Ігровий автомат Crazy Monkey 2

Crazy Monkey 2

Ігровий автомат Crazy Monkey 2 – це захопливе продовження знаменитого сюжету популярного емулятора. Про божевільних мавпочок знають абсолютно всі гравці, які обов’язково хоча б один раз грали в даний слот. Але насправді Популярність мавпочок настільки висока, що цьому апарату віддають свою перевагу абсолютно всі гемблери, незалежно від свого ігрового стажу. Ігрові автомати грати безплатно без реєстрації мають й інші переваги, про які ми поговоримо нижче.

Чим же так приваблює користувачів безкоштовний ігровий автомат Crazy Monkey 2, що розробник Ігрософт так сміливо випустив продовження даної гри?

Коротка інформація про ігровий автомат Crazy Monkey 2

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати94%   Вайлд символЄ
   ЖанрКласичний, Мавпа   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграш3750000 кредитів
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Crazy Monkey 2

Основна гра проводиться на п’яти котушках, які розміщені на тлі справжнісіньких джунглів. Стилістика слота багато в чому нагадує першу версію божевільних мавпочок, але при цьому інтерфейс апарату виявляється повністю оновленим. Для збору успішних оплачуваних комбінацій пропонується робити ставки по 9-ти ігрових лініях, кількість яких можна скоротити до 7, 5, 3 або 1 штуки. Але краще, звичайно ж, робити ставки на всі наявні смуги, тим більше що запропонований діапазон ставок дозволяє це зробити гравцям з будь-яким бюджетом. Загалом ігрові автомати від 1 гривні дуже привітні для гравців з різним рівнем бюджету.

Для оплати ланцюжка необхідно зібрати не менше трьох однакових картинок, які обов’язково повинні складати безперервну послідовність, починаючи від будь-якого крайнього барабана. Завдяки тому, що ланцюжки оплачуються з двох сторін, виграші в даному слоті зустрічаються набагато частіше.

Сума максимального виграшу становить 3750000 кредитів.

Ігрові символи апарату мавпочки 2

Картинки, які виявляються на барабанах, відповідають обраному тематичному напрямку. Саме тому тут користувачі зустрічають такі символи, як змії, банани, Птахи, гриби, метелики, і так далі. Кожна з картинок має свою власну вартість, і оплачується в залежності від того, скільки однакових картинок зібралося на лінії.

Crazy Monkey спеціальні символи

Даний ігровий автомат оснащений всього одним універсальним символом, який замінює абсолютно всі картинки при складанні виграшних комбінацій. Дана картинка – це зображення логотипу гри, при цьому якщо геймер збере на барабанах не менше трьох таких картинок, він отримає ще й фріспіни в кількості 10 штук. При виконанні безкоштовних обертань в іграх Вулкан користувачі зможуть знайти додаткові виграшні кошти.

Бонусна гра апарату Крейзі Манкі 2

Активатором бонусної гри є зображення божевільної мавпочки. Вона з’являється на всіх котушках, але для запуску додаткового раунду потрібно не менше 3-х її портретів. Перший рівень призової гри проводиться на лісовій галявині, де гравці побачать 5 мотузок. Вказуючи на одну з них, вони зможуть побачити, як мавпочка смикає мотузку. За підсумками цих дій мавпочка отримує або банан, або важкий предмет. У другому випадку бонусна гра буде закінчена, але якщо ігровий процес складеться більш позитивно, то користувачеві належить смикнути і іншу мотузку. Після того, як всі п’ять мотузочок будуть перетягнуті, це буде означати, що перший рівень гри пройдено.

Далі гравець переводиться на інший екран, де буде розгортатися супер-гра. Тут він побачить дві колони, в одній з яких присутні скарби. Якщо гравець зробить свій вибір правильно, він отримує їх собі на рахунок. Але якщо в колоні виявиться павук, супер-приз буде втрачено. В якості втішного призу на рахунку гравця зберігаються всі переваги, які він отримав в першому раунді призової гри.

Також гравці можуть спробувати щастя, і подвоїти свою виграшну ставку в ризикованому раунді. Вона має кілька рівнів, в кожному з яких гравець буде по черзі відкривати карту разом з дилером. Щоб перемогти в даному раунді, необхідно витягувати ті карти, які будуть старші карти дилера.

Безкоштовний ігровий автомат Crazy Monkey 2 – це найнеймовірніша пригода в джунглях, яке дозволить гравцям зануритися в приємну і веселу атмосферу апаратів від Ігрософт.

Усі гральні автомати