...

Crazy Monkey

Crazy Monkey – це один з найпопулярніших ігрових автоматів від знаменитого провайдера російського походження компанії Ігрософт. Головним героєм даного слота стає смішна і дуже спритна мавпочка, яка приносить гравцям масу задоволення і відмінно підіймає настрій.

Але пам’ятайте, що мавпочки ще й дуже хитрі, тому дуже важливо не попастися на гачок, і не опинитися в пастці. Якщо вам вдасться подружитися з цією божевільна мавпочкою, то ви станете володарем найщедріших подарунків від неї! Гральні автомати з кумедними звірятами піднімуть ваш настрій та збагатять гаманець монетами.

Безкоштовна гра на автоматі Crazy Monkey

Безкоштовний онлайн автомат Крейзі Манкі характеризується приємною анімацією і оригінальним виконанням. Попри те, що даний слот є одним з перших, який був випущений відомим на сьогодні провайдером, він як і раніше популярний серед всіх сучасних емуляторів і входить до категорії ігрові автомати від 1 гривні.

Основний секрет онлайн слота Crazy Monkey полягає в оригінальному і позитивному сюжеті, а також в наявності добрих можливостей виграшу. Освоїти даний ігровий автомат зовсім нескладно, бо він інтуїтивно зрозумілий всім гравцям, які коли-небудь стикалися з розробками компанії Ігрософт.

У слоті присутні п’ять барабанів, на яких розташовані картинки, що підкреслюють тематичний напрямок апарату. Серед тропічних джунглів гравці зможуть зустрітися не тільки з мавпочками, а й зміями, метеликами, ананасами, усміхненим левом, бананами, і навіть ковадлом. Ігрові символи збираються в комбінації, кожна з яких оплачується відповідно до наявної таблиці виплат.

Всі ланцюжки з символів повинні бути обов’язково на ігрових лініях, яких тут є 9 штук. На панелі управління є п’ять зелених кнопок, на яких вказано те число ліній, до яких можна скоротити базову кількість смуг. Також є опція, що дозволяє коригувати розміри ставок, або відразу встановлювати максимальний розмір вкладень. Якщо виникнуть якісь труднощі, гравці можуть натиснути на кнопку Help, і отримати всю необхідну інформацію. Також є кнопка, що активує автоматичний режим гри, і гравці можуть це зробити після введення необхідних налаштувань.

Спеціальні символи слота Crazy Monkey

Wild символ – його роль тут виконує картинка із зображенням магічного тотема. Він замінює будь-яку базову картинку, що дозволяє в найкоротші терміни отримувати виграшні ланцюжки.

Мавпочка. Три символи мавпочок активує бонусну гру. Вона випадає на всіх барабанах, і для запуску додаткового раунду потрібно не менше трьох таких символів.

Бонусна гра апарату Crazy Monkey

Бонусна гра апарату Крейзі Манкі складається з двох етапів гри. У першому рівні гравцям належить побачити 5 мотузок, які розташовані на тлі тропічних джунглів. Кожну з них потрібно смикати по черзі. Якщо гравець отримує банани або бонуси для гравця, гра продовжується. Якщо ж на голову Мавпі впаде важкий предмет, бонусний раунд буде закінчено.

Після того як гравець потягне всі 5 мотузок, він опиниться в супер грі. Тут можна виграти майже 1000000 монет, а для отримання даної можливості гравцям потрібно просто вгадати, за яким з ящиків сховався приз. При позитивному результаті гравці стануть володарями суперпризу. Якщо ж другий раунд бонусної призової гри буде програний, всі досягнення, які гравець отримує в першому раунді, зберігаються на його рахунку.

Після отримання виграшних комбінацій гравці можуть спробувати подвоїти свій виграш в спеціальному ризикованому раунді. Тут їм потрібно по черзі з віртуальним дилером відкривати закриті карти. Для виграшу у гравця завжди повинна надаватися карта старше, ніж у дилера.

Ігровий апарат Crazy Monkey – це неймовірно позитивний ігровий автомат, який славиться хорошою репутацією і відмінною прибутковістю. Саме цей емулятор підніме настрій кожному гравцеві, незалежно від його досвіду і можливостей!