Ігровий автомат Kiss

Kiss

Ігровий автомат KISS від WMS – це відео слот, заснований на популярній однойменній рок-н-рол групі KISS. Вперше доступні в Лас-Вегасі, азартна гра KISS лютують серед шанувальників рок-н-ролу, особливо тих, хто любить слухати рок-музику KISS, однієї з найбільших рок-груп Америки.

Коротка інформація про ігровий автомат Kiss

   ВиробникWMS Gaming   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95,01%   Вайлд символЄ
   ЖанрРок-гурт   Бонусна граЄ
   Кількість ліній100   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказана
   Максимальний коефіцієнтх20   Максимальний виграш1250 кредитів
   Мінімальна ставка10 кредитів   Мобільна версіяЄ

Основні відомості про слот

KISS – це 5-барабанний слот із 100 лініями виплат та максимальною ставкою в 40 кредитів. KISS – перший слот, який має барабани Colossal, з двома іграми: з барабанами 5×4 (20 виграшних ліній) та 5×12 барабанів (80 виграшних ліній). Ігрові автомати з мінімальним депозитом наявні також на смартфонах та планшетах.

Інтерфейс ігрового автомата виглядає як концертна сцена з освітленням та обладнанням, все готове для виступу групи. Група може не виступати в прямому ефірі для гравців, але гра все одно щедро винагороджує їх. Ігровий автомат KISS представляє образи учасників групи окремо, в їх унікальних персонах та як групу у символи гри.

Високопродуктивний звук ігрових автоматів у поєднанні з новими колосальними барабанами робить цю гру надзвичайно розважальною. Хвилювання, гострі відчуття та енергію, яку ви знайдете на рок-н-рольному концерті, також можна відчути, граючи в цю слот-гру.

Ставки

Ставку на лінію та кількість рядків, на які ви хочете зробити ставку, можна регулювати за допомогою елементів керування під екраном. Слот має дикий символ, а також символ розсіювання, які збільшують ваші шанси заробити більше кредитів. Щоб грати автоматичніше, гравці також можуть використовувати кнопку автовідтворення. Відсоток виплат у грі становить близько 95,01%.

Бонусні раунди

У KISS є кілька захоплюючих бонусних функцій, якими він нагороджує гравців. Серед них символ розкидання KISS Shout it Out Loud, який пропонує три різні типи бонусів.

Цей бонусний раунд активується, коли ви отримуєте принаймні три бонусні символи на барабанах. Функція відкривається за кулісами для гравців. Тут ви можете вибрати один із трьох варіантів на екрані, щоб перейти до бонусу за безкоштовні обертання Rock n Records, призу групи або KISS! Alive pick’em. Кількість безкоштовних обертань, які ви отримуєте, визначається кількістю логотипів KISS Feature, які ви отримуєте на екрані.

Ви отримуєте мінімум:

  • 8 фріспінів із множником 2X, що даються для 3 скаттер символів;
  • 12 фріспінів із множником 5X за 4 скаттери;
  • 20 фріспінів із множником 20X з 5 символів.

Цікавою особливістю слота є його штовхаючі джокери, які з’являються на барабанах 1, 3 та 5. Ці символи не тільки розширюються по барабану, але й поширюються на наступний барабан, таким чином значно збільшуючи шанси на ваш виграш.

Усі гральні автомати