Ігровий автомат Emperors China

Emperor's China

Почніть славну подорож у серце древнього Китаю за допомогою Emperor’s China, ігрового автомата розробленого Novomatic. Слот має п’ять барабанів, три ряди та дев’ять ліній виплат. Ігрові автомати безплатно без реєстрації дозволяють грати на будь-якій платформі.

Незважаючи на досить простий дизайн, на шляху все ще є деякі моменти хвилювання. Дикі скаттер символи можуть мати значний вплив на гру. Існує також ризик-гра.

Коротка інформація про ігровий автомат Emperor’s China

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплатиНе вказано   Вайлд символНемає
   ЖанрАзія   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказана
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграшх500
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Дизайн слоту

Що стосується естетики гри, то вона досить проста. Головний екран гри розроблений таким чином, щоб виглядати як справжня гральна машина в аркаді чи Лас-Вегасі. Єдиний реальний натяк на стародавній Китай, який ми отримуємо, – це межа у верхній частині гри, де ми маємо гарний анімований вид на Велику Китайську стіну. Автомати ігрові на історичну тематику популярні серед багатьох гравців.

Незважаючи на те, що графіка може не викликати у вас серцевих скорочень, загальний дизайн символів досить привабливий. Це дуже приємне ретро-відчуття, яке буде досить привабливим для людей, котрі із задоволенням грали в ігрові автомати на піку своєї популярності.

Ігровий процес

Що стосується гри – це досить приємно і просто. Якщо ви раніше грали в деякі найпростіші ігри на ігрових автоматах на реальні гроші, тоді ви зможете без проблем керувати цією грою.

Ви можете вибрати, на яку з дев’яти ліній виплат хочете зробити ставку, натиснувши кнопки внизу екрана, а також кнопки для автоматичного запуску гри. Над ними знаходиться кнопка монети, де ви можете вибрати, розмір ставки на лінію.

Символи

Коли справа доходить до того, щоб отримати максимальну віддачу від цієї гри, скаттер символи відіграють дуже велику роль. Сам Імператор Китаю є символом скаттера, і коли у вас буде три з них у грі та на будь-якому з барабанів, вам буде надано вражаючих 15 фріспінів.

Хоча безкоштовні обертання в грі досить привабливі, це ніщо в порівнянні з тим, що ви можете отримати під час них. Ви не тільки маєте додаткові 15 шансів отримати виграш, але й отримуєте приємний поштовх на цьому шляху. Усі виграші за ці 15 безкоштовних обертів автоматично помножуються на три. Це означає, що якщо ви отримаєте справді непогане комбо – можливо, за допомогою деяких диких символів – тоді ви зможете здобути величезні перемоги. Отож, хоча загальний ігровий процес може часом бути досить спрощеним, це не означає, що ви не можете заробляти певні перемоги на цьому шляху.

Бонусна гра

Якщо ви не думали, що ця гра має достатньо азарту, тоді ви це зробите, коли почуєте про бонусну гру. Коли ви отримаєте виграшну комбінацію, вам буде надана можливість перевірити свої сили в бонусній ризик-грі. Все, що вам потрібно зробити, це спробувати вгадати колір картки, витягнутої з колоди, навмання. Якщо ви вгадаєте правильно, ви можете значно помножити свій виграш. Якщо ви програєте, то втратите всі монети, які  щойно виграли.

Висновок

Ця гра в ігрові автомати від Novomatic викликає захоплення. Безкоштовні обертання, мультиплікатор і ризикована гра зможуть зацікавити навіть більш досвідчених геймерів. Єдиний реальний мінус – це дизайн. Хоча багато людей оцінять базовий та ретро-дизайн, молодші геймери можуть відчути, що на екрані відчутна нестача дій та вражаючих зображень. І все-таки це приємна подорож до серця імператорського Китаю, і це подорож, яку багато людей захочуть повторити. Більш простий формат також дуже добре відображається для мобільних ігор, відображаючись на ipad, як і на робочому столі.