією множення барабанів, що згортаються. Фріспіни не можуть повторно спрацювати.

Початкові безкоштовні обертання підкріплюються множником x1. Однак мультиплікатор збільшується з кожним наступним виграшем, і будь-які виграшні комбінації після згортання барабанів множаться на цю цифру. Мультиплікатор не перевищує x5, однак свіжі безкоштовні обертання скидають множник на x1. Під час бонусних ігор барабани обертаються автоматично, використовуючи ту саму ставку на лінію, що і на спіні, який спочатку ініціював безкоштовні обертання.

Скаттер Hot Gems пов’язаний з помірними виплатами, але викликає регулярні виграші, оскільки значки не потрібно знаходити на активних виграшних лініях, а також вони платять у будь-якій конфігурації.

Усі гральні автомати