Ігровий автомат Lucky Drink

Lucky Drink

Насолоджуйтесь атмосферою місцевого пабу у власному домі, коли крутите барабани слоту Lucky Drink, щоб миттєво виграти грошові призи в Інтернеті. Грати в ігрові автомати можна на комп’ютерах, смартфонах та планшетах.

Але чи сподобається вам «Щаслива година», чи в кінцевому підсумку вийдете з пабу з порожніми руками? Ось огляд Lucky Drink від Belatra з усім, що вам потрібно знати.

Коротка інформація про ігровий автомат Lucky Drink

   ВиробникBelatra   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати91.82%   Вайлд символЄ
   ЖанрРетро   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграшх10000
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Налаштування слоту

Приглушене освітлення в поєднанні з чоловіком, який тулиться за столом, ідеально підходить для створення атмосфери гри. На барабанах ви знайдете асортимент барних зображень – від бочок віскі до сварливого хазяїна, і звичайно, стереотипної буксуючої барменки! Є їжа теж, якщо ви можете зіткнутися, але вас, можливо, більше зацікавить келих пива.

Поки ви крутите барабани ігрові автомати України, п’яний хлопець за столом продовжує псувати свій напій у короткій, але веселій анімованій послідовності, яка повторюється протягом гри.

Чи є у вас усе, що потрібно для боротьби з Lucky Drink?

Символи та виплати

Перш ніж почати грати в барі перегляньте меню і точно дізнатись, які призи можуть бути запропоновані, якщо ви виграєте. Відкрийте таблицю виплат натиснувши кнопку “Інформація” в крайньому правому куті панелі керування.

Окрім викладених призів та способу виграшу, таблиця виплат також детальніше пояснює правила. Не багато розробників включають такий тип інформації, тому він особливо підходить для початківців, яким потрібна певна допомога, щоб стежити за грою.

Вам потрібно зіставити принаймні три символи, щоб отримати виграш, але чим більше ви зберете, тим більшим може бути ваш приз. Не всі символи варті однаково; бочка пропонує головний приз.

Таблиця виплат також розкриває спеціальну бонусну гру, яку ви можете розблокувати, якщо зібрати певні символи. Звична обстановка пабу повинна змусити вас почуватись як вдома, щоб ви могли відпочити та зіграти якнайкраще.

Є 5 барабанів і загалом 9 ліній виплат, хоча ви можете грати з меншою кількістю ліній, якщо хочете. Кнопки на панелі дозволяють змінювати кількість активних ліній виплат так часто, як ви хочете, тому, якщо ви хочете зробити ставку нижче, це може бути корисним варіантом.

Ви також можете встановити суму, на яку ви хочете зробити ставку за рядок; мінімум – 1, а максимум – 25. Це значення на рядок і його потрібно помножити на кількість активних ліній виплат, щоб отримати загальну ставку. Якщо ви вирішите максимізувати свою ставку, кожен спін барабанів буде коштувати 225, але у вас буде найбільше шансів виграти.

Ризик-гра

Якщо ви отримаєте виграш на барабанах, ви матимете можливість збільшити свій приз, скориставшись пропозицією Double Game. Це доступно кожного разу, коли ви виграєте, але це гра високого ризику без гарантії виграшу.

Вам потрібно буде вгадати карту, яка буде вищою ніж у дилера, щоб подвоїти свій виграш. Якщо карта буде меншого номіналу – ви втратите виграш за останній спін.

Усі гральні автомати