Ігровий автомат Iron Man 3

Iron Man 3

Iron Man 3 – автомат з 25 призовими лініями і п’ятьма барабанами від компанії Playtech. На ігровому полі з’являються wild і scatter символи, деякі звичайні символи приносять бонусні Респіни. Також гравцеві доступні чотири тури з фріспінами і різними заохочувальними бонусами. На слоті Iron Man 3 розігрується чотири прогресивних джекпоти Marvel Multi-Level Mystery Progressive Jackpot. Максимальний коефіцієнт виплат призначений для «дикого» символу – 10 000. Гральні автомати грати можна на комп’ютері та смартфонах.

Коротка інформація про ігровий автомат Iron Man 3

ВиробникPlaytechСкаттер символЄ
Відсоток виплати93.02%Вайлд символЄ
ЖанрСупергероїБонусна граЄ
Кількість ліній25Безкоштовні обертанняЄ
Кількість барабанів5ВолатильністьНе вказано
Максимальний коефіцієнтх10000Максимальний виграш1 000 000 кредитів
Мінімальна ставка0,25 кредитівМобільна версіяЄ

Правила гри і налаштування слота

Завантаживши демо-слот Iron Man 3 гравець отримує на рахунок кредити, які використовуються для установки лінійної ставки і оплати запуску барабанів. Але при грі на реальні гроші гравцю знадобиться поповнення рахунку. Баланс гравця відображається у вікні Casino Balance. Ігрові автомати від 1 гривні дозволяють вносити менші депозити та грати довше.

Ставка на лінію змінюється за допомогою регуляторів «-» і «+» у вікні Line Bet. Кількість активних призових ліній можна змінити у вікні Lines, так само за допомогою кнопок «-» і «+». При натисканні клавіші Bet Max встановлюються максимальні значення Line Bet і Lines.

Запустити барабани можна за допомогою клавіш Spin і Auto Play. У першому випадку барабани прокрутяться один раз, новий спін не почнеться до повторного натискання на клавішу. Натиснувши Auto Play, гравець може налаштувати серію автоматичних обертань.

Виграш за спін відображається у вікні Win. Нагороду приносять однакові символи, які відповідають таким умовам:

 • знаходяться на одній активній лінії;
 • дотримано мінімальну необхідну кількість символів;
 • один символ знаходиться на першому барабані;
 • всі символи знаходяться на суміжних барабанах.

Єдиний символ, який приносить нагороду навіть якщо не дотримується цих правил – scatter. З ним важливо, щоб з’явилася достатня кількість картинок, без урахування їх розташування на лініях.

Розмір виплати залежить від двох параметрів: коефіцієнту виплат символу – унікальний для кожного поєднання символів, відображається в таблиці виплат; лінійна ставка – на неї множиться коефіцієнт. Виграші з усіх активних ліній підсумовуються і зараховуються на рахунок.

Таблиця виплат відкривається при натисканні на кнопку Info. У верхній частині ігрового екрана розташовані чотири лічильника – вони відображають розмір кожного з чотирьох прогресивних джекпотів.

Символи і коефіцієнти в Iron Man 3

Особливі функції на автоматі Iron Man 3 виконують два символи – «дикий» і скаттер.

У ролі «дикого» виступає генератор Залізної Людини. Він може замінити будь-який символ, крім scatter, щоб сформувати виграшну комбінацію. Наприклад, на першому, третьому і четвертому барабанах розташований костюм Залізної Людини – це не виграшна комбінація, оскільки символи знаходяться не на суміжних барабанах. Якщо на другому барабані випаде «дикий», то гравець отримає нагороду як за чотири костюма. У випадках, коли генератор з’являється починаючи з першого барабана на одній призовий лінії – він приносить нагороду. Коефіцієнти його виплат:

 • 3 символи – 500;
 • 4 символи – 1 000;
 • 5 символів – 10 000.

У ролі scatter символу виступає зображення з написом «Iron Man». При випаданні трьох або більше символів, гравець отримує виплату (коефіцієнт виплат множиться на загальну ставку, а не лінійну) і доступ в один з бонус-турів. Коефіцієнти виплат символу:

 • 3 scatter – 3;
 • 4 scatter – 10;
 • 5 scatter – 100.

Всі інші символи на слоті Iron Man 3 приносять тільки нагороду в кредитах. Мінімальна кількість зображень на активній лінії для всіх символів, крім костюмів – три. Коефіцієнти їх виплат:

 • червоно-золотий костюм – 5, 50, 250, 500;
 • сірий костюм – 4, 40, 150, 300;
 • синій костюм – 3, 30, 50, 100;
 • солдат в зеленому, оголений чоловік – 30, 50, 90;
 • туз (А), король (К) – 15, 30, 60;
 • дама (Q), валет (J) – 10, 20, 40;
 • десятка (10), дев’ятка (9) – 5, 10, 20.

На одній активній призовий лінії може бути тільки одне призове поєднання символів. У разі випадання кількох – оплачується тільки найдорожча комбінація.

Бонусні ігри

Слот Iron Man 3 надає в цілому п’ять бонусів. Деякі активуються тільки в основній грі, деякі тільки в додаткових турах. Опис усіх бонус-турів знаходиться в таблиці виплат (Info).

All Systems Go Re-Spin

Гравець отримує Респін, при виконанні умови:

 • червоно-золотий костюм випав на першому барабані;
 • сірий костюм випав на третьому барабані;
 • синій костюм випав на п’ятому барабані.

При Респіні ці символи залишаються на своїх місцях і приносять нагороду як scatter. Кожен з них формує виграшну комбінацію з двох символів тільки в рамках бонусного Респіна. «Дикий» символ не може замінити жоден з цих символів в рамках Респіну.

Mark 42 Free Games Mode

Зібравши де завгодно на ігровому полі три або більше scatter символів і вибравши червоно-золотий костюм, гравець отримує 10 безкоштовних обертань і доступ в Mark 42 Free Games Mode. Якщо в рамках туру на полі з’являється «дикий» символ, то він залишається на цьому осередку наступні три спіна. Новий «дикий» символ, який випав в ці три обертання – обнуляє бонус і запускає його заново. Якщо червоно-золотий костюм випадає на де завгодно на третьому барабані – гравець отримує додаткові три фріспіни.

War Machine Free Games Mode

Зібравши де завгодно на барабанах три або більше скаттерів і вибравши сірий костюм, гравець потрапляє в War Machine Free Games Mode. Нараховується 8 безкоштовних обертань з додатковими «дикими» символами. У кожному спіні гарантовано з’явиться один генератор. Випавши де завгодно на третьому барабані символ з сірим костюмом принесе гравцеві додаткові 3 фріспіна.

Iron Patriot Free Games Mode

Зібравши де завгодно на полі три або більше scatter символів і вибравши синій костюм, гравець отримує 15 фріспінів і доступ в Iron Patriot Free Games Mode. Починається тур з випадковим множником виплат від х2 до х5. Кожен раз, коли символ з синім костюмом з’являється на першому, другому, четвертому і п’ятому барабанах множник виплат збільшується на один рівень, але не більше п’яти.

Якщо в кінці спіна на ігровому полі не з’явиться символ з синім костюмом множник виплат зменшиться на один, але не менше двох. Випавши на третьому барабані синій костюм принесе гравцеві додаткові три безкоштовних обертання.

Marvel Multi-Level Mystery Progressive Jackpot

У всіх ігрових автоматах лінійки Marvel присутні чотири прогресивні джекпоти. Виграти один з джекпотів можна випадково в кінці будь-якого спіна. Однак, чим вище лінійна ставка, тим більше шансів потрапити в спеціальний тур з розіграшем. Доступні джекпоти:

 • Power;
 • Extra Power;
 • Super Power;
 • Ultimate Power.

Якщо бонус-тур активувався, то гравець переходить в нове вікно з полем 4х5, заповненим прихованими картинками. Завдання гравця за обмежену кількість часу відкрити якомога більше осередків, щоб зібрати три однакових зображення. Як тільки це завдання буде виконано, гравець отримає джекпот, який відповідає цьому символу.

Усі гральні автомати