Ігровий автомат Big Bad Wolf

Big Bad Wolf

Слот Big Bad Wolf має 5 барабанів, 3 ряди і 25 ліній виплат. Як і в більшості ігор, виграшні комбінації формуються при випаданні однакових символів послідовно зліва направо і починаючи з першого барабана. Гральні апарати безкоштовно надають можливість познайомитися з грою перш ніж вкладати власні кошти.

Для більш швидких спінів передбачений режим Turbo, а функція Autoplay дозволяє вибрати до 1 000 автоспінів. На вкладці “Додатково” ви можете встановити ліміти втрат і ліміти одиничних виграшів.

Що стосується дисперсії, то вона знаходиться в діапазоні від середньої до високої. Максимальний виграш становить 1,225 х ставку за спін. Він буде отриманий у функції Free Spins завдяки потенційному множнику 2x.

Коротка інформація про ігровий автомат Big Bad Wolf

   ВиробникQuickspin   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати97,34%   Вайлд символЄ
   ЖанрКазка   Бонусна граНемає
   Кількість ліній25   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередньо-Низька
   Максимальний коефіцієнтх12   Максимальний виграшх1225
   Мінімальна ставка0,25 кредиту   Мобільна версіяЄ

Big Bad Wolf RTP

Big Bad Wolf rtp високий-97,34%, 66,38% припадає на базову гру і 30,96% – на безкоштовні обертання. Середній коефіцієнт повернення гравцеві для онлайн слотів становить 96%, тому дана гра значно перевищує цей показник. Ігрові автомати з мінімальним депозитом добре показують себе в довгостроковій перспективі.

Тема-аудіо та дизайн

Слот Big Bad Wolf має казкову тематику. Барвиста і яскрава, ця добре оформлена гра заснована на байці “Три поросяти”, в якій розповідається про трьох поросят, які будують будинки з різних матеріалів. Вовк руйнує будинки перших двох поросят (які зроблені з соломи і палиць), але не може зруйнувати будинок, побудований з цегли.

Символи включають малоцінні A, K, Q, J і 10 роялів. Є символ плюшевого поросяти, а також 3 маленьких поросят з казки. Порося з соломинкою в роті – найцінніший символ, що дає 1, 6 або 12 х ставку за 3, 4 або 5 комбінацій.

Символ вулика є диким і замінює всі символи, крім скаттера вовка і символу Місяця. Важливо відзначити, що за 2, 3, 4 або 5 вайлдів виплачується 0,2, 2, 10 або 40 x ваша загальна ставка.

Бонусні функції в Big Bad Wolf

У слоті Big Bad Wolf немає недоліку у функціях – всього їх 4. На обертових барабанах з’являється до 3 додаткових вайлдів у вигляді свиней, а вся справа в безкоштовних обертаннях, де збір символів місяця призводить до подвоєння множника.

Функція Swooping Reels

Перше, на що слід звернути увагу, – це функція Swooping Reels, яка запускається після кожної виграшної комбінації. Будь-який виграшний символ зникає, а порожні місця заповнюються символами, що падають зверху.

Барабани будуть продовжувати обертатися до тих пір, поки випадає виграшна комбінація.

Функція Pigs Turn Wild

З кожним другим випаданням виграшної комбінації в гру вступає функція Pigs Turn Wild. Тоді 1 з 3 символів свині перетворюється в дикий символ. Вони перетворюються на диких свиней.

Якщо ви отримаєте 6 виграшів поспіль, то всі 3 свині стануть дикими:

  • 2 виграшу = 1 Свиня стає дикою

  • 4 виграшу = 2 свині стають дикими

  • 6 перемог = 3 свині стають дикими.

Ви можете стежити за своїми успіхами за допомогою лічильника, розташованого у верхній частині барабанів.

Функція безкоштовних обертань

Потім у вас є функція безкоштовних обертань, яка запускається при випаданні 3 або більше символів розкиду вовка в будь-якому місці на барабанах. Ви отримаєте 10 безкоштовних обертань, щоб грати в ігрові автомати безкоштовно Вулкан.

Якщо під час функції випаде 3 або більше скаттерів вовка, Ви отримаєте додаткові 10 безкоштовних обертань. Крім того, 3 або більше вовчих скатерів виплатять 3 x вашу загальну ставку. Також в грі є функція Pigs Turn Wild, яка дозволяє з’являтися на барабанах до 3 додаткових вайлдів.

Функція Blowing Down the House

Під час безкоштовних обертань з’являється функція Blowing Down the House. Ключем до запуску цієї додаткової функції є поява на барабанах символів місяця. Вони з’являються тільки на п’ятому барабані і допомагають Вовку зруйнувати будинки свиней. Ось скільки їх потрібно зібрати:

  • 3 місячних символу = ви знесете дерев’яний будинок і отримаєте 2 додаткових безкоштовних спіна.

  • 6 місячних символів = ви знесете цегляний будинок і отримаєте 2 додаткових безкоштовних спіна з множником 2x.

Це означає, що Ви отримаєте 2x множник, якщо вам вдасться зібрати 6 місячних символів. Він буде застосовуватися до всіх залишилися безкоштовних обертань.

Резюме огляду Big Bad Wolf

Слот Big Bad Wolf – це весела і захоплива гра, яка існує з 2013 року. Одна з перших розробок Quickspin, вона заслужила статус культової завдяки високому коефіцієнту RTP 97,34%.

Завдяки середній і високій дисперсії великі виграші випадають нечасто, але коли вони трапляються, то можуть бути пристойними. Більші виплати приносить потенційний множник 2x в безкоштовних обертаннях, тому сподівайтеся, що вам вдасться якомога швидше випасти 6 символів місяця. Автомат володіє вражаючим набором функцій, а обертові барабани підтримують хороший темп гри.

Усі гральні автомати