Ігровий автомат Hot Chance

Hot Chance

Якщо ви один з тих любителів ретро-слотів, які завжди сподіваються, що творці зроблять ідеальну слот-гру старого стилю – тоді є великий шанс, що ви щойно знайшли її за допомогою Hot Chance. Це справді оригінальна ретро-гра від Novomatic. Існує шанс виграти фантастично великі виплати за підбивання безлічі фруктових символів та класичних символів ігрових автоматів, таких як вишні, лимони, апельсини, сливи, BAR, зірочки та щасливі 7-ки. Існує також надзвичайно унікальна бонусна функція, яка називається Hot Chance Feature, в якій ви отримаєте шанс подвоїти деякі серйозно великі призи в 3 рази. Ігрові автомати онлайн безкоштовно з класичним дизайном тішать гравців незвичними бонусами та великими виплатами.

Оскільки це одна з останніх і найкращих пропозицій від Novomatic, ви також можете скористатися Hot Chance, коли і де завгодно, на безлічі мобільних телефонів. Або чому б не насолодитися цим на найновіших планшетах Android, Kindle Fires чи iPad.

Коротка інформація про ігровий автомат Hot Chance

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати95.17%   Вайлд символНемає
   ЖанрРетро   Бонусна граНемає
   Кількість ліній5   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів3   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх8   Максимальний виграш3 200 000 монет
   Мінімальна ставка2 монети   Мобільна версіяЄ

Дизайн слоту

Це серйозна гра з сіткою барабанів 3 x 3 і 5 лініями виплат. Коли виграшні символи спалахнуть полум’ям, ви, можливо, ось-ось виграєте полум’яне щастя, а типи призів, які ви можете виграти, включають:

  • до 10 000 монет за комбо X;
  • до 80 000 монет за комбо сливи, апельсина, вишні або лимона;
  • до 120 000 монет за BAR;
  • до 400 000 монет за зірки.

Однак головний миттєвий приз – для 7-х, які виплачують до 1,5 мільйона монет. Потім ви можете ризикнути на всі ці призи за функцією Turn-A-Card Gamble. Щоб подвоїти виграш, потрібно лише передбачити, якого кольору буде гральна карта при перевертанні. Ігрові автомати від 1 гривні чудова нагода отримати більше виграшів, при цьому витрачаючи менше власних коштів.

Але це не єдиний спосіб виграти ще більші призи, і будь-який 9-ти в своєму роді викличе блискучу функцію Hot Chance. Ви почнете з призу в 400 000 монет, а потім отримаєте можливість подвоїти його до 800 000 монет, зупинивши бонусне колесо там, де написано “збирати”. Зробіть це успішно, і ви отримаєте можливість спробувати подвоїти свій приз до 1 600 000 монет, а потім ще раз до 3 200 000 монет.

Ставки

З такими дивовижними призами, які ви пропонуєте, ви, мабуть, очікуєте, що спін-ставки будуть надзвичайно гарячими – але ви можете зіграти гідну частину дії лише з 2 монет за спін. Почніть з вибору, скільки з 1 до 5 ліній ви хочете зіграти, а потім зробіть відповідні ставки на кожному рядку від 2 до 2000 монет. Це дозволяє мінімальну ставку всього 2 монети і максимальну ставку 10000 монет за спін.

Усі гральні автомати