Ігровий автомат Book of Ra 6 deluxe

Book of Ra Deluxe 6

Ті, кому захочеться екстриму, можуть без сумнівів звернутися до ігрового автомата Book of Ra Deluxe 6. Подорож по задушливим, темним, повним незвіданих небезпек лабіринтах стародавньої єгипетської піраміди в компанії з Індіаною Джонсом в пошуках загадкового манускрипту – Книги бога Ра – подарує незабутні враження. Автомати чудова можливість дізнаватися щось нове про історію стародавнього Єгипту.

Коротка інформація про ігровий автомат Book of Ra Deluxe 6

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95.03%   Вайлд символЄ
   ЖанрКнижки, Єгипет   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьВисока
   Максимальний коефіцієнтх750   Максимальний виграшх10 000
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Характеристики ігрового автомата Book of Ra Deluxe 6

Фабула ігрового автомата Book of Ra Deluxe 6 не надто оригінальна, але незмінно популярна. Тому автори легендарного ігрового автомата Book of Ra знову і знову модернізують своє дітище, одним з вдалих варіантів і є слот версії Deluxe 6. Похмурі склепіння гробниці фараона, поцятковані незрозумілими знаками, служать фоном для ігрового поля. На полі – статуетки священних амулетів Стародавнього Єгипту – жук-скарабей, фараон, бог Ра, неодмінні карткові номінали і, звичайно ж, головний фахівець з давньоєгипетських скарбів, який наполегливо намагається знайти в століттях манускрипт. Ігрові автомати України на стародавню тематику популярні серед багатьох гравців.

Правила гри в ігровий автомат Бук оф Ра Делюкс 6

Фішкою відеослоту є шостий барабан, який додається до звичайних п’яти. Його можна активувати за бажанням гравця натисканням кнопки Extra Bet, розташованої над полем. Грати дозволяється по 1-10 смугах, визначити їх кількість для активації пропонується клавішами плюс-мінус у відповідному розділі панелі управління. Ставки для кожної лінії завжди рівні, розмір виставляється в розділі Ставка / лінія і може доходити в звичайному 5-барабанному режимі, до 500 монет. Це означає, що всього в цьому режимі можна поставити на кін 5000 монет. Включення опції Extra Bet подвоює суму на кону і підключає шостий барабан. У таблиці виплат можливо ознайомитися з усіма відомостями щодо множників і функціональних особливостей будь-якого елемента перед тим, як грати в Вулкан. Запуск обертання котушок можливий як в ручному, так і в автоматичному режимі.

Виграшні комбінації в ігровому автоматі Книжки Ра Делюкс 6

Отримання виграшів залежить від розташування іконок в осередках ігрового поля. Коли необхідна кількість аналогічних іконок випаде по зламу активної ігрової смуги поспіль зліва направо – тоді користувач знаходить право на приз. У звичайній грі однакових іконок має бути 2-5 для тематичних ілюстрацій і 3-5 для карткових номіналів. Якщо підключений шостий барабан – тоді в призовий ланцюжок може потрапити і шостий елемент. Причому треба враховувати, що коефіцієнти для таких послідовностей феєрично високі. Розмір нагороди залежить від обраної ставки і коефіцієнта – ці значення перемножуються.

Вельми ефективний наявний в грі елемент із зображенням стародавньої Книги. Він виконує одночасно кілька функцій. По-перше, замінює будь-які значки, допомагаючи скласти вдале поєднання. По-друге, випадання 3-5 (або 6 в екстрежимі) скатерів в будь-яких позиціях оплачується, причому за загальною ставкою. І по-третє, ці ж 3-5 (6) скаттерів активують раунд фрі-спінів.

Бонуси в грі

Спочатку гравець отримує 10 вільних спінів, причому перед початком безкоштовного раунду йому вручається додатковий бонусний символ, який видає все та ж Книга, вибираючи випадковим чином з наявних іконок. Цей бонус при появі на полі розширюється на всю вертикаль і оплачується при попаданні в активну лінію в будь-якій позиції. Бонусний раунд може бути продовжений при випаданні 3-6 скатерів.

Є в автоматі і гра на шанси, що проходить за традиційними правилами – гравець повинен правильно вгадати колір масті закритої карти.

Усі гральні автомати