Ігровий автомат Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe – це класичний ігровий автомат, створений знаменитою компанією Novomatic. Якщо ви є шанувальником пригод, вам обов’язково необхідно зіграти в слот, присвячений справжнісіньким розкопкам, які будуть проводитися на території Єгипту. Безкоштовні гральні автомати – це чудова нагода не тільки отримати виграші, але й дізнатися більше про історію.

Ігровий автомат Книга Ра Делюкс дозволяє гравцям насолодитися неймовірно динамічним ігровим процесом, при цьому в слоті присутні особливі функції, які подарують гравцям шанси на виграш!

Коротка інформація про ігровий автомат Book of Ra Deluxe

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95.1%   Вайлд символЄ
   ЖанрЄгипет, Пригоди, Книжки   Бонусна граЄ
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьВисока
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграшх10 035
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Book of Ra Deluxe

Після запуску гри користувачі бачать 5 барабанів, які розташовані на тлі єгипетської стіни з древніми символами, які нанесені в хаотичному порядку. Насправді всі вони зберігають таємниці, в пошуках яких виявляється головний персонаж слота. Гравцям належить робити свої ставки на 10 ігрових лініях, змінюючи при цьому розміри ставок від мінімальних до максимальних меж. Гральні автомати цієї серії дозволяють збирати комбінації зліва направо.

Всі ігрові символи, розташовані на барабанах слота, повністю зображають його тематику. При цьому кожна картинка має свою вартість, тому гравці можуть отримувати виграшні комбінації, які будуть щедро оплачені.

До базових символів відносять такі символи:

  • Кольорові карткові номінали – вони оплачуються нижче всього.
  • Жук скарабей.
  • Гробниця фараона.
  • Археолог мандрівник.
  • Золоті статуетки.

Спеціальні символи слота апарату Книга Ра Делюкс:

  • Wild символ. Його роль виконує зображення священної книги Ра. При цьому дана картинка володіє відразу декількома функціями. Коли на екрані з’явиться комбінація з трьох і більше символів із зображенням книги, гравці отримують 10 фріспінів за рахунок закладу. В ході виконання безкоштовних обертань гравці можуть отримати чергові комбінації, які також будуть приносити йому повторні безкоштовні спини.

  • Таким чином, гра може тривати протягом довгого часу абсолютно безкоштовно. Також даний символ є джокером, а це означає, що він замінює будь-яку базову картинку, якої не вистачає при складанні виграшних комбінацій. Книга Ра Делюкс є комплексним символом, який виконує роль одночасно Wild і Scatter. Крім цього дана картинка збирає власні комбінації, які множаться на великий множник.

Рекомендуємо скористатися демо іграми Вулкан, щоб ознайомитися з символами і функціями слоту Книга Ра Делюкс.

Бонусна гра онлайн автомата Book of Ra Deluxe

Перш ніж запустити фріспіни, гравцям пропонується вибрати бонусний символ, який визначається в автоматичному режимі. В процесі виконання безкоштовних обертань бонусна картинка може заповнити весь барабан, забезпечуючи таким чином великі виграші. Також вона продовжує діяти в якості стандартного базового символу при активації будь-якої лінії.

Ризик-гра

Після отримання будь-якої виграшної комбінації користувачі можуть скористатися ризикованими раундами, які подвоять їх виграш у разі успішного результату. Для цього гравцям необхідно правильно вибрати колір карткової масті. В іншому випадку виграшна ставка буде перерахована на рахунок закладу.

В цілому ігровий онлайн автомат Book of Ra Deluxe дарує гравцям тільки задоволення, яке повинні оцінити абсолютно всі відвідувачі ігрового клубу Лото Бар!

Усі гральні автомати