Ігровий автомат Magic Princess

Magic Princess

Зверніть увагу на заголовок і залиште свої задушливі уявлення перед дверима: Magic Princess – це досить хороша слот-гра. Створений міжнародним ігровим гуру Novomatic, відеослот із п’ятьма барабанами може похвалитися дев’ятьма лініями виплат та джекпотом у 10 000 доларів. Більше того, вибір бонусних мультиплікаторів та безкоштовних обертань обіцяє години розваг. Грати в ігрові автомати можна на комп’ютерах, ноутбуках, планшетах та смартфонах.

Magic Princess унікальний завдяки своїм символам, які відповідають темі магічного царства. Якщо вам подобаються невибагливі слоти з плавними інтерфейсами та чарівними мотивами, Magic Princess може бути саме на вашому шляху.

Коротка інформація про ігровий автомат Magic Princess

   ВиробникNovomatic   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати94%   Вайлд символЄ
   ЖанрФентези   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх750   Максимальний виграш10 000 монет
   Мінімальна ставка0,4 монети   Мобільна версіяЄ

Символи та виплати

Відмінною рисою гри Magic Princess є простота. У гру не тільки легко грати, але й самі символи виглядають так, ніби їх приготували в Microsoft Paint. Окрім звичайних символів гральних карт (9, 10, J, Q, K), на зеленій подушці сидить чорний кіт, замок у зеленій долині, блакитний павич, однойменна Чарівна принцеса і кришталева куля на червоній подушці.

Геймери, які грають у Magic Princess, можуть поставити всього 0,02 аж до 5 на лінію. Великий джекпот, як зазначається, становить 10 000 монет, хоча це, як ви оціните, схоже на гарпунування міфічного білого кита. До речі, користувачі можуть вибрати активувати одну, три, п’ять, сім чи дев’ять ліній виплат.

Ігровий процес може бути простим, але щоб піти з великими грошами в кишені, знадобиться більше ніж трохи удачі. Ігрові автомати від 1 гривні надають можливість грати з більшою віддачею.

Спеціальні символи

Портрет блискучої блондинки-принцеси є найбільш високооплачуваним символом у грі: зберіть п’ять таких і ви будете кричати “кер-чінг”, оскільки виплата становить крутих 9000 монет. Однак виграш різко падає: чотири принцеси платять 2500, а три платять лише 250. Тим часом зберіть двох принцес, і вам заплатять нікчемні 10. До речі, принцеса також дикий символ, тобто вона замінює всі інші символи, крім скаттера, який є блакитною кришталевою кулею.

Виграшні комбінації, в яких використовуються дикі символи, подвоюються. Якщо з’являються три або більше символів скаттеру, гравцеві також надаються безкоштовні обертання.

Звичайно, комбінації інших символів самі по собі приносять гідні виплати. Поєднання 9 приносить 2x, 5x, 25x та 100x вашу загальну ставку, тоді як чорний кіт та синій павич дають 2, 25, 125 та 750x. Зображення замку на вершині пагорба також передбачає 20, 100 та 400 кредитів.

Фріспіни

Як і інші слоти Novomatic, Magic Princess включає бонусний раунд безкоштовних обертань, який спрацьовує, коли ви збираєте 3 кришталеві кулі. Зробіть це, і ви отримаєте 15 безкоштовних обертань. На відміну від багатьох ігор, Magic Princess надає однакову кількість безкоштовних обертань незалежно від того, зібрали ви три, чотири або п’ять скаттерів.

Усі виграші під час фріспінів потроюються. Враховуючи, що використання принцеси-дикої природи вже подвоює виплату, безкоштовні обертання раунду потенційно вигідні: якщо ви зможете побороти удачу, ви можете піти, позитивно брязкаючи кишенями.

Безкоштовні обертання також мають тенденцію повторно запускатись, тобто ви можете виграти ще 15 безкоштовних обертань під час початкового раунду.

Ризик-гра

Після кожної призової комбінації ви отримуєте нагоду подвоїти виплати за нею в ризик-грі. Просто вгадайте колір ігрової карти, показаної на екрані. Ви або подвоїте свої гроші, або втратите їх. На цьому етапі ви можете продовжувати грати – зі своїм збільшеним або вичерпаним балансом – або виводити гроші.

Усі гральні автомати