Ігровий автомат Crazy Monkey

Crazy Monkey

Crazy Monkey – це один з найпопулярніших ігрових автоматів від знаменитого провайдера російського походження компанії Ігрософт. Головним героєм даного слота стає смішна і дуже спритна мавпочка, яка приносить гравцям масу задоволення і відмінно підіймає настрій.

Але пам’ятайте, що мавпочки ще й дуже хитрі, тому дуже важливо не попастися на гачок, і не опинитися в пастці. Якщо вам вдасться подружитися з цією божевільна мавпочкою, то ви станете володарем найщедріших подарунків від неї! Гральні автомати з кумедними звірятами піднімуть ваш настрій та збагатять гаманець монетами.

Коротка інформація про ігровий автомат Crazy Monkey

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати96%   Вайлд символЄ
   ЖанрКласичний, Мавпочки   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграшх11750
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Crazy Monkey

Безкоштовний онлайн автомат Крейзі Манкі характеризується приємною анімацією і оригінальним виконанням. Попри те, що даний слот є одним з перших, який був випущений відомим на сьогодні провайдером, він як і раніше популярний серед всіх сучасних емуляторів і входить до категорії ігрові автомати від 1 гривні.

Основний секрет онлайн слота Crazy Monkey полягає в оригінальному і позитивному сюжеті, а також в наявності добрих можливостей виграшу. Освоїти даний ігровий автомат зовсім нескладно, бо він інтуїтивно зрозумілий всім гравцям, які коли-небудь стикалися з розробками компанії Ігрософт.

У слоті присутні п’ять барабанів, на яких розташовані картинки, що підкреслюють тематичний напрямок апарату. Серед тропічних джунглів гравці зможуть зустрітися не тільки з мавпочками, а й зміями, метеликами, ананасами, усміхненим левом, бананами, і навіть ковадлом. Ігрові символи збираються в комбінації, кожна з яких оплачується відповідно до наявної таблиці виплат.

Всі ланцюжки з символів повинні бути обов’язково на ігрових лініях, яких тут є 9 штук. На панелі управління є п’ять зелених кнопок, на яких вказано те число ліній, до яких можна скоротити базову кількість смуг. Також є опція, що дозволяє коригувати розміри ставок, або відразу встановлювати максимальний розмір вкладень. Якщо виникнуть якісь труднощі, гравці можуть натиснути на кнопку Help, і отримати всю необхідну інформацію про гральні автомати Вулкан. Також є кнопка, що активує автоматичний режим гри, і гравці можуть це зробити після введення необхідних налаштувань.

Спеціальні символи слота Crazy Monkey

Wild символ – його роль тут виконує картинка із зображенням магічного тотема. Він замінює будь-яку базову картинку, що дозволяє в найкоротші терміни отримувати виграшні ланцюжки.

Мавпочка. Три символи мавпочок активує бонусну гру. Вона випадає на всіх барабанах, і для запуску додаткового раунду потрібно не менше трьох таких символів.

Бонусна гра апарату Crazy Monkey

Бонусна гра апарату Крейзі Манкі складається з двох етапів гри. У першому рівні гравцям належить побачити 5 мотузок, які розташовані на тлі тропічних джунглів. Кожну з них потрібно смикати по черзі. Якщо гравець отримує банани або бонуси для гравця, гра продовжується. Якщо ж на голову Мавпі впаде важкий предмет, бонусний раунд буде закінчено.

Після того як гравець потягне всі 5 мотузок, він опиниться в супер грі. Тут можна виграти майже 1000000 монет, а для отримання даної можливості гравцям потрібно просто вгадати, за яким з ящиків сховався приз. При позитивному результаті гравці стануть володарями суперпризу. Якщо ж другий раунд бонусної призової гри буде програний, всі досягнення, які гравець отримує в першому раунді, зберігаються на його рахунку.

Після отримання виграшних комбінацій гравці можуть спробувати подвоїти свій виграш в спеціальному ризикованому раунді. Тут їм потрібно по черзі з віртуальним дилером відкривати закриті карти. Для виграшу у гравця завжди повинна надаватися карта старше, ніж у дилера.

Ігровий апарат Crazy Monkey – це неймовірно позитивний ігровий автомат, який славиться хорошою репутацією і відмінною прибутковістю. Саме цей емулятор підніме настрій кожному гравцеві, незалежно від його досвіду і можливостей!

Усі гральні автомати