Ігровий автомат Bananas Go Bahamas

Bananas Go Bahamas

Ігровий автомат Bananas Go Bahamas подарує масу позитивних емоцій кожному гравцеві, який доторкнеться до цієї дивовижної розробки від компанії Novomatic, адже це справжнісінька пригода, яка буде розгортатися на Багамах. Яскравий, барвистий і вельми оригінальною слот привертає увагу всіх користувачів, адже в головних ролях тут чарівні банани, які раз у раз поспішають потішити своїх шанувальників, і розважити їх своїм оточенням.

Безкоштовний ігровий автомат Bananas Go Bahamas онлайн відрізняється простотою і доступністю, до того ж він надається в більшості віртуальних казино в абсолютно безкоштовної версії. Створено слот компанією Novomatic, що набули авторитету створючи ігрові автомати, і вже тільки це ім’я викликає довіру гравців до цього слоту. Якщо ви хочете зануритися в сприятливу атмосферу, і отримати неймовірну порцію позитиву від гри, вам потрібно терміново запустити відео слот банани на Багамах, після чого ви зможете віддатися реальним емоціям!

Коротка інформація про ігровий автомат Bananas Go Bahamas

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплатиНе вказано   Вайлд символЄ
   ЖанрБагами, Відпочинок   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНизька
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграшх9000
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Bananas Go Bahamas

Управляти ігровим автоматом дуже просто, і це є основною його перевагою. Гравці зможуть побачити на екрані п’ять барабанів, з наявністю 9 ігрових ліній. При цьому можна скоротити число ліній до 7, 5, 3, або 1. Крім цього, на панелі управління гравці зможуть побачити клавіші для встановлення максимальних ставок. Також можна грати з використанням діапазону ставок від мінімуму до максимуму. На панелі управління є кнопка старту, і автоматичного режиму, що надає можливість максимально комфортної гри. Як і всі ігрові автомати Novomatic Bananas Go Bahamas надає гравцю можливість оцінити всі налаштування ще до початку гри.

Символи ігрового автомата банани на Багамах

Серед картинок на барабанах присутні як звичайні базові картинки, так і символи зі спеціальним призначенням. Базові картинки – це відпочиваючі фрукти, деякі з них пірнають в ластах з аквалангом, інші ж загоряють в гамаку, хтось просто красується на пляжі, а кокос і зовсім відбиває барабанний біт. Кожна з картинок має свою вартість, з якою можна ознайомитися в таблиці виплат.

Спеціальні символи апарату Багами

Зображення банана виконують роль дикого символу. Він замінює абсолютно всі картинки, за винятком scatter. У разі заміни вартість комбінації буде збільшуватися. Wild символ може з’являтися на всіх 5 котушках, і при зборі комбінації з 5-ти таких картинок гравців очікують виплати з максимальним коефіцієнтом множення в 9000 разів.

Scatter-символ. Це зображенням валізи, при цьому дана картинка може з’являтися абсолютно в будь-якому місці на барабанах, а для отримання фріспінів потрібно не менше 3 таких валіз на барабанах. Максимальна кількість безкоштовних обертань 45 штук, і їх гравці зможуть отримати за 5 однакових скаттеров.

Тож на питання, як виграти в слотах, наша відповідь – чекати випадіння спеціальних символів в слотах.

Ризик гра апарату банани їдуть на Багами

Для подвоєння виграшу користувачі можуть скористатися ризиковою грою, в ході якої необхідно буде вгадати колір карти. У разі виграшу гравці зможуть забрати отримані гроші на рахунок. При програші гравцям належить розлучитися зі своїм виграшем зовсім.

Ігровий автомат Банани на Багамах – це неймовірно яскрава пригода що запам’ятовується, вона стане незабутньою подією для кожного гравця! Якщо ви хочете доторкнутися до цього дивовижного ігрового автомата, вам потрібно якомога швидше запустити свій слот, і відправитися в неймовірну подорож!

Усі гральні автомати