Ігровий автомат Lucky Ladys Charm deluxe

Lucky Lady's Charm Deluxe

Lucky Lady’s Charm Deluxe – онлайн-слот з 10 призовими лініями, 5 барабанами і можливістю отримати фріспіни. У міру обертання котушок в апараті від Novomatic, користувач зможе ризикнути своїм виграшем в грі на підвищення в спробі подвоїти його або ж потроїти, зібравши три Скаттери. Зібравши повний ланцюжок диких символів в ході розіграшу призових прокручувань можна виграти аж до 270 000 кредитів. Грати безкоштовно в ігрові автомати можна на ПК та смартфонах.

Для зручності знайомства і освоєння з керуванням ігровий автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe доступний в безкоштовному режимі. При завантаженні нараховується демонстраційна валюта, яку можна використовувати для оплати спінів.

Коротка інформація про ігровий автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95.13%   Вайлд символЄ
   ЖанрМагія   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьВисока
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграш270 000 кредитів
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Бонуси і ризик-гра

Різноманітність в ігровий процес Lucky Lady’s Charm Deluxe вносить можливість отримати 15 фріспінів і множення виплат в розмірі х3. Активувати Lucky Lady’s Charm Feature можна, якщо зібрати де завгодно на ігровому полі щонайменше три Скаттери. Більш того, повторний збір спеціальних піктограм принесе екстра-спіни, які додадуться до вже наявних. А ось множники між собою не складаються, так що гра продовжиться з базовим х3. Українські ігрові автомати пропонують найкращі нагороди щасливчикам.

Вигода від Lucky Lady’s Charm Feature, навіть якщо не кожен спін принесе призову комбінацію, очевидна. По-перше, ви не витрачаєте кредити для того, щоб робити ставки. У сухому залишку у вас 1 500 кредитів, при грі за максимальною ставкою. По-друге, встановивши внесок на лінію 10 кредитів ви отримаєте щонайменше 150 за ланцюжок з трьох карткових значків.

Ще один спосіб примножити виграш – ризик-гра. Незважаючи на те, що в рівній мірі ви ризикуєте як подвоїти суму, так і втратити її – розглянути правила і особливості участі в цій активності варто. В основній грі, якщо не активована опція Autoplay, отримавши на поле будь-яку призову комбінацію натисніть на клавішу Gamble, щоб відкрити нове вікон. Перед вами з’явиться карта, що лежить сорочкою вгору, дві кнопки з написами Red і Black, а також історія попередніх спроб.

Завдання гравця – правильно вибрати колір карти. Правильна відповідь – приносить подвоєння поставленої суми, аж до 50 000 кредитів при грі за максимальною ставкою. Неправильний – відніме виграш і автоматично поверне в основну гру. У будь-який момент між вибором кольорів ви можете забрати демо-кредити після натискання клавіші Collect, яка замінює Start.

Таблиця виплат

Умовно символи, що випадають на барабанах апарату Lucky Lady’s Charm Deluxe, можна розділити на три групи: спеціальні значки, високооплачувані і низькооплачувані. Якщо відкрити таблицю виплат (клавіша Paytable) ви можете побачити яку нагороду принесе кожна комбінація. Головна зручність слота полягає в тому, що при зміні ставки – відомості в таблиці оновлюються. Врахуйте, що там вказана виплата в кредитах, а не коефіцієнт.

Спеціальні піктограми – дикий символ і Скаттер – приносять нагороду двох типів: виплату в кредитах і бонуси. Для дикого символу бонусними властивостями є заміщення зображень в призовому ланцюжку і подвоєння нагороди для них. Ця особливість не поширюється на Скаттер і на гру з використанням фріспінів. Якщо ж дикий символ створює власну комбінацію – припиняє діяти подвоєння нагороди, але можна отримати найбільшу нагороду в грі. Аж до 90 000 кредитів в основній грі.

Скаттер символ – приносить істотно меншу, в порівнянні з диким, виплату і активує режим з безкоштовними обертаннями барабанів. Досить зібрати три значка, щоб отримати 15 фріспінів і множник х3.

Високооплачуваних піктограми п’ять: Підкова, Монета, Чотирилиста конюшина, Божа корівка і Заячья лапа. Для останніх двох значків мінімальне число символів в ланцюжку – два, для всіх інших доведеться чекати мінімум трьох.

Низькооплачувані зображення – карткові ранги від 9 до Туза. Мінімальна кількість значків в комбінації для 9 становить два, а для всіх інших – три. Як правило, для того, щоб окупити загальну ставку потрібно:

  • Кілька мінімальних комбінацій. Наприклад, три 9 і три 10, що в сумі принесе 100 кредитів (на ставці 10);
  • Участь дикого символу. Наприклад, дві 9 і один дикий символ принесуть не 50, а 100 кредитів;
  • Комбінації з чотирьох однакових символів.

Правила гри

Ознайомитися з правилами ігрового автомата Lucky Lady’s Charm Deluxe можна в таблиці виплат, яка відкривається після натискання кнопки Paytable. Там вказані не тільки виплати за різні ланцюжки, а й способи отримання бонусів, а також правила отримання виграшу в ризик-грі. Незважаючи на те, що автомат доступний в безкоштовному режимі – ознайомитися з основами його роботи буде не зайвим.

Виграшною вважається комбінація, в якій:

  • приймають участь однакові символи;
  • символи знаходяться на сусідних котушках;
  • символи знаходяться на активній призовій лінії;
  • символи розташовані починаючи з першого барабану.

Подібні умови не поширюються на комбінації Скаттера. Вони зараховуються за фактом свого випадання на полі, а нагорода за них додається до тих, що були зібрані з ліній. В рамках розіграшу фріспінів використовується ставка і число ліній, яке було встановлено для оберту, що отримав доступ до бонусу.

За участю в ризик-грі ви обмежені в максимальній сумі, яку можна отримати. Вона безпосередньо залежить від лінійної ставки. Дізнатися ліміти можна на останній сторінці таблиці виплат. В ході використання фріспінів або прокрутки барабанів в автоматичному режимі доступ до ризик-грі заблокований.

Інтерфейс

Консоль управління онлайн-слотом Lucky Lady’s Charm Deluxe займає нижню частину екрану. Кожна відповідає за особливий параметр ігрового процесу. Крім того, там знаходяться вікна з корисною інформацією: підказки по ходу гри, стан рахунку, загальна ставка, виграш за останній спін.

Усі гральні автомати