Ігровий автомат Aztec Gold

Aztec Gold

Чудові храми загубленої цивілізації служать натхненням для слота Aztec Gold Megaways, першого релізу від iSoftBet, в якому використовується Механіка Big Time Gaming, що змінює гру. У 6-барабанному автоматі з каскадними виграшами кількість Megaways тут може досягати 117 649. Гральні автомати дозволяють спробувати гру, а вже потім використовувати власні гроші для збору нескінченних комбінацій. Випадання 5 сонячних дисків запускає функцію Aztec Gold Cash Respins, яка є варіацією бонусу streak respin. Заповніть цілий барабан під час цього раунду, щоб отримати множники до 7x. ви також можете зірвати джекпот, розмір якого досягає 1 000 х ставку.

Коротка інформація про ігровий автомат Aztec Gold Megaways

   ВиробникiSoftBet   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95,99%   Вайлд символЄ
   ЖанрСтародавні цивілізації   Бонусна граНемає
   Кількість ліній117649   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів6   ВолатильністьСередньо-Висока
   Максимальний коефіцієнтх50   Максимальний виграшх19200
   Мінімальна ставка60 гривень   Мобільна версіяЄ

Rtp, деталі та ліміти ставок слота Aztec Gold Megaways

У слот Aztec Gold Megaways можна грати на 6 барабанах. Кількість символів, які можуть з’явитися на кожному обертанні, варіюється від 2 до 7. Чим більше символів на екрані, тим більше можливостей для формування виграшної комбінації. Якщо на всіх 6 барабанах випаде максимальна кількість символів, у вас буде 117 649 Megaways. Виграшні комбінації формуються при випаданні 3 і більше однакових символів або вайлдів на сусідніх барабанах, починаючи з крайнього лівого барабана.

Ви можете грати за ставками від 60 гривень до 600 гривень за спін. Натисніть на значок монет, щоб відрегулювати розмір ставки. Ігрові автомати також пропонують функцію Auto Play, яка дозволяє зробити до 1 000 автоматичних спінів, а також обмеження по втратах і виграшів.

Rtp Aztec Gold megaways становить 95,99%, що приблизно відповідає середньому рівню. Частота випадання становить 27,37%, тобто трохи більше чверті спінів приносять виграш. Дії тут потенційно вибухонебезпечні, оскільки волатильність висока. Максимальний виграш тут теж високий: за один спін можна отримати виплати в розмірі до 19 200 х вашу загальну ставку. Тому, якщо ви задаєтеся питанням, як виграти в онлайн казино, то все просто – обирайте автомат Aztec Gold.

Тематика – особливості аудіо та дизайну

Слот Aztec Gold Megaways – це дуже стильна гра. Стилізований під ацтекську тематику храм в джунглях є тут декорацією. Візуальне оформлення в стилі коміксів супроводжується ритмічним, важким для барабанів саундтреком, який перегукується з шумами джунглів. Очікуйте, що тут буде багато атмосфери.

На барабанах знаходяться золоті Символи від A до 9, інкрустовані дорогоцінними каменями. Більш прибутковими є орел, змія і леопард. На першому місці по виплатах знаходиться король ацтеків, який принесе вам 50 х вашу загальну ставку, якщо випаде 6 символів в комбінації. Є також дикий символ, який замінює всі стандартні символи, а також символ розкиду – сонячний диск.

Ви можете грати в цей автомат “скарби джунглів” на будь-яких пристроях, включаючи настільні комп’ютери і ноутбуки, планшети і смартфони. Чітке візуальне оформлення приємно навіть на портативних версіях.

Бонусні функції Aztec Gold Megaways

У Aztec Gold Megaways є 4 бонусні функції, але головна з них – функція Cash Respins. Це варіант класичного бонусу “смуга респінів”. Заповнення барабанів тут також може принести великі множники, що може привести до стрімкого зростання виплат. Є також модифікатор Max Megaways.

Функція “каскадні виграші”

Після випадання виграшної комбінації ці виграшні символи зриваються з барабанів, після чого починається каскад символів. Якщо ці нові символи створюють виграшну комбінацію, процес повторюється. Каскади тривають до тих пір, поки не буде створена виграшна комбінація. Це і є функція “каскадні виграші”.

Функція Max Megaways

Функція Max Megaways може випасти на будь-якому обертанні. Як випливає з назви, вона пропонує обертання на барабанах, що містять максимальну кількість символів, які пропонують найбільшу кількість Megaways. Під час спінів Max Megaways у вас буде 117 649 способів сформувати виграшну комбінацію.

Функція Aztec Gold Cash Respins

Функція Aztec Gold Cash Respins активується при випаданні 5 або більше символів розкиду Sun Disc в будь-якому місці барабанів на одному обертанні. Спрацювали Скаттери Sun Disc утримуються, і нараховується 3 повторних спіна. Якщо вам випадає новий сонячний диск, він теж утримується, а кількість повторних обертань відновлюється до 3.

Кожен сонячний диск має грошову вартість або джекпот. Коли ви витрачаєте всі повторні обертання, вартість всіх сонячних дисків підсумовується, щоб отримати загальний приз. Скаттери Mini, Minor і Major Sun Disc приносять джекпот у розмірі 30, 100 або 1 000 х вашу загальну ставку відповідно.

Якщо вам вдасться заповнити всі символи на барабанах під час гри Cash Respins, ви запустите функцію Multiplier Mayhem. В цьому випадку в гру вступає множник. Значення множника дорівнює кількості символів на цьому барабані. Враховуючи механіку Megaways, це означає, що множники на кожному барабані можуть варіюватися від 2x до 7x.

Резюме огляду Aztec Gold – грошові повторні обертання-ключ до великих виграшів

Перша спроба iSoftBet увійти в світ Megaways зроблена добре. Візуальне оформлення слота Aztec Gold Megaways відрізняється великою різноманітністю, а саундтрек створює вражаючу атмосферу. Геймплей відносно простий.

Вся справа в функції Aztec Gold Cash Respins, яка може принести вам величезні виграші, якщо ви заповните барабани сонячними дисками і введете в гру множники. Тут немає вільних обертань, що незвично, але кілька прибуткових повторних обертань незабаром змусять вас забути про це.

Aztec Gold Megaways-проста гра Megaways, але це одне з найпопулярніших пропозицій iSoftBet. З моменту її випуску компанія iSoftBet випустила гру Aztec Gold Megaways Extra Gold, в якій болтами служать загадкові символи, функцію Extra Gold, в якій для запуску функції потрібно менше скаттеров, і ще 2 випадкові функції.

Усі гральні автомати