...

Dragon Lady

Dragon Lady – це гра на 5 барабанів, 25 виграшних ліній від розробника GameART. Тема – невідома фантазія за участю леді-дракона, кришталевих куль, золотих каблучок, книги заклинань та скрині зі скарбами. Ігрові автомати грати онлайн безплатно можна на будь-якому пристрої.

Що нас трохи бентежить від Dragon Lady, це явна відсутність драконів! Є жіночий головний персонаж, оздоблений вишуканим шоломом, ніби вона готова битися з драконом, але дракона, схоже, немає.

Особливості слота

Ми трохи здивовані цією темою. Коли ви бачите слово дракон у назві, ви в основному очікуєте побачити деяких драконів. На жаль, тут немає драконів! Це простий ігровий слот, який не потребує особливих зусиль в освоєнні, лише з безкоштовними обертами, щоб трохи розважитись.

Мішанина із фантастичних символів на тлі свого роду кам’яного склепіння, трохи схожої на шахти Морії від Властелина кілець. Символи включають книгу заклинань прикрашену коштовностями, меч, скриню зі скарбами, кришталеву кулю та скупчення золотих кілець, які дуже нагадують Єдине кільце, включаючи напис. Цей символ – Scatter, який, потрапляючи двічі в будь-яке місце на барабанах, призводить до грошового призу та безкоштовних обертань. Ігрові автомати від 1 гривні дозволяють отримати вигоду навіть з мінімальними бонусами.

Сама леді-дракон із своїм багато прикрашеним золотим шоломом є диким символом. Навіть символи здаються невідповідними; книгу заклинань та кришталеву кулю з теми відьми чи чаклуна та меча та войовничого персонажа із середньовічної або фантастичної теми. Музика підходить для теми, але інші звуки більш традиційні за стилем, що знову ж представляє невідповідність стилів. Вибачте GameART, але ми просто не розуміємо. Це майже так, ніби тема була зібрана разом із випадкових пропозицій в останню хвилину.

Ігровий процес

Це гра на 5 барабанів і 10 виграшних ліній з головним призом 2 000 монет. Значення монет коливаються від 0,01 до 2 з максимальною сумарною ставкою 50 і мінімум 0,25, тому широкий вибір варіантів ставок підходить для всіх кишень. Кількість активних ліній виплат тут не регулюється, але оскільки значення монет починаються низькими, грати навіть у 25 активних ліній виплат не дорого.

Особливостями тут є Dragon Lady Wild та Gold Ring Scatter, який запускає безкоштовні обертання, коли двічі потрапляє в будь-яке місце на барабанах. Раунд безкоштовних обертань має чудовий потенціал, особливо зважаючи на те що можна отримати додаткові фріспіни.

На жаль, у цій грі це все; дикі, скаттери та безкоштовні обертання. Без бонусних ігор чи додаткових функцій, просто прімітивний і простий слот із посередньою тематикою. Значення символів наведені в таблиці виплат.

Висновок

Слід визнати, що ми трохи втомилися від зловживаних тем фантазії та магії, які всіляко інтерпретували для створення десятків ігрових ігор та наземних ігрових автоматів. Ми любимо бачити оригінальну тему, і їх, здається, все важче знайти. Отже, коли ми вперше зіграли Dragon Lady, ми були в основному пригнічені темою з самого початку, а далі розчаровані посереднім рендерінгом.

Сюжет тут не має сенсу, а графіка не є нічим особливо привабливим. Гра проста, але ми не знайшли нічого, що змусило б нас повернутися до Dragon Lady. Дракон чи два, можливо, зробили б трюк!