Ігровий автомат Dolphins Pearl Deluxe

Dolphin's Pearl

Ігровий автомат Dolphin’s Pearl дозволить гравцям опинитися в найкращому місці, де мешкають справжні пінгвіни. Тут, у водах океану, складається найсприятливіша атмосфера, про яку можна тільки мріяти! Привабливі грайливі Дельфіни стають ознакою удачі для кожного гравця, які вперше запускають даний слот. Незважаючи на те, що гральні автомати безкоштовні гравці Dolphin’s Pearl мають великі шанси здобути реальні виграші!

Тим часом досвідчені користувачі відмінно знають, наскільки вигідний даний слот, адже це одна з найперших розробок компанії Novomatic, яка завоювала любов користувачів і продовжує мати попит до сьогоднішнього дня.

Коротка інформація про ігровий автомат Dolphin’s Pearl

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95,13%   Вайлд символЄ
   ЖанрМорський світ   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьВисока
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграшх9000
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі перлина дельфіна

Гравцям належить занурення в підводний світ, де на 5-ти барабанах будуть прокручуватися різні ігрові символи. Кількість ліній для збору виграшних комбінацій 9 штук, але користувачі можуть при необхідності скорочувати їх аж до однієї штуки. Перед кожним спіном гравцям необхідно визначитися з кількістю ліній, а також з вартістю 1 кредиту. Після цього потрібно визначити розмір ставок, і зберегти відповідні налаштування. Після цього достатньо натиснути на кнопку старту, після чого будуть запущені барабани. Якщо користувач вибирає гру за максимальною ставкою, для цього є спеціальна кнопка MaxBet.

Для збору виграшних комбінацій гравці повинні дочекатися випадання однакових картинок в кількості від 2-х штук, або навіть в деяких випадках однієї. При цьому кожен символ має свій особистий коефіцієнт, з якими можна ознайомитися попередньо в спеціальній таблиці виплат.

Символи ігрового автомата Dolphin’s Pearl

Серед картинок користувачі можуть побачити зображення різних видів риб, а також інших морських жителів, серед яких виявляється краби, морський коник, і, звичайно ж, даний слот не обходиться без карткових номіналів. Ігрові автомати цієї серії дозволяють збирати комбінації зліва направо.

Спеціальні символи слота

Wild символ. Його роль виконує зображення дельфіна. Дана картинка легко замінить будь-яке зображення на барабанах, завдяки чому ігрові комбінації збираються на порядок частіше. Також якщо заміна відбувається, то виплата по зібраної комбінації буде збільшена в 2 рази. При цьому 5 картинок з дельфіном на одній лінії дозволяє гравцям отримати самий максимальний виграш, Рівне 9000 ставок. Wild символ не може замінити тільки одну картинку – scatter.

Scatter символ. Роль даної картинки виконує зображення раковини з перлиною всередині. Переваги символу розкиду полягає в тому, що він не залежить від розташування ігрових ліній, тому поява їх на барабанах в потрібній кількості вже приносить гравцям множення ставки, а також додаткові символи і активацію додаткового потрійного множника.

Особливості ігрового процесу апарату Перлина дельфіна

Користувачі можуть спробувати подвоїти отриманий за ставкою виграш. Для цього їм необхідно правильно вгадати колір карткової масті. У разі успіху гравці отримають подвійний виграш. Спеціальних бонусних ігор або прогресивного джек-поту в даному емуляторі не передбачено, але ігровий автомат характеризується досить високим ступенем віддачі, при цьому виграшні комбінації в ньому збираються із вартою заздрості частотою.

Ігровий апарат Перлина дельфіна – це захоплива подорож, яка стане для користувачів одним з найкращих способів проведення дозвілля!

Усі гральні автомати