Ігровий автомат Drive Multiplier Mayhem

Drive: Multiplier Mayhem

Drive: Multiplier Mayhem – це відеослот з 15 ігровими лініями на тему швидких і захопливих автомобільних перегонів, що працює на програмній платформі NetEnt. Крім захопливої музики та елегантного дизайну, ігрові апарати онлайн без реєстрації пропонують дикі карти з множниками, символ розкиду і символ Nitro, який переводить гравців на новий рівень.

Коротка інформація про ігровий автомат Drive: Multiplier Mayhem

   ВиробникNet Ent   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96.7%   Вайлд символНемає
   ЖанрГонки, Автомобілі   Бонусна граНемає
   Кількість ліній15   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх5   Максимальний виграшНевідомо
   Мінімальна ставка0,1 кредиту   Мобільна версіяЄ

Щоб приєднатися до Джетти в її запаморочливих гонках з суперниками, гравці повинні спочатку вибрати ставку. Рівень ставки регулюється за допомогою селектора “Level”, а розмір монети, який варіюється від 0,01 до 0,5, встановлюється за допомогою селектора”Coin Value”. Щоб почати гру, гравцям необхідно натиснути кнопку “Spin”. Кнопка “Max Bet”обертає барабани за максимальною ставкою, а “Auto Play” обертає їх кілька разів без перерви. Ігрові автомати від 1 гривні створюють всі можливості для шалених перемог.

3 скаттера, що з’явилися на барабанах 2, 3 і 4, запускають раунд безкоштовних обертань, в якому гравці отримують 10 безкоштовних обертань. Якщо на барабанах 2, 3 і 4 з’являться 3 символи Nitro, будуть розіграні додаткові безкоштовні спини.

Коли гравці збирають символи Nitro, вони складаються в лічильник Nitro Collect Meter. Якщо символ Nitro з’являється над диким множником, він вважається одночасно символом Nitro і диким множником.

Безкоштовні обертання починаються з того, що гравці беруть участь в перегонах в ролі Джетт проти першого суперника Твітча. Коли збираються 3 символи Nitro, гравці переходять на наступний рівень. Виграється випадковий дикий множник, і з’являється наступний суперник-Хамакі або Брюзер, в залежності від рівня.

Коли гравці переходять на новий рівень, розігрується більше безкоштовних обертань, а також ще один дикий множник.

Усі гральні автомати